Boks

Wasilewski zdementował słowa Palaciosa o podpisaniu przez Włodarczyka kontraktu na rewanż. Szukają mu innej atrakcyjnej oferty finansowej.
 
Marzy mi się wygrana McCline'a i Pana Zwłoki. Ta zapowiedz
Polsatu to jest jakaś kpina, nie bawi mnie to a przeraża.
 
Jak dla mnie swietny pomysł.
Według wtorkowych doniesień Wall Street Journal, telewizja HBO planuje wprowadzić kolejne urozmaicenie swoich bokserskich transmisji. Amerykańska stacja podobno rozważa zastosowanie technologii PunchForce, która mierzy siłę oraz moc ciosów.
Bezprzewodowe, ważące 8 gramów urządzenie HBO testuje od kilku lat. PunchForce miałoby znaleźć się w rękawicach pięściarzy. Zdaniem ekspertów, dokładność dokonywanych pomiarów wynosi 85% w odniesieniu do szybkości uderzenia i 80% do jego siły.
Ray Stallone, rzecznik prasowy HBO, na razie odmówił komentarza w tej sprawie.
bokser.org
 
@up



Nawet bardzo świetny pomysł. ;))



A co do tego trailera sobotniej gali ciśnie mi się na usta tylko jedno słowo: ŻENADA!
 
Jameel McCline z racji tego, że jego bagaż został zagubiony w trasie, poszukuje butów bokserskich nr 54, których nie można zdobyć ani w Wawie, ani w Łodzi. Ma ktoś jakiś pomysł?:-)
 
@Hamas



Szczerze? Miałem swego czasu pewne domysły, że może to jest dla wypromowania gali. No ale sam nie wiem teraz. Mam nadzieję, że zawalczy Kostecki, nie Głaz.
 
Tylko przepustka może mu pozwolić wyjść z więzienia... skoro ma prawomocną odsiadkę zapewnioną... Wolałbym Cygana, ale powątpiewam...
 
Tez najpierw pomyslalem ze to specjalnie upozorowane zeby tylko kazdy kupywal PPV, cygana nie lubie ale ogarnijcie sie ze jego miejsce jest za kratami bo o Dowdzie na bank byscie pisali inaczej.
 
Menadzerka Adamka potwierdzila ze 8 wrzesnia walka Tomasza bedzie w systemie PPV - 1 slowem porazka

- Tomasz chciał pozostać aktywny, a przy okazji chcemy jeszcze sprawdzić jak w Polsce sprzeda się PPV. Rozmawialiśmy z Tomkiem i Ziggym o zrobieniu PPV już w czerwcu przy okazji walki z Chambersem, ale ten pojedynek był pokazywany o 4 lub 5 w nocy czasu polskiego, co by się nie sprawdziło - mówi Duva.

- Tym razem zrobimy galę popołudniu czasu amerykańskiego, co przełoży się na polski wieczór i lepsze pory transmisji. Tomasz chce odbudować swoją pozycję i publikę w USA - właścicielka Main Events.


Glazewski-PPV

KSW 20 - PPV

Adamek - PPV

Wychodzi na to ze sporty walki przestana byc ogolnodostepne juz niedługo .... (*)
 
Ważenie przed starciem tytana i tytaniątek:

RJJ 83,350 vs Paweł Głażewski 82.900Artur Szpilka (103, 700 kg) - Jameel McCline (124,500 kg), waga ciężka

Krzysztof Szot (63,000 kg) - Nate Campbell (64,650 kg), umowny limit do 64,8 kgRafał Jackiewicz (67,700 kg) - Luca Michael Pasqua (67,200 kg), waga półśrednia
Krzysztof Zimnoch
(98,400 kg) - Adnan Buharalja
*, waga ciężka
Krzysztof Kopytek
(66,700 kg) - Arturas Zbarauskas
*, waga półśrednia

ringpolska.pl


oGxETpchGP0[/media]/a/div/ppa href=]
 
Nie będzie ppv jak ludzie nie będą kupować. To już nie moja wina, że ludzie dają się w chuja robić. Przez takich ludzi, którzy jutro wykupią ppv na to badziewie Wasilewskiego ten system ma szansę przyjąć się w Polsce. To tak naprawdę ludzie decyduję o tym, czy będzie u nas ppv czy nie. Mi to nie przeszkadzało, pod warunkiem, że cena nie będzie przekraczać 20 zł. Chcą próbować ppv to ok, ale muszą wziać pod uwagę w jakim kraju żyjemy. 30 zł? W dupę mnie pocałujcie.
 
I dlatego właśnie obejrzę tę galę na kompie, KSW 20 pewnie też, jeżeli nie rozmyślą się z tym PPV.
 
Ja tak samo. Nie popieram wprowadzania pay per view w Polsce, na pewno nie za taką cenę, więc nie będę płacił. Oczywiście przez to będę musiał oglądać w chujowej jakości, ale przeżyję. Gdyby każdy miał takie podejście myślę, że ppv nie przyjęłoby się u nas. Ale spokojnie poczekajmy na wyniki sprzedaży jutrzejszej gali boksu. Obstawiam, że będą straty, tego z całego serca życzę Wasilewskiemu.
 
Jeżeli KSW 20 by bylo w PPV, za cenę do 20 zł, to może i bym kupił. Ale galę jutro oglądam w internecie =) po co wydawać pieniądze, na jakiegoś Głażewskiego? jeszcze gdyby była walka np. Adamka, albo Diablo, to bym rozumiał, ale nie to.
 
Niestety w Polsce jest zwyczaj, żeby wprowadzać amerykańskie stardardy, ale po polsku. Możemy dać się zrobić w bambuko lub nie. Ja się nie dam.
 
Też mnie to poraziło, przyjeżdza największa gwiazda sportu w historii Polski (większa mi teraz dogłowy nie przychodzi), a w tle baba z siatami po ruchomych schodach zaiwania. Tragedia, czegoś więcej sie spodziewałem. Jak juz Polsat im daje wszędobylskiego Borka to niech chociaż wykmini im jakąś salę na to. Jakby oplakatowali Łódź, że jest ważenie tu i tu i można zobaczyć LEGENDĘ na własne oczy pewnie ze setka albo i dwie ludzi by przyszło, a tak rozstawili się w markecie gdzie w godzinach wczesno popołudniowych jest wielu fanów boksu.
 
Ja na KSW mogę wykupić PPV , jeżeli będzie za 20 zł i dobra rozpiska. bo w sumie i tak się pewnie z kumplem zrzucę , ale na Adamka nie płaciłem , a co dopiero na nędzną galę? To , że jestem fanem RJJ , to nie znaczy że będę płacił za taki syf.
 
Jak KSW 20 będzie w Ergo Arenie to nie będę miał dylematu, czy płacić za PPV. :-) Te 50 km dojadę.
 
Back
Top