Boks

Z tego co pamiętam Sosnowski za walkę z Kliczko przytulił 1 mln euro
No ale to za Kliczke kurwa a nie tyle kabzy za Moline... Adamek za Kliczke czy Szpila za Wildera tez dostali dobre siano i prawidłowo za takich rywali ale tutaj to jestem w szoku...
 
Raczej już bankowo walka Canelo z GGG zostanie odwolana. Canelo ma zostać zawieszony na dluzej. GGG ma zawalczyć z innym rywalem. Kurwa jebana w pizdu jebac to wszystko taka walka!:jon:
 
Raczej już bankowo walka Canelo z GGG zostanie odwolana. Canelo ma zostać zawieszony na dluzej. GGG ma zawalczyć z innym rywalem. Kurwa jebana w pizdu jebac to wszystko taka walka!:jon:
oby to nie byl jacobs bo takie kraza ploty a wtedy sulecki zostaje na lodzie
 
oby to nie byl jacobs bo takie kraza ploty a wtedy sulecki zostaje na lodzie
Jest jeszcze Billy Joe Saunders, który "kontrolnie" wycofał się z kwietniowej walki z Martinem Murrayem. Podobno z powodu kontuzji ale do maja z pewnością się zagoi. Nie zdziwię się, jeśli zamiotą aferę pod dywan i do walki Canelo z GGG jednak dojdzie.
 
Ale Joshua dotleniony:o o: Parker też nieźle wyglądał na ważeniu. Czuję, że panowie w najlepszej formie w życiu. Nie chcę przewidywać jakiegoś nokautu, stawiam raczej na pełny dystans. Szykuje się fantastyczna sobota z boksem w królewskiej kategorii:yahoo: Dziwnie taki dreszczyk już czuć, dawno tak nie miałem. A jeszcze kilka świetnych walk się szykuje na najbliższe miesiące.
 
Moim zdaniem Joshua sobie spokojnie poradzi z Parkerem. Może gdyby wniósł na wagę ze 113-115 kg, to można by liczyć na szybkość Nowozelandczyka, ale w obecnej sytuacji, Antek będzie dość szybki, dynamiczny (dzięki czemu jego ciosy będą miały większą siłę) więc obstawiam kaosa gdzieś w późniejszych rundach. No chyba, że Parker faktycznie ma łeb z betonu i wytrzyma bomby AJ-a.
 
Moim zdaniem Joshua sobie spokojnie poradzi z Parkerem. Może gdyby wniósł na wagę ze 113-115 kg, to można by liczyć na szybkość Nowozelandczyka, ale w obecnej sytuacji, Antek będzie dość szybki, dynamiczny (dzięki czemu jego ciosy będą miały większą siłę) więc obstawiam kaosa gdzieś w późniejszych rundach. No chyba, że Parker faktycznie ma łeb z betonu i wytrzyma bomby AJ-a.
Zobaczymy jak Antek będzie pracował lewym prostym, bo zdarza mu się zapominać o tym w walce z niższymi przeciwnikami. Parker wydaje się być nieco " niechlujny" w obronie, jego ręce nie wracają wysoko do gardy po ciosach. Myślę, że to właśnie wykorzysta AJ lokując jakis prawy nad lewą ręką Nowozelandczyka. Ja typuję Joshua po miedzy ósmą a dziesiątą rundą, choć nie będzie to easy win.
 
Kolejny dobry vlog Kostyry. Będą wywiady z Gmitrukiem i Wasilewskim. Padła też ciekawostka chyba o Włodarczyku:wink: Polsat walczy również o prawa do walki GGG - Canelo.
 
Back
Top