Boks

Wczoraj serwery padły i nie miałem okazji napisać, że Inoue to potwór i chyba wszystkie oczekiwania wobec niego wkrótce się spełnią.
 
Słuchajcie nie znam się na boksie zbytnio,ale Striczu ogaranie tego Andreade nie?
Raczej mało prawdpodobne, ale szanse jakieś tam są.
Andrade jest mega niedoceniany ze względu na niezbyt porywający resume i to, że rzadko walczy. Do tego jest mega śliskim, leworęcznym typem. Mistrz swiata i mistrz amatorów, wygrywał w ówczas między innymi z takimi zawodnikami jak Thurman czy Charlo.
procentowo tak 60/40 dla Andrade, ale Maciek nie jest bez szans, zwłaszcza, że ostatnio stoczył kilka fajnych wojen i ma papiery na mistrza. Trudne jednak przed nim zadanie.
 
Kurła, dopiero teraz widziałem nokaut Wildera. Wow, chyba jeden z najlepszych jakie ma w karierze. Ubił jak kotleta i to bez odpalania tych swoich wiatraków.
 
2 dni temu pisal ze to lucky punch:lol:


Mi już zaczyna mi być szkoda tego typa: przecież on powiedział, że nie kontroluje tego opuszczania rąk. Boże jak mu dadzą coś kogoś poważniejszego to będzie masakra po tych wywrotkach od Kownackiego i Wacha.

Znalazł on sobie już ta walkę? Wasilewski dał mu na to pozwolenie
 
Mi już zaczyna mi być szkoda tego typa: przecież on powiedział, że nie kontroluje tego opuszczania rąk. Boże jak mu dadzą coś kogoś poważniejszego to będzie masakra po tych wywrotkach od Kownackiego i Wacha.

Znalazł on sobie już ta walkę? Wasilewski dał mu na to pozwolenie
Są rozmowy w sprawie walki z Dereckiem Chisora 20 lipca w Londynie.
 
Back
Top