Boks

patrzcie na to. Artur Szpilka początek kariery i jego głowa:

a teraz jaka poobijana


11 lat różnicy. Był filmik odnośnie zawodników MMA jak sporty walki zmieniały im wygląd tylko nie mogę tego znaleźć.

tez mi odkrycie:lol:
chyba pomyliłeś tematy bo pewnie to miało być w tym temacie od @SrejkMMA
 
Ogłoszenie końca kariery przez Marcina to wielka strata dla bokserskiego świata. Odchodzi legenda, ikona, wojownik. Jedyny pięściarz, który mógł dostać wpierdol w walce z cieniem. Będzie nam go brakowało.
 
Nie wierzę w odejście Marcina.
Marcin w sporcie jest jak smog na śląsku-po prostu musi być.

Da nam jeszcze wiele emocjonujących klepań w matę/ring.
 
Borek zapomniał Balskiemu dać psychologa i zabijaka po wyrokach nie wytrzymał ciśnienia, a zaczął trenować ze Szpilką xD

Wasilewski promujący sport jest zaniepokojony i mówi komu nie powinno się już pozwolić walczyć:

Problemy z Wachem. Jeśli mocniej przegra to może skończyć jako wolny strzelec i skończyć w KSW. Szkoda
Ja tylko czekam jak jakiś jego przeciwnik zacznie go prowokować na konferencji prasowej o horsegate
 
Ktoś pamięta drugą walkę Głażewski vs Grafka? Bo wiem, że to boks i wszystko się może zdarzyć, ale dalej nie potrafię sobie wyobrazić jak Paweł, wtedy świeży pretendent do pasa WBA przegrywa z takim Grafką, na którym większość sobie nabija rekord przy całym szacunku do Bartka. A nie był to lucky punch tylko split i jako, że nie oglądałem to pytam - jakiś wałek? Wybitnie słaba forma Głażewskiego akurat tego dnia?
 
Back
Top