Boks

@yonigga Sulęcki ma jakieś szanse ? Amerykańscy fani za buma go mają z tego co widzę po wpisach na insta Jacobsa itd. Po wypłatę jedzie rozumiem ? Ale dla Kejti będę oglądał i tak nie sypiam w nocy.
 
Sulęcki ma jakieś szanse ?
Zawsze są jakieś szanse. Sulęcki jest skazywany na pożarcie, ale wierzę, że stać go na postawienie twardych warunków Jacobsowi.

Amerykańscy fani za buma go mają z tego co widzę po wpisach na insta Jacobsa
Pewnie go nie znają, więc uważają za buma (co trochę dziwi, biorąc pod uwagę, że ma na rozkładzie Centeno Jr i Culcaya...)

Po wypłatę jedzie rozumiem ?
To nie Wawrzyk czy Kołodziej. Maciek to jednak światowa (szeroka, ale zawsze) czołówka.

Ale dla Kejti będę oglądał
:joer:
 
Sulęcki walczy na obcej ziemi.
Albo nokaut, albo totalna dominacja i wówczas pozwolą mu wygrać.
Na treningu medialnym dobrze nie wyglądało to co pokazał, chyba że zasłona dymna.
 
Zawsze są jakieś szanse. Sulęcki jest skazywany na pożarcie, ale wierzę, że stać go na postawienie twardych warunków Jacobsowi.


Pewnie go nie znają, więc uważają za buma (co trochę dziwi, biorąc pod uwagę, że ma na rozkładzie Centeno Jr i Culcaya...)


To nie Wawrzyk czy Kołodziej. Maciek to jednak światowa (szeroka, ale zawsze) czołówka.


:joer:
Nie znasz złotej medalistki olimpijskiej kolego ? Ma lepszą technikę od 99% naszych bokserów. Nic nie poradzę na to, że szybko się w zawodniczkach zakochuję, dobrze że mam wyrozumiałą dziewczynę, która wie, że jestem chory psychicznie i to akceptuje.
48d0fd72589859ba183f6f8d52a14932.gif
 
Nie znasz złotej medalistki olimpijskiej kolego ? Ma lepszą technikę od 99% naszych bokserów. Nic nie poradzę na to, że szybko się w zawodniczkach zakochuję, dobrze że mam wyrozumiałą dziewczynę, która wie, że jestem chory psychicznie i to akceptuje.
48d0fd72589859ba183f6f8d52a14932.gif
Znam Taylor, widziałem kilka walk. Technicznie bardzo dobra, ale styl walki mnie nie porwał :fjedzia:
 
Sulęcki walczy na obcej ziemi.
Albo nokaut, albo totalna dominacja i wówczas pozwolą mu wygrać.
Na treningu medialnym dobrze nie wyglądało to co pokazał, chyba że zasłona dymna.
Gienek wypunktował Daniela we własnej chacie prostymi ciosami, no ale to jest GGG, a nie Maciek. Z tego co tam po internecie ćwierkają o sprzedaży biletów to Daniel jakiś wybitnym zainteresowaniem też się nie cieszy, żeby go od razu podciągać pod każdą walkę. Zresztą, w ostatnim czasie dużo pracy sędziom nie pozostawiał nokautując solidnych pięściarzy. Pomimo to wierzę, że Sulęcki zaprezentuje się podobnie jak w walce z Centeno Jr i pozytywnie Nas zaskoczy.
 
Last edited:
01:00
Boks - Gala boksu zawodowego - Nowy Jork ( studio )
02:00
Boks - Gala boksu zawodowego - Nowy Jork: Shohjahon Ergashev – Zhimin Wang
03:00
Boks - Gala boksu zawodowego - Nowy Jork - Katie Taylor – Victoria Noelia Bustos
03:45
Boks - Gala boksu zawodowego - Nowy Jork -studio
03:50
Boks - Gala boksu zawodowego - Nowy Jork - Jarrell Miller – Johann Duhaupas
05:00
Boks - Gala boksu zawodowego - Nowy Jork - Maciej Sulęcki – Daniel Jacobs
06:00
Boks - Gala boksu zawodowego - Nowy Jork ( studio )
09:30
Boks - Gala boksu zawodowego - Nowy Jork (powtórka)
 
Dawno tak nie czekałem na walke bokserską jak na tą Stricza. Dobry chłopak z niego i fajnie by było jakby mu sie udało ujebać tego Jacobsa najlepiej przed czasem.
 
