Boks

CLmAJY1W8AAAGJ9.jpg
 
Inne walki na gali Floyda :

Ishe Smith-Vanes Martirosyan
Orlando Salido - Rocky Martinez II
George Groves vs Badau Jack
 
Mariusz Wach powraca do gry . W najnowszym rankingu organizacji WBC został sklasyfikowany na 13 miejscu co oficjalnie otwiera jemu możliwości toczenia walk z najlepszymi bokserami WBC.
 
Mariusz Wach powraca do gry . W najnowszym rankingu organizacji WBC został sklasyfikowany na 13 miejscu co oficjalnie otwiera jemu możliwości toczenia walk z najlepszymi bokserami WBC.
Czyli można się spodziewać w niedalekiej przyszłości pojedynku z Wilderem, bo wbrew logice to będąc na dole drabinki łatwiej o pojedynek z nim, aniżeli będąc w topie(patrz. povietkin).
 
Czyli można się spodziewać w niedalekiej przyszłości pojedynku z Wilderem, bo wbrew logice to będąc na dole drabinki łatwiej o pojedynek z nim, aniżeli będąc w topie(patrz. povietkin).
Niekoniecznie , sytuacja Wacha jest popieprzona przez to , tu wiele wskazuje na to że ciągle jest w jakimś dziwnym konflikcie z swoim promotorem ,dzięki czemu np. stracił przynajmniej rok swojej kariery .W moich oczach jest to wina Wacha który po walce z Kliczko usłyszał kilka mocnych słów od promotora (wiadomo w jakiej kwestii) i postanowił obrazić sie itp. itd .
Natomiast jak najbardziej Wilder wybiera maxymalnie bezpiecznych na obrony pasa , myśle że dobrowolnie Wacha nie weżmie .Nawet jeśli Mariusz Wach pod okiem Wilka raczej idzie w rozwoju na minus .
 
Patrząc na ostatnie wyczyny Polaków to Głowacki nie ma szans. Ale w praktyce to może dać dobrą walkę.
Dokładnie , aczkolwiek jakąś tam szanse ma ma zwycięstwo, raczej jest pewne że to będzie
dobre starcie ,dobra walka .
 
Z tym Berto to myślałem że żart. 3-3 w ostatnich 6 walkach
22 miejsce na świecie w kategorii wagowej na boxrec.
To już walk Wawrzyka z Wilderem ma większy sens
 
Mi tam opcja walki Wach - Povietkin pasuje. Mariusz swoje lata ma, leszczem nie jest i właśnie tego typu rywali oczekuje w jego kolejnych walkach. Mam tylko nadzieję, że w tej sytuacji Wachu nie będzie jeszcze pchany na siłę na wrześniowy PBN, bo to byłoby już przegięcie według mnie ...
 
W najlepszym przypadku Wach przegra przez decyzję, ale długi rozbrat z boksem i ogórkopulosy z którymi ostatnio się potykał nie napawają optymizmem
 
Pełny fightcard na PBN 4: http://www.ringpolska.pl/boks-w-pol...a-miszkin-i-piatkowska-na-polsat-boxing-night
Niestety jestem bardzo zawiedziony ... Walka wieczoru kompletnie mnie nie jara, a jeżeli chodzi o co-main event to jest kozacki, ale małe szanse że dojdzie do skutku. Walka pań jak najbardziej okej, ale jeżeli chodzi o nową formułę, tzn. polak vs obcokrajowiec, to tylko walka Sęka z Whitem wygląda solidnie. Przeciwnicy dla Szeremety i Cieślaka są ok, ale na wydarzenie tego typu, które za tydzień odbędzie się w Międzyzdrojach. A tutaj mamy jeszcze to PPV i to po normalnej cenie czyli 40 zł, niestety przewiduję wielką klapę ... Samo zestawienie potencjalnej walki wieczoru w następujący sposób: Adamek - Włodarczyk, byłoby o wiele ciekawsze niż cały ostatecznie przygotowany fightcard.
 
staredown znalazłem, ale ze Szpilą spięcia niestety nie ma (chociaż pod koniec i tak ładnie się wjebał przed Hucka :D )


To widziałem. |Garczarczyk pisał na twitterze, że tego spięcia nie udało mu się nagrać bo w tym samym czasie robił za tłumacza na scenie
Kusi mnie aby wstać w nocy i pooglądać, ciekawie sie to wszystko zapowiada. Cunningham z Tarverem również





Bilety w sprzedaży
Wejściówki w kilku kategoriach cenowych (od 40 zł do 350 zł) można nabywać na portalu ebilet.pl.
 
@dewutrn mam tak jak Ty. Słabiutko to wygląda jak na PPV i wiem że na pewno nie wykupie choć miałem wcześniej w planach. Menago Wacha mówił że jak podpiszą kontrakt na walkę z Powietkinem to Wach nie wystąpi w Łodzi a tu wczoraj ogłosili jego walkę. 2 sprawa że podobno ma być zapis w kontrakcie że od momentu podpisania kontraktu Wach ma zakaz walczenia przed walką z ruskiem. Dziwne...
 
Witam, orientuje się ktoś od której Huck,Szpilka itp? z tego co widzę na Polsat Sport jest od 1:30 a tam naprawdę o której wejdą? żebym nie czekał do 4 czy 5 rano..
 
Najlepiej być przed tv już o tej 1:30, bo chodzą słuchy że własnie o tej godzinie ma walczyć Główka... Swoją drogą coś nie tak jest z tymi galami Haymona, bo co oglądam jakąś galę to są niezłe jaja z tymi godzinami, ciężko sobie coś zaplanować bo często zmiany są w ostatniej chwili, czego przykład mamy dziś.
Tak czy siak trzymam kciuki za Polaków i wierzę, że Główka nie przyniesie wstydu jak wielu naszych ostatnio :)
 
Back
Top