Boks

każdy wie, że poziom inteligencji Szpili jest mniejszy niż Joli Rutowicz, ale cóż - jestem patriotą to kibicuję naszym, proste. A co do RJJ, wiem że to wielka postać. ale jestem za Polakiem. choć zupełnie 'Głaza' nie znam, bo niby skąd, nie jestem wielkim kibicem boksu, to wolę jego niż Cygana.
 
Co do Cygana to nie walczy przez własną głupote. Mnie będzie serce boleć jeśli taki no name ( z całym szacunkiem dla Głażewskiego) pokona legendę. Szpilka to jedyne co dobre to ma otoczke medialną, bo umiejętności mizerne.



E: odpaliłem własnie streama, patrze na trybuny a tam pusto.. Kibiców Cygana też zamkneli?
 
Mi na początku podobała się pewność siebie Szpilki, ale z czasem zaczął mnie drażnić. Oczywiście będę mu kibicował, ale jak przegra to specjalnie płakać nie będę.
 
widze sami hejtrzy szpilki. też jakiś jego wielkim fanem nie jestem, ale życze mu dobrze, a koleś piszący że jola koń rutowicz jest bardziej inteligentna od niego to chyba za długo na słońcu dzisiaj siedział.



peace.
 
Puchy na trybunach a startują z PPV. Fakt, że Kostecki troszkę popsuł im plany opanowania świata, ale to nie zmienia faktu, że PPV w takim polskim wykonaniu abstrahując oczywiście od walki z udziałem starego Jonesa, na tą chwilę nie sprawdzi się. Ten kto ma w chuj kasy to wykupi a taki zwykły Polak jak ja, będzie jechał na streamie, bo doskonale zdaje sobie sprawę, że 30 zł to duża przesada na taki boks w Polskim wykonaniu. Stary Jones, nadmuchany Szpilka i przereklamowany nudnie walczący Jackiewicz.
 
denerwują mnie niektóre komentarze; nie będę kibicował Głażewskiemu. Ja tam do chłopaka nic nie mam, będę mu kibicował. Przecież co miał zrobić, odmówić walki z RJJ :)? a co do możliwej wygranej... niech najpierw wygra, później żałujcie że pokonał legendę =] poza tym chyba lepiej, jak polski "nołnejm" wygra, niż jakiś Szwab :D







@ridz - no może z Jolą przesadziłem, ale poczytaj sobie wpisy Szpili na fejsie =)
 
Komentarz tragiczny, pusta hala, kiepskie walki..... z czym do ludzi ? PPV ? Hahahahaha....
 
Czemu Cię denerwują/ to trrzeba koniecznie kibicowac Polakowi? Ja wole Roya bo to legenda, znam go i tyle. Nasz dla mnie jest No name'm, nic do niego nie mam ale mu nie kibicuje.
 
nie no, nie trzeba. może po prostu jestem za bardzo przyzwyczajony do kibicowania Polakom, fakt - Głaz to noname, ale na pewno będę się cieszył jeśli to Polak, pokona takiego zawodnika jakim jest RJJ
 
A jednak bez wała :D


Co do dyskusji:


Szpilka - Różal boksu z lepszymi wynikami. Wkurzył mnie zaczepkami w strone Adamka i czekam na dzień, kiedy dostanie baty.


Kostecki - umiejetności ma, ale polecałbym zakończyć w końcu przestępczą działalność. Oświadczenie na facebook'u to kpina w jego sytuacji, kiedy po raz kolejny zostaje oskarżony o podobne czyny.
 
Szpila będzie miał cieżko bo McCline to prawdziwy ciężki a nie byle grubas z zawyżonym wzrostem jak dotychczas.
 
Kim jest ten komentator?



"O Szpilce nie musimy mówić, kazdy kibic wie". I zapodaje błędną historię życia.



Wasyl ojcowską ręką obejmuję Szpilę.:-)
 
zdaje mi się, że na C+ komentują inni niż na CP. nie patrzylem na stream z CP, siędzę od początku na streamie z C+. podczas gali Kliczko - Adamek była taka sytuacja







@lol, dałem streama na tablicy Pawla Wojcika na fb, to usunął link, haha - wciskanie PPV ciąg dalszy =]
 
Kosedowski albo Gmitruk zależy na jakim kanale oglądacie. Ten pierwszy kiedyś Pudziao trenowal boksersko na Legii



ciekawe ile PPV poszło dwieście ? trzysta ?







najlepsze są ludzie stojący w strefie VIP , ewidentnie widać ,że sobie weszli z innych sektorów
 
ale hala pusta, coś małe zainteresowanie nadziejami Polskiego boksu :D z tym ppv pewnie tez nie wypał
 
Back
Top