Boks

Ale ten Iglesias to jest talenciak, na gali w Niemczech w 4 rundy odpalił niepokonanego Artura Reisa na organizowanej dla niego gali.


Tylko że Kubańczyk (8-0) (#14 BoxRec) przegrywał w finałach mistrzostw Kuby z 2x mistrzem olimpijskim Arlen Lopez'em (z Rio i Tokio) A 30 letni Niemiec (11-0) (#54 BoxRec) nie wygrał z nikim z pierwszej 100 :boss:
 
Wooda sie zajebiście ogląda, szkoda tylko ze tak duzo zbiera na maskę. Może przez to dobrze się go ogląda :beczka:

Zurdo pokazał całkiem fajny boks jak na meksa uważanego za czystego fizola. Porobił Smitha aż miło
 
Wooda sie zajebiście ogląda, szkoda tylko ze tak duzo zbiera na maskę. Może przez to dobrze się go ogląda :beczka:

Zurdo pokazał całkiem fajny boks jak na meksa uważanego za czystego fizola. Porobił Smitha aż miło
Tylko że Smitha to nie jest tak trudno wypunktować, najlepsze że ta walka była eliminatorem WBA w cruiser :confused: :facepalm: tylko 10 rundowai w catchweight (86 kg) :facepalm: , i to z zawodnikami co przegrali swoje ostatnie walki wyraźnie w półciężkiej :boss:
 
Powiedział bym że średnio jak na największą gwiazdę boksu...
Po co dajesz mi artykuł z boksera znowu, ja wiem jak sprawdzić sobie wyniki ppv, a ta lista z artykułu malo co wnosi do dyskusji, chyba ze chcemy porownywac wydarzenia takie jak FMJ vs Pacman czy FMJ vs Canelo do tej walki. Troche bez sensu

Wracajac do tematu to powiedzialbym ze spoko jak na wielkosc tej walki i np w porownaniu do pac mana ktory rowniez byl wielka gwiazda boksu i krecil wyniki w okolicach 300-800 w zaleznosci od przeciwnika. Jak przeciwnik byl najwyzszej klasy to zdarzylo mu sie przekroczyc milion.

Takze tak, mysle ze spoko, kto sprzedaje wiecej obecnie? Nikt.

Z ciekawosci ile samozwanczy krol p4p ukr sprzedaje ppv? A no wlasnie, takze o czym mowa. :mjsmile:
 
Po co dajesz mi artykuł z boksera znowu, ja wiem jak sprawdzić sobie wyniki ppv, a ta lista z artykułu malo co wnosi do dyskusji, chyba ze chcemy porownywac wydarzenia takie jak FMJ vs Pacman czy FMJ vs Canelo do tej walki. Troche bez sensu

Wracajac do tematu to powiedzialbym ze spoko jak na wielkosc tej walki i np w porownaniu do pac mana ktory rowniez byl wielka gwiazda boksu i krecil wyniki w okolicach 300-800 w zaleznosci od przeciwnika. Jak przeciwnik byl najwyzszej klasy to zdarzylo mu sie przekroczyc milion.

Takze tak, mysle ze spoko, kto sprzedaje wiecej obecnie? Nikt.

Z ciekawosci ile samozwanczy krol p4p ukr sprzedaje ppv? A no wlasnie, takze o czym mowa. :mjsmile:
Ostatnia walka Gervonta vs Garcia
+1,2 m

A Pacman to Filipińczyk, a Usyk Ukrainiec bo jakby byli Meksykami to by pewnie robili większe liczby niż Canelo...
Ale tu była walka posiadaczy 8 pasów... tak to reklamowali
 
Screenshot_2023-10-08-15-59-52-099~2.jpg

Ramirez - Smith Jr. (169-119) :boss:
 
Ostatnia walka Gervonta vs Garcia
+1,2 m

A Pacman to Filipińczyk, a Usyk Ukrainiec bo jakby byli Meksykami to by pewnie robili większe liczby niż Canelo...
Ale tu była walka posiadaczy 8 pasów... tak to reklamowali
Ile ppv zrobil Gervonta w ostatnich 5 walkach? Bo zloty strzal z Garcia to troche slaby przyklad bo rownie dobrze moge Ci podac Canelo vs Floyd, Canelo vs Cotto, Canelo vs GGG, Canelo vs GGG 2. We wszystkich walkach oprocz Floyda to Canelo byl strona A i wykrecal dobre liczby, z samym Plantem zrobil 800 tys.

