Boks

Haney to może byc drugi mesjasz tej dyscypliny po Floydzie. Jesli walka z ukraincem pojdzie mu latwo to tylko to potwierdzi.
Liczę na nosowatego kolege ze zrobi Lomie z dupy jesien sredniowiecza i pokaze magie boksu.
Walka topka tego roku.
 
Haney to może byc drugi mesjasz tej dyscypliny po Floydzie. Jesli walka z ukraincem pojdzie mu latwo to tylko to potwierdzi.
Liczę na nosowatego kolege ze zrobi Lomie z dupy jesien sredniowiecza i pokaze magie boksu.
Walka topka tego roku.
Davis i Shakur obaj mają spore szanse z Haneyem

Problem taki że z ich tempem to się nie spotkają zanim jeden będzie myślał nad emeryturą
 
Jeszcze parę lat wstecz zdecydowanym faworytem byłby Łoma - przewaga skilla, szeroki arsenał ciosów, nieszablonowość ataków z różnych kątów. Teraz to w sumie nie wiadomo. Wiek i słaba aktywność mogą odbić się na formie Ukrainca zwłaszcza że jego styl może szybko się zestarzeć. Nie zdziwi mnie scenariusz gdzie wolniejszy niż zwykle na nogach Loma będzie punktowany samym jabem przez Haneya. Aczkolwiek wydaje mi sie Haney może sie okazać łatwiejszy niż był Lopez, bo tu nie będzie takiego zagrożenia jeśli chodzi o siłę ciosu. Ukrainiec nie będzie czuł respektu i oddawał rundy bez walki tylko pójdzie zdecydowanie.
 
Last edited:
Dzis ogladalem jakis odcinek Haney vs Loma, i Haney w rozmowie z Loma zaczal mowic ze ukr walczy nieczysto, bijac po komendzie "break" sedziego.

Komenatrz zloto "Haney probuje wejsc do glowy gierkami slownymi przeciwnikowi ktory go nie rozumie" :lesnarhappy: to jest plus wschodnich zawodnikow, nie da sie im wejsc do glowy bo nikt nie zna ich jezyka a oni sami dukaja cokolwiek a rozumieja 10-20%.
 
Dzis ogladalem jakis odcinek Haney vs Loma, i Haney w rozmowie z Loma zaczal mowic ze ukr walczy nieczysto, bijac po komendzie "break" sedziego.

Komenatrz zloto "Haney probuje wejsc do glowy gierkami slownymi przeciwnikowi ktory go nie rozumie" :lesnarhappy: to jest plus wschodnich zawodnikow, nie da sie im wejsc do glowy bo nikt nie zna ich jezyka a oni sami dukaja cokolwiek a rozumieja 10-20%.
Przestań podpowiadać, bo za chwile karateka albo ten drugi Halibut podchwycą kolejne argumenty dlaczego warto być ukrem
 
Dzis ogladalem jakis odcinek Haney vs Loma, i Haney w rozmowie z Loma zaczal mowic ze ukr walczy nieczysto, bijac po komendzie "break" sedziego.

Komenatrz zloto "Haney probuje wejsc do glowy gierkami slownymi przeciwnikowi ktory go nie rozumie" :lesnarhappy: to jest plus wschodnich zawodnikow, nie da sie im wejsc do glowy bo nikt nie zna ich jezyka a oni sami dukaja cokolwiek a rozumieja 10-20%.
Zwłaszcza bracia Kliczko?
 
Myślałem że różnica będzie większa :zakręcony:
Pol glowy to malo? Zobacz ze Loma zadziera glowe do gory a Haney stoi normalnie. Roznica wzrostu jest znaczaca, wiadomo nie gigantyczna.
Zasieg odegra tu duza role no i jab. Jak Loma wyjdzie taki jak w walce z Ortizem to dostanie na dziure bardzo wysoko
 
Adamek legenda - pamiętam jak oglądałem jego walki w cruiser i w heavy weight . Wielki szacun - fajnie że nie bierze się za walki z tymi amatorami... to przeciez by było żenujące tak jak ja bym miał wyjść do walii z nim... Ja nie wiem co Ci ludzie maja w bani ... wygrali kilka freakfightów z jakimis noname'mami i chcą walki z taka legendą i mistrzem świata jak Adamek... żwe oni nie czuja że tu coś nie gra ...sie nie skleja... Ja jebie świat staje na głowie... a te kurwy z freaków mają ego wyjebane pod sufit - nie jeden chłop z ulicy/osiedla by ich poskładał...

 
Adamek legenda - pamiętam jak oglądałem jego walki w cruiser i w heavy weight . Wielki szacun - fajnie że nie bierze się za walki z tymi amatorami... to przeciez by było żenujące tak jak ja bym miał wyjść do walii z nim... Ja nie wiem co Ci ludzie maja w bani ... wygrali kilka freakfightów z jakimis noname'mami i chcą walki z taka legendą i mistrzem świata jak Adamek... żwe oni nie czuja że tu coś nie gra ...sie nie skleja... Ja jebie świat staje na głowie... a te kurwy z freaków mają ego wyjebane pod sufit - nie jeden chłop z ulicy/osiedla by ich poskładał...


Nie mów, że objerzałeś coś na tym kanale z amebami w roli prowadzących
 
Back
Top