Boks

Skoro taki Poatan był w stanie schodzić do 84 kg to nie widzę problemu żeby chłopiska po 110kg z nadmiarem tłuszczyku mieli nie zbić do bridger. Dubois z wagą od Usyka zalicza pare godzin w saune i odwadniając sie robi limit. Z resztą chyba sam Różański zbija około 10 kg
Wielkie chłopiska jak DD powinni walczyć w wadze ciężkiej... bo kategoria Bridger to powstała dla dużych cruiserów jak Okolice, czy małych ciężkich...
A to odwadnianie i nawadnianie mi się nie podoba, i na pewno też nie jest za zdrowe na dłuższą metę dla organizmu...
Teoretycznie to i może nawet AJ z walk z Ruiz Jr. (107,5 kg) czy z Usyk 1 (109 kg) zrobił by na wadze tą wagę Bridger, ale czy dobrze po tym by wyglądał w ringu to już druga sprawa...
Fury i Miller nie mają takich dylematów :lol: Jakby waga Bridger powstała wcześniej pewnie byłaby idealna dla takiego Szpili, przed tymi wszystkimi bataliami w ciężkiej i Adamka też w późniejszym okresie, bo jednak najlepszy był w cruiser...
 
W której rundzie Rozanski dostanie w cipe ? bo mam do zainwestowania 25 polskich złotych !!! Wielki silny murzyn z patologii angielskiej to najgorszy możliwy rywal i wygrać z takim Polak nie umie żaden !!!

@Brawler098
 
Last edited:
I takie typy to ja szanuje !! Ale jak Rozanski ujebie na ziemie tego wielkiego murzyna to ja od razu ide na diete !!!
Wielki Murzyn (196 cm, 210 zasięgu) to padał ostatnio 3x (4,10,11 r) plus dostał 2 ostrzeżenie (5, 7 r) za trzymanie od ostatniego rywala Mastera, Chris Billam-Smith, który raczej nie boje mocniej od Łukasza...


Skróty z różnych kamer...

Cała walka...
Czyli nie taki straszny ten Okolie jak go malują, chociaż w wadze Bridger, może być groźniejszy, bo nie będzie tyle zrzucał wagi... (normalnie waży podobno 110 kg) ale że Łukasz to puncher czyli zawsze może to wygrać, ale dużo też będzie zależało od sędziego ringowego, aby nie pozwalał mu na to trzymanie... jak to było choćby z Cieślakiem i nie szło oglądać tej walki, bo z Główką to nie musiał już ich stosować...
Bilans z 3 ostatnich walk 2(0)-1(1)...
oby teraz było 2-2(2)!!
 
Wielki Murzyn (196 cm, 210 zasięgu) to padał ostatnio 3x (4,10,11 r) plus dostał 2 ostrzeżenie (5, 7 r) za trzymanie od ostatniego rywala Mastera, Chris Billam-Smith, który raczej nie boje mocniej od Łukasza...


Skróty z różnych kamer...

Cała walka...
Czyli nie taki straszny ten Okolie jak go malują, chociaż w wadze Bridger, może być groźniejszy, bo nie będzie tyle zrzucał wagi... (normalnie waży podobno 110 kg) ale że Łukasz to puncher czyli zawsze może to wygrać, ale dużo też będzie zależało od sędziego ringowego, aby nie pozwalał mu na to trzymanie... jak to było choćby z Cieślakiem i nie szło oglądać tej walki, bo z Główką to nie musiał już ich stosować...
Bilans z 3 ostatnich walk 2(0)-1(1)...
oby teraz było 2-2(2)!!

Każdy może mieć gorszy dzień nawet wielka maupa !!!! Ja daje na Okolie bo każdy Polak boi się wielkiego murzyna !!!
 
