Boks

Ale piękna walka w wykonaniu Danny Garcii, techniczny pokaz boksu i chyba jedna z najczystszych stylistycznie jego walk:applause: Tak się obija niezłych przeciwników, choć nie najlepszych. Ręce same składały się do oklasków, a te dwa ciosy które posłały na deski Granadosa chyba jedne z lepszych w tym roku. Wykorzystał każdą przewagę i szansę jaką miał.


Co do Crawford - Khan to myślę, że każdy jest zawiedziony. Jasne, Khan pewnie by padł po innych ciosach w kolejnych rundach, a tak jest niesmak. Nie była to najlepsza walka, a na pewno nie taka na jaką się zapowiadała. Dużo szukania, wzajemnych szachów i mało boksu. Początek intensywny, ale tempo siadało z kolejnymi rundami.

Chyba zniknęła walka Teofimo Lopeza, ale warto poszukać bo młody zgodnie z oczekiwaniami ubił kolejnego przeciwnika. Warto go obserwować, o czym niedawno pisałem, ale trochę jeszcze obchodzą się z nim jak z jajkiem. Talencior jest, tylko czy na więcej ciężko dalej powiedzieć.
 
@yonigga

Dillian Whyte będzie walczył z Oscarem Rivasem w Londynie 20 lipca. Hearn powiedział, że walka już dawno była zaplanowana i nici ze starcia z AJ. To samo z Kownackim, który podpisał walkę chyba na czerwiec, ale z tego co wiem jeszcze nie podali nazwiska.
 
@yonigga

Dillian Whyte będzie walczył z Oscarem Rivasem w Londynie 20 lipca. Hearn powiedział, że walka już dawno była zaplanowana i nici ze starcia z AJ. To samo z Kownackim, który podpisał walkę chyba na czerwiec, ale z tego co wiem jeszcze nie podali nazwiska.
we wtorek oglosza przeciwnika dla aj a bedze nim michael hunter...
 
dziś już czwartek a dalej czeski film z rywalem dla antka:sleepy:
Podobno w ciągu 48h ogłoszą. Pojawiła się kandydatura Andy Ruiza Jr.

Golovkin kończy współpracę z Abelem Sanchezem. Spore zaskoczenie, przynajmniej dla mnie.
 


Smutek i żal. Nasz polski wybitny pięściarz po raz kolejny przegrywa nie ze swojej winy. Ponownie kontuzja :cry:
Wywiad po walce z legendą:

Myślę, że w tej sytuacji polskie środowisko powinno się zjednoczyć, a Wasyl z Borkiem powinni zorganizować Marcinowi pożegnalną walkę - szkoda żeby taka legenda kończyła karierę porażką.
 
e19af4ef8383.jpg
 
patrzcie na to. Artur Szpilka początek kariery i jego głowa:

a teraz jaka poobijana


11 lat różnicy. Był filmik odnośnie zawodników MMA jak sporty walki zmieniały im wygląd tylko nie mogę tego znaleźć.
 
Back
Top