Boks

Obejzałem teraz walkę Pacquiao vs Bradley. Dawno takiego WAŁA nie widziałem. Punktowałem 119:109, dla Bradleya dałem 10 i zastanawiałęm si.ę czy nie 6. Jak jeszcze w walkach z Marquezem mozna punktowac rundę dlajednego i dla drugiego tak w tej walce nie było takiej mozliwości. No ale stray Żyd Arum się cieszy, będzie miał rewanż reklamowany już przed walką, raczej nie dojdzie do 4 walki z Marquezem, a im później tym gorzej dla Mexykanina, no i Floyd już nie bedzie chciał walczyć z Mannym, a co za tym idzie Arum nie zarobi mniej czym potwierdi swoją ważność na rynku.
 
Irlandzki bukmacher, Paddy Power, zwraca pieniadze postawione na pacmana,





it was a result that stunned the world, even by modern professional boxing standards.



Last night in Las Vegas the brilliant Filipino Manny Pacquiao lost his WBO welterweight belt toTimothy Bradley in a controversial split-decision defeat.



With that Paddy Power has rolled out one of our famous Justice Payouts. If you had placed a bet on Manny to win in a pre-fight outright or on points, that money is now back in your account. We Hear You!






http://www.bloodyelbow.com/2012/6/10/3076641/irish-betting-site-paddy-power-refunds-pacquiao-bets
 
pacquiao-bradley.jpg
 
Keith Kizer, przewodniczący sportowej komisji stanu Nevada zdecydował, że obejrzy wraz z sędziami ponownie walkę Manny'ego Pacquiao (55-3-2, 38 KO) z nowym mistrzem świata WBO wagi półśredniej Timothym Bradleyem (28-1, 12 KO). Pojedynek był głównym wydarzeniem sobotniej gali w Las Vegas.



- Rozmawiałem z sędziami punktującymi walkę, wszyscy chętnie zgodzili się obejrzeć jeszcze raz pojedynek i punktować go ponownie - powiedział Kizer.



- Wygląda to tak, że siadamy i oglądamy szczególnie te rundy, w których sędziowie nie byli jednomyślni. Zatrzymujemy się w trakcie rund i pytamy się kto według was do tej pory wygrywa. Jeśli runda była wyrównana, to chcę wiedzieć co przekonało każdego z sędziów to swojej decyzji - tłumaczył Amerykanin.



- Chcę wiedzieć jak bardzo wyrównane było dane starcie w ich opinii, czy jeden cios mógł dla nich zmienić obraz tej rundy i czy kierowali się tymi samymi kryteriami przy ocenie pięściarzy. To rutynowe postępowanie, które już przeprowadzaliśmy dziesiątki razy - zakończył Kizer.
 
Przecież to było jawne oszustwo, jak nie korupcja. Jakby miało sie cos stać z wynikiem to Kizer by darł mordę zaraz po walce, przecież ślepy nie jest.



Wolak powiedział apropo tej sytuacji, że to nie wynik sie liczy. On oglada z wyłączonym dźwiękiem i nieważne kto wygra. Chyba zapomniał jak był nie pocieszony jak zremisował z Rodriquezem. A może jeszcze czuje sympatie do wujka Aruma? Swoją drogą Żyd mógł załatwić Wolakowi zwycięstwo w tej walce, jak już taki wszechwładny.
 
Wiem, że rankingi bokserskie są układane wg specyficznych wytycznych, ale są jaja. W najnowszym WBC Wawrzyk 12, Adamek 13.:-)
 
Zostawmy ten ranking bez komentarza, oby Adamek wygrał z Eddiem i wszystko wróci do normy.







Rigondeuax to moim zdaniem największy kozak jaki obecnie walczy, oby dostał walkę z Donaire.
 
no i właśnie to jest głupota boksu; masz 3 miejsce (np.), a przegrasz walkę z kimś kogo pokonanie to cud, i spadasz o 10 pozycji :)
 
23 czerwca Chris Arreola vs Mike Mollo. Zawziął się Chris na drugą ligę i nie odpuszcza. Niech mi ktoś teraz wmówi, że Adamek nie podejmuje wyzwań.
 
Przed i po walce z Nagy Aguilera też było cicho. Po prostu się skończył. Dopóki znowu nie będzie walczył o mistrzostwo to nie za dużo fanów nie będzie miał.
 
I to jest wkurwiające , szczególnie pokolenie Gołoty strasznie mnie drażni , uparcie twierdząc , że Gołota był lepszy (oke , niech im będzie) więcej sportowo osiągnął (Gołota 5 x TS w plecy , Adamek mistrz w dwóch kategoriach wagowych) oraz najlepsze : Gołota się podłożył celowo, bo chciał Adamka wypromować.
 
Trzeba odróżnic kibiców pięściarstwa od przypadkowych kibiców interesujących się jedynie jak zawodnik wygrywa i walczy o mistrzostwo świata w kategorii gdzie wiadomo, że Kliczko wygra.
Aktualnie mamy dwie najbardziej emocjonujące pojedynki w ciężkiej Adamek vs Chambers i Haye vs Chisora, Jakby jeszcze włączyć do walki Povietkina i Arreole byłby mega super six.


@Norbert

Flaga Amerykańska jest koło flagi polskiej, powinieneś doskonale wiedzieć dlaczego jest tak a nie inaczej.

@Hubi

Nie wiem kto pierdoli o podłożeniu się Andrzeja, nie słuchaj baranów. Andrzej walczył w nieporównywalnie lepszej królewskiej kategorii. pomijam już walki z Bowem gdzie przegrał na własne życzenie, ale w walce z Byrdem oszukali Gołotę.
 
Kiedy Haye walczy z Chisorą? Będę kibicował temu drugiemu , chyba , że znów coś jeszcze gorszego odstawi przed wlaką , lecz Haye strasznie mnie wkurwił swoim zachowaniem po walce Kliczko vs Chisora.
 
Ja obu nie lubię, ale z racji tego że bardzo lubię Witalija to jestem za Hayem. I myślę że wygra ten pojedynek.
 
Ta walka to lekarstwo dla boksu po ostatniej zbrodni.



Stawiam na Haye bo jest ciekawszym i bardziej doświadczonym bokserem.



Szpilka vs McCline 30 czerwca!
 
Back
Top