Boks

Nie wiem czemu wszyscy pisza , ze slabsza dypozycja Hucka . Krzysiek dal z siebie wszystko i wygral zasluzenie . . Dobra taktyke obral , duzo ciosow w tulow sie odlozylo pod koniec i siadlo .
Moze nie widzialem duzo walk Hucka ,ale nie wydaje mi sie ze moglby zrobic cos wiecej w tym dniu
Walczy się tak jak przeciwnik pozwala ;) Jak Gmitruk z Kostyrą gadali o "nie tym Hucku co wcześniej" to miałem ochotę jechać do nich do studia i zrobić raban...
 
Wystep Krzycha sprawia, ze czuje sie jak zdrajca, ktory odwrocil sie od dyscypliny, ktora potrafi byc jednak piekna i porywajaca. Wystarczy jednak rzut oka na karty sedziowskie i wszystkie fatalne doswiadczenia wracaja. Fantastyczna walka podkreslajaca tylko, ze w sporcie, a w sportach walki w szczegolnosci, psychika to absolutna podstawa.
 
Włączyłem walkę znając wynik i karty sędziowskie ... Starałem się faworyzować Hucka a z mojej punktacji i tak Główka prowadził jedną rundą :wall:
 
- Cieszę się z wygranej Krzyśka, ale moim zdaniem Niemiec popełnił taki sam błąd jak ja - czyli zlekceważył rywala. Długimi momentami wyglądało to tak, jakby nie chciał się w ogóle spocić, w ogóle zmęczyć - powiedział.

Do tej pory "Diablo" pamiętał Hucka, który parł do przodu. W Newark tego nie było.

- Huck już przecież w kilku pierwszych rundach zorientował się, że rywal jest z najwyższej półki, a mimo to nadal walczył na pół gwizdka. Dziwne - dodał.


co za buc
diablo nie zlekcewazyl rywala, po prostu zostal zmiazdzony
 
Świetna walka Główki! Teraz chciałbym żeby skopał dupe Drozdowi bo na Diablo to nie ma co liczyć. Nie spodziewałem się, że ktoś z naszych zawodowych bokserów jest w stanie sprawić mi tyle radości. Serdeczne gratulacje dla całej Krzyśka i całego sztabu! Świetna robota!
 
Pozwole sobie zadac Wam moje pytanie z hajdparku
Tez odniesliscie takie wrazenie, ze jakby walka byla w Niemczech to sedzia by nie puscil Glowki do walki po tym nokdaunie?
 
Tez odniesliscie takie wrazenie, ze jakby walka byla w Niemczech to sedzia by nie puscil Glowki do walki po tym nokdaunie?
Prawdopodobnie by puścił, Główka wyglądał na podpiętego na maksa, zapewne dla efektywnego zwycięstwa Hucka puścił by go na Główkę na dobicie. Tutaj zresztą było tak samo, tyle że Główka to nie Wawrzyk/Kołodziej i nie obsrał się chowając za podwójną gardą tylko od razu kontrował Hukicia.
 
Dlaczego po moim wpisie temat nie poszedł do góry a jakiś śmieszny trolling o boksie z łopatą sprzed 5 lat jest na 1 stronie?
 
Może nie tak spektakularny bo nikt nie wpadł w sałatki, ale na pewno o wiele bardziej liczący się, wszak Manuel Charr to nie jakiś kelner z nowej Zelandii. ;)
 
on juz z golota na dobrych sprycach byl :D adamek juz szybkosci nie ma, saleta go rozjedzie

Takiego kloca? Nie zartuj, moze i Tomek stracił troche na szybkosci choć na tarczach wyglądał całkiem nieźle to dla mnie Saleta bedzie obijany przez cały dystans. Kurde, nawet nie wiem. 10 rund ?
 
Takiego kloca? Nie zartuj, moze i Tomek stracił troche na szybkosci choć na tarczach wyglądał całkiem nieźle to dla mnie Saleta bedzie obijany przez cały dystans. Kurde, nawet nie wiem. 10 rund ?
moze to moje uprzedzenie tak na mnie dziala, era "bloodwortha" to dla mnie rownia pochyka dla adamka

btw Glowce zrobili podobna fete - niespodzianke jak Asi :D
 
Back
Top