Boks

Na punkty Polak nie ma szans ? Liczę po cichu na aspekt szybkosciowy, ale nie ukrywam . Nie znam Jacobsa i nie wiem jak u niego to w tej kwestii wygląda , bo jeśli jest demonem szybkości, a do tego większy z pierdolnieciem . No to pizda
Na punkty nie ma zbytnio szans jak to na wyjeździe. Jacobs to miejscowy i każda bliska runda poleci na jego konto.
 
Na punkty nie ma zbytnio szans jak to na wyjeździe. Jacobs to miejscowy i każda bliska runda poleci na jego konto.

Kurwa no widzisz, tego nie wziąłem pod uwagę, musiałby go konkretnie zdominować. Więc co . Waszym zdaniem w grę wchodzi tylko jakis czysty na szczękę, ew watroba ?
 
Na punkty Polak nie ma szans ? Liczę po cichu na aspekt szybkosciowy, ale nie ukrywam . Nie znam Jacobsa i nie wiem jak u niego to w tej kwestii wygląda , bo jeśli jest demonem szybkości, a do tego większy z pierdolnieciem . No to pizda
jacobs jest szybki, lotny na nogach, jest sliski, z mocnym ciosem, niewygodny, jest spory na srednia, ggg mial z nim problemy, wlasnie ogladam wywiad z pindera i mowi to z czym sie zgadzam, ze dobra walka macka, nawet przegrana, bedzie dla niego wygrana i moze mu otworzyc sporo drzwi.
 
Na punkty nie ma zbytnio szans jak to na wyjeździe. Jacobs to miejscowy i każda bliska runda poleci na jego konto.
sulecki nie ma jakiegos pierdolniecia, tylko 10 ko, przy 29 jacobsa, jesli daniel poczuje, ze ciosy macka go nie ruszaja to pojdzie na wojne a nie bedzie pykal jak z ggg, gdzie i tak zabieral mu rundy.
 
Kurwa no widzisz, tego nie wziąłem pod uwagę, musiałby go konkretnie zdominować. Więc co . Waszym zdaniem w grę wchodzi tylko jakis czysty na szczękę, ew watroba ?
Co by sie nie działo to ta walka mnie grzeje. Sulęcki nie pęka i jest charakterny. Szanse ma małe bo z tego co kojarze to Jacobs na prawde jest dobry ale kurwa komu kibicować jak nie Polakowi.
@marcinos może nie ma pierdolnięcia ale warto spojrzeć na to, że właśnie ostatnie walki kończył przed czasem więc to delikatnie poprawia perspektywe
 
Co by sie nie działo to ta walka mnie grzeje. Sulęcki nie pęka i jest charakterny. Szanse ma małe bo z tego co kojarze to Jacobs na prawde jest dobry ale kurwa komu kibicować jak nie Polakowi.
@marcinos może nie ma pierdolnięcia ale warto spojrzeć na to, że właśnie ostatnie walki kończył przed czasem więc to delikatnie poprawia perspektywe

Właśnie o to chodzi, dlatego zarywam nockę, boks ostatni raz oglądałem Chyba Szpilka-Wilder . Trzeba się odchamic od tego mma raz na jakiś czas :D
 
To na chuj ta #JajecznicaDlaStricza z 7 jaj, bo 7 dni ma tydzień i kawa ? @marcinos popsuł wszystko i zabił całą atmosferę:płacz:@Siedem przed chwilą na prawdę zjadłem jajecznicę z 7 jaj, przypadek ? Nie sondze, nawet fote zrobiłem, ale za dużo mb i nie mogłem wrzucić.
 
To na chuj ta #JajecznicaDlaStricza z 7 jaj, bo 7 dni ma tydzień i kawa ? @marcinos popsuł wszystko i zabił całą atmosferę:płacz:@Siedem przed chwilą na prawdę zjadłem jajecznicę z 7 jaj, przypadek ? Nie sondze, nawet fote zrobiłem, ale za dużo mb i nie mogłem wrzucić.

Wreszcie wiem czyim jesteś multi :D Ty kurwa śmieszku... ;)
AA tego kota to Ci mogę pokazac . Chyba już sie nauczylem wstawiac zdjęcia :D, nie kłamałem
 
Wreszcie wiem czyim jesteś multi :D Ty kurwa śmieszku... ;)
AA tego kota to Ci mogę pokazac . Chyba już sie nauczylem wstawiac zdjęcia :D, nie kłamałem
Nie jestem multi i nie wiem o co chodzi z kotem. Wydaje Ci się tak, bo czytam od lat cohones i znam Was po tych nickach już na pamięć. Zapytaj się tego, o kim myślisz, a na pewno Ci potwierdzi to.
 
