Boks

@Norbert



Nie chce żebyś mnie przekonywał, napisz poprostu dlaczego uważasz Adamka za pseudopatriotę?



Można być psychofanem Gołoty, mieć do Adamka lekki ból że pobił Andrzeja, ale trzeba teraz ich ścieżki oddzielić, bo dawno takiego zamieszania w wykonaniu naszego zawodnika nie było w czołówce jakiejkolwiek kategorii, a teraz w cieżkiej sieje zamęt. Nic tylko sie cieszyć.
 
Adamek pokonał Chambersa jednogłośnie na Punkty.



Zadał w sumię 919 ciosów, ale Eddie również bardzo dobrze walczył.
 
No, w ogóle zajebista walka. Trzeba powiedzieć, że Chambers bardzo poważnie podszedł do tego pojedynku i mimo urazu łokcia byl godnym rywalem.


Teraz następna ma być w Polsce i prawdopodobnie jako PPV event, wiec znów poważny przeciwnik...
 
Jak ktoś powie, że Szpilka wygra z Chambersem, albo sam Szpilka zacznie komentować i krytykować to mnie szlak trafi przez tych pseudo znafców.
 
Szkoda, ale proszę cię pajacu. Nie wypowiadaj się na temat Adamka, skoro jesteś psychiczny na punkcie Gołoty.
 
I jeszcze jedno Chavez znokautował Lee i w kolejnej walce ma zmierzyć sie z Martinezem, ciekawe czy znowu się wymiga.
 
Droni widzę że twojego fanatyzmu ciąg dalszy ale ja sobie odpuszcze bo i tak to nic nie da. Pewnie jednak nawet Adamek zasługuje na lepszych fanów niż ty.
 
Droni, nie karm trolla. Sam narażasz się na konsekwencje, a ciągniecie dyskusji z Norbertem jest bezcelowe.
Cieszy wygrana Adamka. Oglądam dziś powtórkę, wtedy napiszę więcej o samym pojedynku.
Dodatkowo, ciekawy wpis z twitter'a @Fight_Ghost na temat komisji sportowej w Texasie:
Texas commission tells Chavez to take piss test. Chavez says NO. Texas commission says OK. Nice to see who is in charge here.
 
Chambers mnie zaskoczył , był bardzo szybki. Szybszy od Tomka nawet. Ale sędzia który widział 119:109 , oglądał chyba inną walkę... Moim zdaniem Tomek wygrał 115:113 , bądź 116:112.
 
Co podobalo mi sie w walce Adamka, ze probowal uderzac na korpus ale niestety wydawalo mi sie ze strasznie wolny jest Tomek na nogach, malo sie ruszal, byc moze tylko na tle lzejszego Chambersa. Tomek niepotrzebnie chce sie przestawic na zawodnika ktory bedzie nokautowal, zamiast korzystac ze swojego kiedys najwiekszego atutu- szybkosci i kombinacji ciosow.
 
@Madzer Ty też będziesz płakał? Nic nie poradzę że Chambers bardziej podobał mi się w tej walce mimo walki jedną ręką, mimo że przegrał to zaprezentował się naprawdę dobrze. Jeśli z tego powodu jestem jakimś tam trollem to o niech tak będzie.
 
Rzeczywiście. Chciałbym przeprosić adminów. Nie powinienem obrażać i ryzykować banem przez kogoś takiego... Adamek 116-112 chyba dobra punktacja, Chambers jednak walczył tak na prawdę z jedną ręką.
 
To była druga najlepsza walka Adamka w HW po walce z Arreolą, bo przeciwnik był klasowy i na dodatek Tomcio nie zbierał tak na twarz.



Adamek awansował na 3 miejsce w Boxrec.
 
Szkoda, ze Chambers zmagal sie z kontuzja. Mimo wszystko, dobra walka Adamka przeciwko rywalowi na poziomie.







Widze, ze amerykanskie komentarze zbyt przychylne nie sa xd
 
Punktowałem 115:113. Adamek nie pokazał sie najlepiej. Jakby Eddie miał dwie ręce mogłoby być różnie. Lewa ręka jak opadała tak opada nadal, no ale to się już pewnie nie zmieni. Walka dwóch waciaków, zaden nie uderzył na tyle mocno by wstrząsnąć przeciwnikiem. Dobrze, że Tomek wygrał, zadał bardzo dużo ciosów jak na ciężką, ale z reguły w powietrze, na gardę, albo na łokcie. Dużo lepiej wygląda z wyższymi, lub agresywniejszymi przeciwnikami. Jeżeli następna ma być w USA to starcie z Povietkinme odpada. Ciekwe kogo mu teraz wymyślą. Arreola raczej nie, bo pewnie zawalczy z Kliczką. Zupełnie teraz nie mam pomysłu z kim mógłby zawalczyć.



Cunningam dobra opcja, nie wiem czy sie Adamek zgodzi, bo jakby Steve wygrał bardzo by go wywindowało. Jka sie będą talary zgadzały będzie walka.:-)
 
Oglądam właśnie równolegle Adamka z meczami. Wnioski:
- Adamek: wolny, pomimo ładnie zadawanych ciosów na korpus. Ile jeszcze potrzebuje kilogramów, by zrozumieć, że nigdy nie będzie zawodnikiem nokautujacym w tej wadze?
- Chambers ładnie trzymał gardę i kontrował ciosami prostymi.

Dobra walka Adamka. Jego wysoka częstotliwośc walk w tym roku (planuje jeszcze dwie) pokazuje, że nie próżnuje i do końca 2013 chce dostać szansę walki o poważniejszy pas.
 
Back
Top