Boks

Lesnar jako rywal Adamka na plakacie :DC:

DXwzGJiWsAAvXgN.jpg:large
 

Całkiem spoko walka. Ogólnie ta karta nie wygląda najgorzej. Może na papierze bez szału, ale mogą być wyrównane walki. Grabowski może nie ma bokserskich mistrzów u siebie, ale ostatnie gale z całkiem niezłym matchmakingiem.
 
Zobaczymy jak Izu zawalczy Kassim sliski rywal bedzie Borek chyba wkurwiony o tego rywala
czego borek ma byc wkurwiony, kassi to ogorek jakich malo, ostatnia wygrana w 2013 i to z gorszym ogorkiem, a nastepnie walka z prawie minusowym rekodem i walka z typem, ktory ma juz minusowy rekord.
 
czego borek ma byc wkurwiony, kassi to ogorek jakich malo, ostatnia wygrana w 2013 i to z gorszym ogorkiem, a nastepnie walka z prawie minusowym rekodem i walka z typem, ktory ma juz minusowy rekord
Dlatego ze wczesniej Z Adamkiem byla w miare dobra walka i to wieczoru to ze nie wygral od kilku lat nie znaczy ze da slaba walke jak sie dobrze przygotuje moze byc ciekawie.Izu ostania walke mial ponad rok temu i do tego porazka przeez nokaut nie spodziewalbym sie ze mu dadza na tym etapie kogos dobrego.
 
Dlatego ze wczesniej Z Adamkiem byla w miare dobra walka i to wieczoru to ze nie wygral od kilku lat nie znaczy ze da slaba walke jak sie dobrze przygotuje moze byc ciekawie.Izu ostania walke mial ponad rok temu i do tego porazka przeez nokaut nie spodziewalbym sie ze mu dadza na tym etapie kogos dobrego.
bo adamek to niestety, ale juz odcina kupony, zadne porownanie. Izu ma 32 lata jak nie teraz ma walczyc z kims powaznym to kiedy? takie walki z kassim tylko go cofaja.
 
Izu ma 32 lata jak nie teraz ma walczyc z kims powaznym to kiedy? takie walki z kassim tylko go cofaja.
A ja myślę, że Kassi to jest dobry rywal dla Izu w tym momencie. Pamiętaj, że Izu miał sporą przerwę, a ostatnią walkę przegrał przez KO. Kassi jest boksersko przeciętny, ale jest twardy i niewygodny. Owszem, Izu ma już swoje lata, ale dobrze by było zrzucić rdzę przed poważniejszymi walkami.
 
no tak, zapomnialem o tym, no ok, troche sie czepiam, bo chcialbym, zeby izu sie powoli pial w gore i wkurwia mnie mnie, ze wybral najmana zamiast borka, z tego co mowil borek. A najman moze i dal mu wiecej siana za ta walke, ale wspolpraca dlugofalowa wyszla by mu chyba lepiej z borkiem.
 
bo adamek to niestety, ale juz odcina kupony, zadne porownanie. Izu ma 32 lata jak nie teraz ma walczyc z kims powaznym to kiedy? takie walki z kassim tylko go cofaja.
Jest szansa, ze Izu przewalczy wiecej rund. Najwiekszym pytaniem u niego jest kondycja i ta jest szansa sprawdzic w tym pojedynku. Po tej walce z Adamkiem odnioslem wrazenie, ze murzyn nie przyjezdza tylko skasowac hajs.
 
Jest szansa, ze Izu przewalczy wiecej rund. Najwiekszym pytaniem u niego jest kondycja i ta jest szansa sprawdzic w tym pojedynku. Po tej walce z Adamkiem odnioslem wrazenie, ze murzyn nie przyjezdza tylko skasowac hajs.
no niestety adamek po walce ze szpilka nie jest dla mnie zadnym wyznacznikiem, ale nie wykluczam tego co mowisz ;)
 
no niestety adamek po walce ze szpilka nie jest dla mnie zadnym wyznacznikiem, ale nie wykluczam tego co mowisz ;)
Fakt Tomek nie ma czym uderzyc i juz dawno przestalem liczyc na jakies skonczenia w jego wykonaniu, ale Brezejl tez tego Kassiego kiedys tamm nie skonczyl tak, ze moze byc roznie. Mnie sie marzy, zeby to bylo cos a la AJ vs Takam.
 
o co chodzi borkowi bo nie skumalem?:confused:
Jest na TT taki typ jak Adam Krzysztof, który jest fanem Wasilewskiego. Dużym fanem, który nawet znalazł ciepłe słowa dla gali w Nysie :lol: Borek go chyba zblokował i stwierdził, że jest pracownikiem Wasyla :DC: A teraz ból dupy, bo Gmitruk sobie radzi świetnie bez Polsatu, a Wasyl się trzyma z Najmanem, który ma inwestorów. Tymczasem Mati walczy na TT, żeby udowodnić, że Abell jest dobrym bokserem, bo Polsat chyba za bardzo nie chce sypnąć $ na kogoś lepszego.

Najśmieszniejsze jest to, że kilka minut wcześniej, w innej dyskusji, Borek napisał, żeby każdy skupił się na swojej robocie i nie wtrącał się w obce sprawy :mamed: Kilka minut później zaczął się srać bez powodu pod postem AG. Kabaret.
 
Back
Top