Boks

Głowacki zawalczy o zwakowany pas EBU:

Niestety, ale #nikogo, te mistrzostwa Europy to są pasy trzeciej kategorii i nie mają w zasadzie żadnego znaczenia.
 
Głowacki zawalczy o zwakowany pas EBU:

Kucyk jednej sztuczki, trafila mu sie walka z Huckiem. Nic specjalnego. EBU to dla niego maks i to tez tylko dlatego ze przeciwnik jest malo wymagający
 
Głowacki zawalczy o zwakowany pas EBU:


Główka albo już nie ma motywacji albo cholera wie.

Perypetie osobiste zbiegły się ze spadkiem formy i nie sądzę żeby nawet Wasyl go jeszcze dowiózł do walki o pas.
 
Głowacki zawalczy o zwakowany pas EBU:

niezły zjazd od mistrza świata po EBU
Niestety, ale #nikogo, te mistrzostwa Europy to są pasy trzeciej kategorii i nie mają w zasadzie żadnego znaczenia.
kiedyś to było coś, miałeś przepustkę na pasy ale teraz to prawda ten pasek jest w takiej samej kategorii co goldy, silvery i inne od Sulejmana
 
niezły zjazd od mistrza świata po EBU

kiedyś to było coś, miałeś przepustkę na pasy ale teraz to prawda ten pasek jest w takiej samej kategorii co goldy, silvery i inne od Sulejmana
Teraz pas EBU to tylko ciut lepiej niż pas Polsatu. Ale główna różnica, że tego EBU się po prostu nie trzeba wstydzić.
 
Miało być nr. 3 ciężkiej i TOP10 P4P, ale jestem śnięty już i połowy nie napisałem.
Top 3 ciezkiej to moze i na 3 miejsce sie da go wcisnąć. Ale jakbym nie układał rankingu to nie wiem jak on ma byc w top 10 p4p :korwinwhat:
 
Dla mnie to ciężkich powinni wypierdolić z p4p
Na usyka najleszpy ktoś ruchliwy ale w HW nie ma kogoś o takich nogach
Czemu? Ciężka to tez kategoria. I tak bardzo rzadko ktokolwiek z ciezkiej zajmuje topowe miejsce w tym rankingu. Obijanie zawodnikow jednej kategorii nie powinno nigdy gwarantowac top 1 p4p.
 
Czemu? Ciężka to tez kategoria. I tak bardzo rzadko ktokolwiek z ciezkiej zajmuje topowe miejsce w tym rankingu. Obijanie zawodnikow jednej kategorii nie powinno nigdy gwarantowac top 1 p4p.
tyle że p4p powstało by porównywać do ciężkiej
Od jakiegoś czasu próbuje skompletować ranking p4p all time ale jest tylu świetnych pięściarzy że to chujnia
z ciężką lepiej
 
tyle że p4p powstało by porównywać do ciężkiej
Od jakiegoś czasu próbuje skompletować ranking p4p all time ale jest tylu świetnych pięściarzy że to chujnia
z ciężką lepiej
Co do rankingow to pytanko, wielka trojka Roy, Toney, Hopkins jak oceniasz ich kariery? Kto Twoim zdaniem jest top 1 i dlaczego?
 
To Floyd daje szanse komus a nie jakis wycieruch z youtuba Floydowi :korwinwhat:
irony-may-be-defined-as-what-people-miss-quote-1.jpg
 
Dobra, co tu taka cisza? Jutro Canelo vs GGG. Jakie predykcje koneserzy, eksperci? Dla mnie GGG to bierze, jak i poprzednie walki, ale przy werdykcie pewnie go przekręca. Puta Canelo :mamed:
 
Dobra, co tu taka cisza? Jutro Canelo vs GGG. Jakie predykcje koneserzy, eksperci? Dla mnie GGG to bierze, jak i poprzednie walki, ale przy werdykcie pewnie go przekręca. Puta Canelo :mamed:

GGG z Murata wyglądał tak słabo ze nie zdziwie się jak tym razem Canelo by go skonczył przed czasem. Jak dla mnie druga walke wygral Canelo uczciwie. Trzecia również wygra, jesli przegrana z Mayweatherem go nie złamała jako piesciarza to i z Biwołem nie powinna.
 
Back
Top