@kiras @Siedem nie no wiadomo, ze i ja kibicuje polakowi, pamietam jak fonfara obijal morde chaveza to darlem morde, az moja mi dala w morde ;) martwi to, ze sulecki ostatnie trzy walki stoczyl wage nizej, to nic, nie ma do dywagowac, niedlugo sie wyjasni, widzimy sie na czacie ?
 
ja generalnie tez nie, za duzy chaos, ale na boksie powinno byc luzniej.

Znaczy jak oglądam ufc to nie mam jak tam pisać za bardzo, między rundami czy walkami napisze w temacie na zywo i tyle . Jednak w tym przypadku takowego nie będzie wiec pewnie wejde tam zobaczyć co sie dzieje :D
 
Oby Maciek sie dzisiaj dobrze pokazał i zawalczył później jeszcze jakaś dobrą walke a nie jeden strzał życia. Na pkt Maciek nie ma szans w końcu Jacobs przegral z GGG 1-2 rundami. Sulęcki nic nie może stracić a dużo zyskać.
 
Oby Maciek sie dzisiaj dobrze pokazał i zawalczył później jeszcze jakaś dobrą walke a nie jeden strzał życia. Na pkt Maciek nie ma szans w końcu Jacobs przegral z GGG 1-2 rundami. Sulęcki nic nie może stracić a dużo zyskać.
oby nie bylo jak z proksa, ktory na stale trafil hajlajtow golovkina.
 
STriczu nie ma nic do stracenia sam jestem ciekaw jak mu dzis pojdzie trzymam kciuki,chociaz faworytem nie jest.Mam nadzieje ze bedzie dobra walka.
 
CO. ZA. WALKA! Sulęcki potwierdził, że jest w ścisłej, światowej czołówce. Walka była bliska, nie punktowałem runda po rundzie, ale imo werdykt spokojnie mógł iść w dwie strony.

117:110 to jebany żart. Idę spać.
 
CO. ZA. WALKA! Sulęcki potwierdził, że jest w ścisłej, światowej czołówce. Walka była bliska, nie punktowałem runda po rundzie, ale imo werdykt spokojnie mógł iść w dwie strony.

117:110 to jebany żart. Idę spać.
nie mogl, dobra walka ze strony macka, ale po walce sam wiedzial ze przegral, zwlaszcza ze runda 12 to 10-8.
 
nie mogl, dobra walka ze strony macka, ale po walce sam wiedzial ze przegral, zwlaszcza ze runda 12 to 10-8.
Ok, ok - popłynąłem trochę w emocjach, 115-112 to sprawiedliwy wynik. 117-110 to niekompetencja lub nieuczciwość sędziego.
 
Jasny gwint, co za noc!

Magdaleno leży 3 razy z Dogbe i przerywa w końcu ten pojedynek sędzia w 11rundzie. Wielka niespodzianka. Wcześniej Jennings wypunktowuje Dawejkę, ale zupełnie nie dał odpowiedzi, czy należy mu się walka o pas.

Striczu pięknie pokazuje się z Jacobsem i szkoda, że jednak przegrywa. Gdzieś tam w pojedynku Maćka byłem do 12rundy przychylny jakiemuś splitowi, przewagi 1-2pkt Jacobsa, ale sędziowie jednak oprócz jednego ponieśli się domem Daniela. Szkoda tego nokdaunu, ale z drugiej strony chyba bym czymś walnął w TV jakby ogłaszali werdykt bez niego. Naprawdę dobra walka, bardzo chwalony Maciek przez Kellermana, który przeprowadzał przecież wywiad z Jacobsem tuż po walce, na gorąco tak jak on to odczuwał. Grubo też Szpila pojechał, że dziennikarze w USA tak jak Max raczej skupiają się na swojej robocie niż są konkretnie na usługach promotorów:lol:
 
Jestem Januszem boksu, ale walki Kejti i Stricza genialne. Gdyby nie 100 kategorii i organizacji, nabijanie rekordu i wałki w większości walkach na korzyść gospodarzy oglądałbym każdą większą galę. TVP fajnie pokazuje ten boks.
 
Back
Top