Boks

Tar



Nie mam słów, to jest po prostu skurwysyństwo, mam nadzieję, że nikt nie kupi tego całego ppv. Głażewski, bez obrazy, ale z niedzielnych kibiców go praktycznie nikt nie kojarzy. Już sam fakt, że chcieli zrobić tak drogie ppv przy gali nawet z Kosteckim i emerytowanym Royem w main evencie był śmieszny, a fakt, że dalej to forsują mimo takiej zmieny czyni ich w moich oczach bandą chciwych baranów.
 
Liczę na to, że porządnie się przejadą na tym ppv, co poskutkuje tym, że Polsat całkowicie zrezygnuje z pokazywania walk w tym systemie. Gdyby cena była 20 zł niższa to mógłbym rozpatrywać zakup ppv na cyrk Wasyla, tak to pozostaje tylko liczyć na stream.
 
Mam nadzieję, że będzie klapa. Polacy jak zwykle wprowadzają zachodnie standardy o dupy strony. Taka gala i ppv za 30 zł, aż mi ciśnienie skacze. Mam nadzieję, że niewielu się znajdzie tych naiwniaków.



Porównajcie:



Adamek vs Kliczko i mistrzostwo świata WBC za 40 zł



Paweł Głażewski (kto?) vs wypalony Roy Jones za 30 zł



Przecież to jest śmiech na sali.
 
Victor Ortiz poddał sie w po 9 rundzie pojedynku z Josesito Lopezem, powodem było złamanie szczęki. Ortiz do przerwania wygrywał na kartach sędziowskich.







dół



Wyżej już @Tar o tym donosił.
 
Nieźle se to Arreola wykombinował. Oby Vitalij nie chciał kończyć kariery po marnej jakości Charze.




Jak informuje ukraiński "Blik", Chris Arreola (35-2, 30 KO) odrzucił propozycję walki jesienią z czempionem WBO, IBF i WBA Władimirem Kliczką (57-3, 50 KO).



Oficjalnym powodem decyzji obozu "Koszmarnego" Chrisa jest kontuzja, jakiej Amerykanin nabawił się podczas przygotowań do niedoszłego pojedynku z Mikem Mollo, choć mówi się także, iż Arreola celował będzie w pas WBC, który aktualnie należy do Witalija Kliczki
(44-2, 40 KO).



Team Arreoli liczy podobno, że po wrześniowej obronie tytułu starszy z braci Kliczko zakończy, zgodnie z licznymi sugestiami, swoją karierę i wówczas liderujący rankingowi WBC Kalifornijczyk stanie w szranki o wakujące trofeum z drugim na liście ciężkich World Boxing Council Denisem Bojcowem
(31-0, 25 KO).




ringpolska.pl
 
O ile dobrze pamiętam, a przy tych wszystkich federacjach łatwo o pomyłkę, to Władek jako mistrz innych organizacji nie może zawalczyć o zwakowany tytuł WBC.



PS. Polecam starcie Matthysse vs Soto.
 
No właśnie nie może, bo nie jest w ich rankingu. Teraz mi przyszedł do głowy pomysł super odlotowy. Jakby Vitalij zwakował pas trzeba by zrobić walkę mistrzowską. Arreola pewnie jest nie do ruszenia z lidera. Jakby podpuścić go pod Adamka, którego sam chciał, możnaby wprowadzić walkę na HBO (a to znaczy bardzo dużo), która to z ciężkiej chce pokazywać tylko Adamka i Arreole. Wiadomo, ze jakby Ziggy pogadał tam gdzie trzeba Adamek mógłby być 2 w WBC po wrześniowej walce. Tu rodzi się jedyna szansa na pas Adamka w ciężkiej. Nie wiem tylko czy z Rogerem da radę wygrać z Arreolą, bo w moim odczuciu gdy przygotowywał go Shields Tomek wyglądał dużo lepiej.
 
Jedno jest pewne zwakowany pas WBC będzie ostatnim celem Władka i pewnie wyłożył by grubą sume byleby pretendent wyszedł do ringu.



Adamek gdyby pokonał Arreolę lub Mitchella to wtedy dostałby walkę o pas z Stivernem lub Wachem.



Jest jeszcze jedno ale- Adamek mierzy tylko w prawdziwego czempiona jakim jest Kliczko więc pewnie nawet by się nie kwapił do walki o wakat. On chyba szuka grubej wypłaty i mocnego lania bo inaczej tego się nazwać nie da.
 
Może być mistrzem wszystkich federacji bez znaczenia, jednak jako mistrz nie jesteś uwzględniany w rankingach.



Zawodnicy bez pasów walczą, żeby mieć pozycję pretendetna a mistrz nie może walczyć o wakujący tytuł.



Władek może być mistrzem WBC wystarczy, że pokona posiadacza w unifikacji ;]
 
Chodzi zapewne o to, że jeżeli pas WBC zostanie zwakowany, to walczyć będą mogli o niego zawodnicy z "15" WBC. W momencie gdy mistrz WBC zostanie wyłoniony, to Władek będzie mógł zunifikować ostatni pas.
 
Jeżeli jest wakat to walczą o niego najczęściej numer 1 i 2. W przypadku dobrowolnje obrony gość musi być sklasyfikowany w 15.
 
Myśle, że Roy w narożniku mógłby go utemperować i trenerką teraz powinnien się zająć.



McCline mam nadzieje przetestuje Artura.
 
Nie zawsze, a częściej sporadycznie, wielkie umiejętności bokserskie, przekładają się na karierę trenerską. Szpilka sam okrzepnie jak dostanie ze 3 bomby po których zrobi mu się ciemno. Mam nadziej, że wtedy zacznie walczyć na miarę oczekiwań jakie w nim pokładam.
 
Back
Top