Boks

Nie mogę się już doczekać Haye vs. Bellew II mam nadzieje ze David to wygra tym razem, mimo iż wiele osób za nim nie przepada to według mnie jest to naprawdę święty HW jaki był na przestrzeni wcześniejszych lat, po fotach widać ze schudł, wygląda jak LHW zza najlepszych czasów. Zapowiada się ciekawa walka.
 
mam nadzieje ze David to wygra tym razem, mimo iż wiele osób za nim nie przepada to według mnie jest to naprawdę święty HW jaki był na przestrzeni wcześniejszych lat,
no wlasnie byl i odcina teraz kuponiki
ps. licze ze dostanie ciezki wpierdol i nigdy go juz nie zobacze w ringu
edit: cos bardzo ucichl przed ta walka bo przed pierwszym ich spotkaniem morda mu sie nie zamykala
 
Sprawdzam te miejscówki po 60zł na Narodowy i jest to spoko opcja, ale pociągi podrożały o 10zł za odcinek w porównaniu z poprzednim rokiem. Ale syf:facepalm:
 
Żale Macieja, dziwne bo w ringu czuł, że Jacobs był lepszy i bił brawo dla niego zanim ogłosili werdykt. Znaczy, wydaje mi się, że chyba lepiej widział, a tu zmiana decyzji po obejrzeniu walki.


+ dobra informacja dla Maćka na przyszłość
 
Haye w dobrej formie przed rewanżem, mniej spompowany niż w pierwszej walce czuje ze jak się nie rozsypie w trakcie walki to ma szanse wygrać. Mimo iz wiele osób za nim nie przepada to po Joshule jest to drugi najlepszy ciężki w UK.
Haye-Bellew1.JPG
 
Back
Top