Boks

Ja pierniczę, Ortiz przy 193 cm wzrostu ma zasięg 213 cm, czyli dwa więcej niż Wilder (201 wzrostu). Nieźle...
 
Nie wiem czy widzieliście wywiad Wasyla dla Osiaka z Przeglądu Sportowego. Wasyl i jego załoga odejdą z Polsatu, to się wydaje więcej niż pewne, co za tym idzie Szpila na 99% wystąpi u Najmana. I szczerze mówiąc co by o tym Najmanie nie mówić, to jeżeli te wszystkie zapowiedzi wypalą to ta gala na Narodowym może być grubym wydarzeniem w polskim boksie, porównywalnym z PBN Adamek vs Szpilka.
A teraz co do Borka, jego działań i wszystkiego co się ostatnio dzieje z PBN. Jestem generalnie bardzo zawiedziony. Mati fajny gość, świeża krew ale trudno nie oprzeć się wrażeniu, że po jego wejściu to wszystko w pl boksie pierdolnęło na dobre, ale może to i dobrze? I wyjdzie to wszystkim na dobre. Zobaczymy. Jedno jest jednak pewne, to w jakim kierunku idą z galą PBN mi się nie podoba. To powinna być wielka gala bez podziałów promotorskich itp., tak jak było na samym początku tej imprezy, a na dzień dzisiejszy to szykuje nam się trochę większy Tymex Boxing Night. Większy, bo będzie Adamek i Masternak. Grabowski się cieszy, ale według mnie to np. Stępień jest dużo ciekawszym prospektem niż pchany Parzęczewski, o "wielkiej" mistrzyni świata Brodnickiej to nawet nie wspomnę. Miało być też coś w stylu przekazywania pałeczki po Adamku, tzn. miał być Izu, miał być Kownacki i nie ma nikogo. Jak Adamek za chwilę skończy karierę to na kim Borek oprze PBN? Na Masternaku? Bo Balskiego nie biorę jeszcze pod uwagę bo wcale tak dużo to on jeszcze nie pokazał. Już widzę tą sprzedaż PPV. Generalnie nie na to liczyłem, kiedy MB wszedł na scenę promotorską, no ale zobaczymy.
 
Gmitrukowi chyba służy rozstanie z Polsatem. Założył konto na Twitterze, Instagramie i kanał na Youtube, gdzie regularnie się udziela.

 
ale bol dupy ludzie maja, bo Najman dostal hajs od TVP i teraz robi gale bez zadnych ograniczen XDDDD
 
kto ci to powiedzial? ma 2 wspolnikow ktorzy wykladaja hajs a tvp dopiero niedawno dogadalo sie z najmanem

borek musi sie gotowac:lol:
ta wspolnicy, pewnie jakies spolki panstwowe
cos jest na rzeczy, nikt inny nie bylby na tyle glupi, zeby przy takich pieniadzach jako organizatora gali dawac Najmana

hajsu wylozyl ktos grubo, ale marketingowo to chyba Najman ogarnia i to wyglada wrecz tragicznie
praktycznie bilety w ogole nie schodza i przeczuwam kleske
 
jakies smuty poczytaj na portalach bokserskich
ale przyznasz, ze marketingowo to jest dno
gala mialaby ogromny potencjal, tylko trzeba by Najmana wyjebac i zadbac o media spolecznosciowe, a takze bokserzy mogliby sie wyslilic, pozniej sie dziwic, ze boks w Polsce lezy
 
ale przyznasz, ze marketingowo to jest dno
gala mialaby ogromny potencjal, tylko trzeba by Najmana wyjebac i zadbac o media spolecznosciowe, a takze bokserzy mogliby sie wyslilic, pozniej sie dziwic, ze boks w Polsce lezy
zobaczymy jakich dostana nasi rywali to wtedy sie wszystko okaze, ja tam trzymam kciuki zeby sie udalo bo aktualnie jest niezla padka w polskim boksie
 
zobaczymy jakich dostana nasi rywali to wtedy sie wszystko okaze, ja tam trzymam kciuki zeby sie udalo bo aktualnie jest niezla padka w polskim boksie
jak zeszlo 600 biletow to nawet jakby Szpilka walczyl z Kliczo to by pewnie nawet polowy stadionu nie sprzedali
 
Back
Top