Boks

Nie będę płakał bo i tak dublowało się z UFC Dublin.
Jakiś listopadowy termin nawet będzie bardziej pasował
 
Cholera z calej tej gali interesuje mnie tylko forma Przemka i Ewy na ważeniu. I to z zupełnie innych względów #TRT #cycki
 
Cholera z calej tej gali interesuje mnie tylko forma Przemka i Ewy na ważeniu. I to z zupełnie innych względów #TRT #cycki
cycki przede wszystkim, ale w sumie walke pan w ostatecznosci mozna obejrzec
kurwa, wazenie, a gadaja od 20 minut :|
 
Ewa cycki zawsze spoko ale sromy to ona ma wielgachne. No i ten tramp stamp jak u dziwki z podrzędnego burdelu:(

Ta druga mega forma chyba.
I brak talii praktycznie. Tylko te cycki robią robotę. Tatuaż masakra. Piątkowska może jej zrobić kuku i to mocne.
 
Panowie kto jest według was faworytem w walce kobiet ? Nie obserwuje za bardzo boksu tym bardziej kobiet .
 
wykupil ktos wgl ppv?
1443269032_vyftjp_600.jpg
 
Jakiś stream się pewnie znajdzie, na ostatnim PBN był. W ogóle znowu jest beka z walką kobiet, sprzeczają się o rękawice znowu, teraz problem jest w marce rękawic jakie mają być użyte. Piątkowska chce walczyć w Grantach a Brodnicka i Grabowski nie zgadzają się bo zaproponowane mają przez organizatora Adidasy i Everlasty. Otoczka wokół tej walki to jaja roku.
 
O której się zaczyna PBN? Boks jest gorszy od mma pod tym względem, że zawsze nie mogę się odnaleźć w informacjach o której gala, rozpiska itd.
 
Last edited:
Ta gala jest tak chujowa że nie wiem czy był wydał na PPV 10 zł. Obejrzę może powtórki jak dadzą jutro albo w poniedziałek. Wogóle ktoś wie jak się sprzedały bilety na halę?
 
Back
Top