Każdy może mieć gorszy dzień nawet wielka maupa !!!! Ja daje na Okolie bo każdy Polak boi się wielkiego murzyna !!!
Tutaj to jednak będę kibicował Łukaszowi... czyli diecie kolegi :wink: :lol:
Cieślak się nie bał tylko sędzia nie dał mu walczyć w boksie, tylko w zapasach...
A to pewnie nie była kwestia gorszego dnia, tylko że z tym Billam-Smith znali się bardzo dobrze że sparingów i pewnie obawiał się go Okolie...
Łukasz nie pęka na robocie, mental ma mocny i liczę że będzie KO na Lawrence "No Holding" Okolie!!
 
Tutaj to jednak będę kibicował Łukaszowi... czyli diecie kolegi :wink: :lol:
Cieślak się nie bał tylko sędzia nie dał mu walczyć w boksie, tylko w zapasach...
A to pewnie nie była kwestia gorszego dnia, tylko że z tym Billam-Smith znali się bardzo dobrze że sparingów i pewnie obawiał się go Okolie...
Łukasz nie pęka na robocie, mental ma mocny i liczę że będzie KO na Lawrence "No Holding" Okolie!!
Nawet nie pierdol morda bo za bardzo kocham pizze !!!
 
Chris Billam-Smith, który raczej nie boje raczej mocniej od Łukasza
Na pewno? To ze różański skończył Babica który pływa w każdej walce praktycznie to nie znaczy ze tez będzie kładł Okolie tak prosto.

Pozostałe skalpy naszego wojownika sa biedne, Babic z resztą tez nie jest wyjątkowym skalpem.

Moze sie okazać ze po 3-4 rundzie spuchnie i z ciosu zostanie ZERO :beczka:
 
Na pewno? To ze różański skończył Babica który pływa w każdej walce praktycznie to nie znaczy ze tez będzie kładł Okolie tak prosto.

Pozostałe skalpy naszego wojownika sa biedne, Babic z resztą tez nie jest wyjątkowym skalpem.

Moze sie okazać ze po 3-4 rundzie spuchnie i z ciosu zostanie ZERO :beczka:
Ja już dałem , że murzyn wygra w 1 rundzie kurs piękny !!! boję sie tylko jednego. Po ryju widać , że to jest straszna mentalna cipa !!!
 
Pieniądze w błoto :beczka:
Ten klinczer to nie wiem czy ma jakiś nokaut w 1r w karierze :lol:
Ma 4 ale to były jego 4 pierwsze walki na pro... z (0-3, 22-31, 3-5-1, 7-9)
W tym tylko journeyman Rusiewicz (22-31), którego była to przed ostatnia walka w karierze... którą kończył serią 0-7... a walkę wcześniej (tylko 7 tyg.) przegrał już w 31 sekund z cięższym o 21 kg! (114-93 k!) Allen'em, ale już był mocno naruszony przez wiele walk z mocnymi rywalami...
 
nie było kogoś lepszego od chisory?

I tak lepszy Derek (#23. BoxRec) niż ten Ali :lol: ... Kash Ali (#148.) (co miał 58-57 z Sokołem) do którego wyszedł ważąc aż 130 kg, gdzie powinno być (max 115-120 kg). A pewnie liczą że jak wygra z past prime Delboy'em aka War, pewnie mu leżącym to jeszcze dostanie jakąś dużą walkę...
 
Na pewno? To ze różański skończył Babica który pływa w każdej walce praktycznie to nie znaczy ze tez będzie kładł Okolie tak prosto.

Pozostałe skalpy naszego wojownika sa biedne, Babic z resztą tez nie jest wyjątkowym skalpem.

Moze sie okazać ze po 3-4 rundzie spuchnie i z ciosu zostanie ZERO :beczka:
Myślę że jak trafi dobrze to położy, tylko czy tak będzie... a kondycji na 4 rundy to się nie spodziewam, gorzej może być po np. 8 r... ale pewnie też będzie wiele zależało od przebiegu walki i od sędziego ringowego... no ale gala w Rzeszowie.
 

20 lat temu... Floyd w prime (31-0)

Corley, MŚ WBO (01-03) (28-2-1) a ostatnia walka '23 (49 lat!) i rekord już tylko journeyman'a... (52-35-1) 3-3 w walkach o MŚ i 4-12 z MŚ...
 
Back
Top