Boks zawodowy w maju na TVP Sport:
SOBOTA 12.05.2018
20:05 - 2.00 KnockOut Boxing Night #1 (walka wieczoru: Krzysztof Głowacki - Santander Silgado)
SOBOTA 19.05.2018
03:45 - 7.00 Boks - Gala w Bell Centre w Montrealu (m.in.: A.Stevenson - B.Jack; G.Russel Jr. - J.Diaz
PIĄTEK 25.05.2018
18:05 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - studio
18:35 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Alexa Kubacki
18:45 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Łukasz Jarosz - Michał Wlazło
19:00 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym
19:10 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Igor Kolacin - Wendell Roche
19:30 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Piotr Hallmann - Damien Lapilus
19:50 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - K1 - Tomasz Sarara - Tomas Mozny
20:10 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym
20:20 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Rafał Jackiewicz - Robert Świerzbiński
20:50 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Robert Talarek - Norbert Dąbrowski
21:25 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Marcin Najman
22:00 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Mariusz Wach - Erick Molina
22:45 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Izu Ugonoh - Fred Kassi
23:35 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Ewa Piątkowska
00:15 - 1.20 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Artur Szpilka - Dominick Guinn

Boks zawodowy w maju na TVP 1:
SOBOTA 12.05.2018
00:40 - 1.50 Boks - KnockOut Boxing Night #1
PIĄTEK 25.05.2018
22:45 Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym - Izu Ungonoh - Fred Kassi
01:00 - 1.15 Boks - Narodowa Gala Boksu na Stadionie Narodowym


Czyli wyglada na to, ze na otwartym kanale, czyli na TVP 1 nie zobaczymy walki Mariusz Wach - Erick Molina.
 
Last edited:
Ja to se obadam jeszcze Hamburgera Millera z Dodupasem.

WAR STRICZU !!!! :bleed::bleed::bleed::robbie::robbie::robbie:

Wlasnie też się kurwa zastanawiam czy tego nie zobaczyć . Chyba drugi, max trzeci raz od ladnych kilku lat zarwe nocke dla walki bokserskiej . Do kogos kto bardziej w tym siedzi . Na chłodno, rozumem, Maciej mam większe szanse w tej walce niż "matematyczne" ?
 
Wlasnie też się kurwa zastanawiam czy tego nie zobaczyć . Chyba drugi, max trzeci raz od ladnych kilku lat zarwe nocke dla walki bokserskiej . Do kogos kto bardziej w tym siedzi . Na chłodno, rozumem, Maciej mam większe szanse w tej walce niż "matematyczne" ?
maciej nie ma zadnych szans, wiem, ze ktos napisze, ze to boks i wszystko sie moze zdarzyc. Odpowiem, niestety, ale nadal nie ma zadnych szans,
 
No no, czyli matematyczne . Dzieki :)
po prostu jacobs to swietny, niedoceniany, duzy sredni bokser z pierdolnieciem. Maciek niestety nie ma na niego nic, jesli sie nie wydarzy jakas kontuzja, to niestety ale stawiam na jacobsa przed czasem, zwlaszcza, ze sulecki ostatnia walke w pazdzierniku stoczyl wage nizej.
 
po prostu jacobs to swietny, niedoceniany, duzy sredni bokser z pierdolnieciem. Maciek niestety nie ma na niego nic, jesli sie nie wydarzy jakas kontuzja, to niestety ale stawiam na jacobsa przed czasem, zwlaszcza, ze sulecki ostatnia walke w pazdzierniku stoczyl wage nizej.

Na punkty Polak nie ma szans ? Liczę po cichu na aspekt szybkosciowy, ale nie ukrywam . Nie znam Jacobsa i nie wiem jak u niego to w tej kwestii wygląda , bo jeśli jest demonem szybkości, a do tego większy z pierdolnieciem . No to pizda
 
Back
Top