Boks

W której rundzie Rozanski dostanie w cipe ? bo mam do zainwestowania 25 polskich złotych !!! Wielki silny murzyn z patologii angielskiej to najgorszy możliwy rywal i wygrać z takim Polak nie umie żaden !!!

@Brawler098
Wydaje mi się, po tym co zobaczyłem na tarczach, że będzie duże zaskoczenie i Okolie tego nie przetrwa. Do 6 rundy rozstrzygnięcie, ale to jest walka może się zdarzyć wszystko , włącznie z ubijaniem jajecznicy jak robił przed laty Endrju Golara
 
Wydaje mi się, po tym co zobaczyłem na tarczach, że będzie duże zaskoczenie i Okolie tego nie przetrwa. Do 6 rundy rozstrzygnięcie, ale to jest walka może się zdarzyć wszystko , włącznie z ubijaniem jajecznicy jak robił przed laty Endrju Golara
Dziękuję za opinię eksperta!!!
 
  • Bones
Reactions: osk
A tym kolega był diablo !!!
Screenshot_2024-05-23-17-20-59-771~2.jpg
:lol:
 
Nick Mazurek się odjebal chyba wczoraj!!!
RIP
 
Trener Okolie mówi , że bambo rusza do frontalnego ataku od 1 sekundy !!! Kurwa może w końcu trafię kupon i się nie będziecie ze mnie śmiać, że dałem na murzyna przez KO w rundzie 1 !!!!
Już widzę ten frontalny atak... ale to chyba bardziej Łukasza, bo Okolie to prędzej będzie chciał wykorzystać znaczną przewagę warunków... 22 cm w zasięgu (210!-188)
 
Ale ta gala jest gówniana. Nawet jak na Polskie warunki.

5 walk z czego trzy to calkowite nieporozumienie ktore by mozna ocenic na -1 gwiazdki na boxrecu gdyby tak sie dało
 
Back
Top