Boks

Chyba ostatnie co bym chciał oglądać to Roya w ringu, tym bardziej że to mój ulubiony bokser. Szkoda patrzeć jak tłumoki go odbijają.
 
P O J E B A Ł O ! ! !



30 złotych za walkę emeryta światowej sławy z 'polskim Mayweatherem' (nie, nie porównuję ich ze względu na umiejętności bokserskie), za 30 złotych to bym się bardzo poważnie musiał zastanowić gdybym musiał tyle za KSW (i to z mocną rozpiską) zapłacić, a nie za śmieszną galę bokserską, gdzie poza Kosteckim i Szpilką nic mnie nie interesuje...



Skandal! Za taką galę MAX 10 PLN.
 
Pozostaje mieć nadzieję, że gala się beznadziejnie sprzeda. Nie dlatego, że źle życzę Kosteckiemu czy komuś z Knockout Promotions, ale cena tego PPV to jakaś farsa.



Nie jestem zwolennikiem PPV w Polsce, ale uważam, że przy rozsądnej cenie to może się udać. Ale rozsądna cena to około 15 zł za subskrypcję, a nie 30 czy 40, a niestety widzę, że w takim kierunku to zmierza. Jeżeli okaże się, że nikt nie chce płacić 30 zł za gale Wasyla, to może następne będą tańsze.



Duży zawód z mojej strony, jeśli tak ma funckjonować PPV w Polsce to ja jestem zdecydowanie przeciw i wybieram streamy.
 
"Transmisję z Wielkiej Gali Boksu Zawodowego w usłudze PPV, zapewniającej dostęp do wydarzenia na żywo, będą mogli obejrzeć w telewizji wszyscy abonenci i użytkownicy Cyfrowego Polsatu - także korzystający z dostępu do bezpłatnych kanałów telewizyjnych za pośrednictwem dekoderów operatora. Osoby, które nie posiadają dekodera Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia walki na żywo w Internecie - za pośrednictwem Ipla.TV. Jednorazowa opłata za dostęp do Gali w Cyfrowym Polsacie albo aplikacji ipla w usłudze PPV, zarówno w jakości SD, jak i HD, wynosi 30 zł. Widzowie, którzy wykupią walkę w PPV Cyfrowego Polsatu, po zakończeniu transmisji z Gali otrzymają w prezencie dostęp do erotycznego kanału Blue Hustler do końca wieczoru."



haha, ciekawa promocja :D
 
Gdyby to była walka RJJ w formie z 2003 roku i walczył z jakimś bardzo dobrym Polakiem , to bez wahania bym mógł 30 zł zapłacić. A teraz to pocałujcie mnie w dupe , mam internet i streama.
 
Im więcej walk tym lepiej, oczywiście jak wygra z Eddiem bo jak przegra to koniec.



Im więcej walk wygra tym bliżej będzie walki o mistrzostwo z Władem, a obycie w ringu też mu się przyda. Nie oszukujmy się, że nadal Tomek nie wrósł w HW ale jest coraz bliżej. Tylko nie wiem czy ta masa się nie odbije na jego formie.
 
Pewnie od powodzenia PPV na tej gali zależy czy KSW 20 trafi również na tą platformę.



Pozostaje czekać.
 
Pacquiao vs Marquez IV w Meksyku jest już przesądzone, ale federacja WBO niechce mieć Bradleya z pasem i pewnie Khan dostanie z nim walkę.



Manny niechce rewanżu z Bradleyem bo wygrał zdecydowanie i ten rewanż jest bez sensu na tą chwilę.
 
stary żyd kreci takie wałki w tym boksie,że to az przykre - liczę na Floyda ,który porozbija wszystkich "mistrzów" aruma i go jeszcze wyśmieje na koniec.
 
Arum nie pozwoli na to przez niedopuszczenie do takiej możliwości. Swoją drogą mógłby Floyd jakiegoś grypsa z więzienia przemycić z komenatrzem do "przegranej" Pacmana.
 
Właśnie się dowiedziałem że wygrani z walk:



Sturm WBA vs Geale IBF



i



Pirog WBO vs Golovkin WBA&IBO



zmierzą się ze sobą mega unifikacji.
 
No i ostateczny wygrany bedzie mógł o sobie powiedzieć, że jest niekwestionowanym mistrzem wagi średniej. Jeszcze w ciężkiej Kliczkowie są niekwestionowani, a tak to po 4 mistrzów w każdej kategorii.



@Norbert



Czemu za Chambersem?



@Keesdablju



Nie wal Panie tak głową w ścianę, nie ma co zapeszać przed meczem, już poprawiłem.
 
Droni ja już to o tobie myślę od dawna. Jesteś takim typowym naiwnym idiotą, łykasz każde badziewie jakie ci się rzuci. Oby coraz mniej takich zakłamanych ludzi jak ten nasz pseudo patriota i takich chorych fanatyków jak ty.
 
@up
Tak Cię ciekawi moja opinia? Naprawdę ja nie czuję potrzeby przekonywania każdego do swoich racji. Dziwne że fani Adamka mają inaczej bo już fanatyków typu Droni sobie daruje bo się chłopak jeszcze popłacze że ktoś ma czelność nie lubić tego sztucznego jak cycki Pameli Anderson pana A.
 
@up
Nieważne ale walkę chętnie obejrzę bo zapowiada się ciekawie, chociaż będę kibicował Chambersowi to mam nadzieję że wygra lepszy. Więc mi chociaż dzisiaj darujcie bo już zaczynam czuć przedmeczowy klimat.
 
@Hubi
Nie podejrzewałem Cię o takie płytkie myślenie bo niby co Adamek ma wspólnego z Gołotą, to bokserzy z trochę innych czasów. Fanem to jestem RJJ.
 
Nie , po prostu fani Gołoty z natury nienawidza Adamka , to u nich taki mus , bez logiki. A RJJ to i ja jestem fanem , mimo , że gdy on walczył w ostatkach prime to byłem malutki (4-8 lat)
 
Hubi







Oczywiście ten... jest zamaniakowany fanem Andrew. Którego sam uwielbiałem, ale co on wyprawia to żel na włosach ;d
 
Back
Top