Boks

Andrzej Wasilewski w studiu pomiędzy walkami: Artur Szpilka ma propozycję, by zawalczyć w USA, Niemczech i Polsce. Decyzja na dniach. Najpierw walka ze słabym rywalem, 2 grudnia walka wieczoru na gali w Krakowie.
juz to mowil kilka razy, dowslownie to samo, najpierw zul, ktory wyskoczy po piataka na wino a pozniej zimnoch, ktory zleje ajtuja.
 
juz to mowil kilka razy, dowslownie to samo, najpierw zul, ktory wyskoczy po piataka na wino a pozniej zimnoch, ktory zleje ajtuja.
Artur nawet fb i TT zawiesił, aby się odciąć. Wraca też podobno do PL na stałe. Bardzo szybko to się potoczyło. Zostają gale boxingfuna, albo borek wyciągnie rękę.
 
96-94, 94-96, 95-95. Mam wrażenie, że lekki wałeczek, bo Matyja powinien wygrać, ale raczej ktoś chciał doprowadzić do rewanżu. Słaba walka ogólnie, może z 2-3 rundy ciekawe.
 
Aż zabolał ten cios Crawforda przez ekran:o o: Ale przymierzył, ten drugi już tylko dla pewności. Piękne te ciosy na wątrobę, ale bolesne. Gvozdyk na luzie i z pełną profeską rozbijał Bakera i w końcu dobił. Sędzia już chciał przerwać za pierwszym razem, ale dla pewności poczekał.
 
Ktoś z was posiada książkę "Floyd Mayweather. Najdroższe pięści świata"? Warta przeczytania? Po Tysonie pewnie nic nie będzie takie dobre, ale widzę, że przed starciem z Conorem cena książki poleciała nieco w dół.
 
Ktoś z was posiada książkę "Floyd Mayweather. Najdroższe pięści świata"? Warta przeczytania? Po Tysonie pewnie nic nie będzie takie dobre, ale widzę, że przed starciem z Conorem cena książki poleciała nieco w dół.
Ja posiadam i moim zdaniem słaba książka. Przede wszystkim to nie jest książka pisana z Floydem, żeby się dowiedzieć czegoś ciekawego co opowiedział. Suche fakty, niekiedy opisane sytuacje która można było zobaczyć w programach all access itp. Mimo, że jestem fanem Floyda to książka mnie rozczarowała bo nie dowiedziałem się z niej nic nowego.
 
Ja posiadam i moim zdaniem słaba książka. Przede wszystkim to nie jest książka pisana z Floydem, żeby się dowiedzieć czegoś ciekawego co opowiedział. Suche fakty, niekiedy opisane sytuacje która można było zobaczyć w programach all access itp. Mimo, że jestem fanem Floyda to książka mnie rozczarowała bo nie dowiedziałem się z niej nic nowego.

Na dodatek jest bardzo słabo przetłumaczona.
 
stawiałbym na Canelo, ale najsmutniejsze jest to ,że Oscar chciał przyblokować FLoyda słyszac o jego potencjalnej walcje z CM i teraz jego gala jest praktycznie zakrzyczana. Medialnie może się okazać wtopą, mimo starcia na szczycie.
 
nie moge patrzec na greatest ggg przez prokse :( wydaje mi sie ze ggg utlucze jak kotleta canelo, ludzi troche zmylily dwie walki ggg, w 1 gdzie sie mogl dawac trafiac jak chcial bo rywal waciany, a walka to niedoceniany jacobs, ktory jest swietnym bokserem i ta walka byla ciezka, canelo nie ma nog, nigdy nie bil sie z tak mocno bijacym zawodnikiem, ktory umie przyjac i oddac, wg mnie do polowy walki ggg bedzie rozbijal lewym tak jak robil z lemieux, a pozniej juz bedzie tluczenie kotleta i rzucenie recznika.
 
Canelo też jest twardy może przyjąć cios ma przewagę w półdystansie i raczej tam bym szukał jego szans.
 
Canelo też jest twardy może przyjąć cios ma przewagę w półdystansie i raczej tam bym szukał jego szans.
wcale nie widze jego przewagi w poldystansie, ok sklada ladne kombinacje, ale to kazach bedzie silniejszy, nie polozy na deski ggg, tego jestem pewien, a kazach go ubije, canelo nie ma nog jacobsa.
 
Nie wiem czy GGG będzie silniejszy, na pewno będzie mocniej bił ale rudy pewnie będzie cięższy. Monroe sobie całkiem dobrze radził w pewnym momencie jak walczył z Golovkinem na bliskim dystansie i jak Canelo wyszedł by w podobny sposób to może dać rade.
 
Im cięższy rudzielec, tym większy huk jak upada na deski :) ha u mnie będzie transmisja may Mac dziś widziałem reklamę na mieście, o dziwo fen było też ale nie wiedziałem, ale się cieszę że se za friko to zobaczę w zajebistej jakości, a nie piksele :]
 
Nie wiem czy GGG będzie silniejszy, na pewno będzie mocniej bił ale rudy pewnie będzie cięższy. Monroe sobie całkiem dobrze radził w pewnym momencie jak walczył z Golovkinem na bliskim dystansie i jak Canelo wyszedł by w podobny sposób to może dać rade.
tylko nie rozumiesz, ze ggg jest niesamowicie inteligentnym figterem, jesli walczy z puncherem jak kanadyjczyk to nie wchodzi wymiany bo ma tez swietnego jaba, jesli walczy z takim monroe to wtedy walczy inaczej, zauwaz, ta akcje z nokautu z gealem, ktory przeciez przyszedl z wagi wyzej, wiedzial, ze wylapie ten cios, ale nie bal sie jego ciosow, wiec przyjal, zeby oddac i wiadomo jak sie skonczylo, canelo nie walczyl z kims tak mocno bijacym, mowie ci, bedzie szok i bialy recznik.
 
Back
Top