Jeden strzal Gervonty z gosciem ktory ma zajebiste liczby na socialach to troche za malo.

Znowu usprawiedliwiasz ukra jak to zwykle. Po prostu nie sprzedaje ppv i nikt tego nie kupuje a przynajmniej tak malo osob to kupuje ze az wstyd podawac wyniki bo pewnie nawet 100k nie ma :mjsmile: tyle jest warty ze trzeba mu za państwowe pieniądze impreze organizować. Za to przytyk do Canelo musi byc, bez sensu.

Takze kto w dzisiejszych czasach sprzedaje wiecej ppv? No wlasnie.
 
Ile ppv zrobil Gervonta w ostatnich 5 walkach? Bo zloty strzal z Garcia to troche slaby przyklad bo rownie dobrze moge Ci podac Canelo vs Floyd, Canelo vs Cotto, Canelo vs GGG, Canelo vs GGG 2. We wszystkich walkach oprocz Floyda to Canelo byl strona A i wykrecal dobre liczby, z samym Plantem zrobil 800 tys.

Jeden strzal Gervonty z gosciem ktory ma zajebiste liczby na socialach to troche za malo.

Znowu usprawiedliwiasz ukra jak to zwykle. Po prostu nie sprzedaje ppv i nikt tego nie kupuje a przynajmniej tak malo osob to kupuje ze az wstyd podawac wyniki bo pewnie nawet 100k nie ma :mjsmile: tyle jest warty ze trzeba mu za państwowe pieniądze impreze organizować. Za to przytyk do Canelo musi byc, bez sensu.

Takze kto w dzisiejszych czasach sprzedaje wiecej ppv? No wlasnie.
Ale ja o Usyku nic nie pisałem tylko podałem inny przykład. Ale i tak jest lepszym pięściarzem od Canelo i tego nic nie zmieni, a że urodził się gdzie urodził...
:boss:
 
Ale ja o Usyku nic nie pisałem tylko podałem inny przykład. Ale i tak jest lepszym pięściarzem od Canelo i tego nic nie zmieni, a że urodził się gdzie urodził...
:boss:
pac man jest filipinczykiem a potrafil, niewiarygodne nie?

Po prostu nikogo szerzej gosc nie interesuje mimo ze walczy w HW.

To by bylo na tyle jesli chodzi o ppv :roberteyeblinking:
 
pac man jest filipinczykiem a potrafil, niewiarygodne nie?

Po prostu nikogo szerzej gosc nie interesuje mimo ze walczy w HW.

To by bylo na tyle jesli chodzi o ppv :roberteyeblinking:
Tylko że Usyk walczył wcześniej w cruiser nie medialnej kategorii w USA, a wcześniej w Anglii, a Pacman miał dużo więcej możliwości walki z Meksykanami: Barrera (2x), Marquez (4x), Morales (3x), Margarito i wielu latynosów (Oscar, Cotto itd.) plus Amerykanie (Floyd, Bradley, Mosley itd.) plus bardzo widowiskowy styl i częste zmiany kategorii wagowych to i dużo medialnych rywali, gdzie w USA Wilder król nokautu nie jest wielką gwiazdą, a przed walkami z Fury'm to na pewno nie był:boss:
 
Oglądałem wczoraj Diablo. To jest dramat co się stało z gościem. 183 letni Maldonado co nie trzyma ciosu wytrwał z polskim pretty boyem prawie cały dystans.
Starość i zużycie materiału go dopadły Diablo (42 lata) debiutował 23 lata temu na pro!!!... :facepalm: plus 68 walk i 424 rundy:bye: i do tego więzienie i mamy co mamy, a Fabio 43,5 lata... czyli razem mieli "chłopaki" 85 lat to nie jest wiek na walczenie w boksie zawodowym.
A Maldonado kiedyś to przegrywał na punkty w ciężkiej z Rivas (18 r) czy Takam (20 r) :boss:
 
Back
Top