Boks

Mordka, o której startuje waga ciężka u ciapakow w sobotę?
1697974029372.png
 
Ale prime Riddick vs Fury to bym zobaczył... :boss:
Bowe to mógłby wygrać z Tyson'em ale 20 lat temu... gdy ten miał 15 lat :lol:
:roberteyeblinking: :juanlaugh:
Przeczytałem komentarze pod artykułem i się zaraz załamię
"Widzę między nimi sporo podobieństw. Obaj unikali najważniejszych wyzwań (Tyson, Lennox -- Usyk, AJ); obaj zbudowali pozycję głównie na trylogii z jednym bokserem. Obaj mają podobne problemy z wagą. Obaj mają podobne problemy z głową."

Największe podobieństwo między nimi to fakt, ze ridick jest patologicznym gołodupcem z Brooklynu, a Fury może go zatrudnić do obnażania swojego trawnika
 
Przeczytałem komentarze pod artykułem i się zaraz załamię
"Widzę między nimi sporo podobieństw. Obaj unikali najważniejszych wyzwań (Tyson, Lennox -- Usyk, AJ); obaj zbudowali pozycję głównie na trylogii z jednym bokserem. Obaj mają podobne problemy z wagą. Obaj mają podobne problemy z głową."

Największe podobieństwo między nimi to fakt, ze ridick jest patologicznym gołodupcem z Brooklynu, a Fury może go zatrudnić do obnażania swojego trawnika
No i jeszcze obaj dużo dzieci... :bye: :boss:
 
  • Bones
Reactions: AKK
Chris Thompson (12-5-1)
(#176 BoxRec) (#4 w RPA) były cruiser, ostatnio 0-3... :confused:
W tym roku porażki z:
- Dacres (#97 BoxRec) (7-0) - L10 (23) sparingpartner Fury'ego
- Romanow (19-0)
- L8 (23) z bridger, 38 lat
- Gomes (#92 BoxRec) (10-2) - LTKO6 (22) :facepalm:
z RPA (#2) były cruiser

Taki rywal chyba tylko na podtrzymanie zawodowej aktywności dla Big Uzbek...
:siara:
 
Ile taki bokser co jeździ i nabija rekordy innym może zarobić na czysto w miesiąc ? Załóżmy że walczy 4 razy.
Tylko że 4 walki w miesiącu... to nie przez cały rok :confused: bo by wyszło 50 na rok :facepalm:
Pewnie od kilkuset do max kilku tys. euro, ale pewnie to zależy od wagi i tego czy nabija te rekordy debiutantom czy zawodnikom z większym stażem, czy też ma jakąś tam renomę że daję im rundy, a nie poddaje się szybko 1 czy 2 rundzie, i pewnie też zależy od kraju gdzie walczy, inne stawki w Anglii a inne w Polsce.
No i pewnie angielski journeyman/bum bierze więcej niż polski czy z Bałkanów.
 
Pewnie od kilkuset do max kilku tys. euro,
Jakby taki ogórek na wzór Pudziana przyciął koszta to by mógł nawet 10k pln miesięcznie za 1 walke co weekend kosić. Ale trzeba być konsekwentnym i twardo prowadzić swoje social media i kontakty żeby menago nie zdzierał 20%, a także dojeżdżać pociągiem albo stopem do wskazanej miejscowości. Odrazu po walce należy się zwijać, żeby nie było potrzeby nocowania w drogim motelu 1 gwiazdkowym. Niższe gaże dla lekkiej kategorii wcale nie muszą oznaczać niskiej pensji w miesiącu, bowiem przy niższej mocy ciosów łeb może więcej wytrzymać i tutaj liczy się kondycja, zatem prócz treningu 2x na tydzień w piwnicy z kolegami na tarczach, należałoby chociaż przebiec na rozgrzewkę truchtem ze 100 metrów. Inne cięcia kosztów nie przychodzą mi do głowy.
 
Back
Top