Boks

Zasugerowalem się postem Tysona, 59:54, myslac, ze ten pojedynek to zaden specjalny tylko 6rundowa walka;D



No i tak jak wlaczylem to juz się cieszyl ;)))
 
Lepsze możliwości do walki o np. mistrzowstwo IBF,WBC,WBA. Wyżej notowany w rankingach no i lepsza kasa za walki.
 
No chyba z polskich bokserow to Saleta mial tylko ten tytul?Ogolnie niewiele dla ludzi ze Stanow...ale zawsze to coś co poszerzy CV jednak i coś udowadnia niektórym.
 
O, to mnie zaskoczyliście teraz, to ja nie wiem...Saleta miałz nich pierwszy?Może stąd mi to tak utkwiło...
 
Proksa piękna demolka! iście nonszlancki styl walki i dlatego tak świetnie się go ogląda :) dobrze że go szybko rozbił bo na kartach sędziowskich zapewne co najmniej dwóch sędziów miało już wypisane po trzech rundach 30-27 dla Sylvestra :) promotor powinien mu zorganizować walkę w Polsce a taki "Diabolo Pomidoro" Włodarczyk niech wyp... do Niemiec i walczy z drugim "wielkim miszczem" Huckiem! po tej walce polubiłem jeszcze bardziej tego gieksiarza :) WARRR PROXA! :)
 
Szkoda mi Cunnighama to było pewne ,że go oszukają ale i tak formą już nie grzeszy...



Proksa genialnie zaskoczył mnie i bardzo mu kibicuję żeby zdobył pas!
 
Mila niespodzianka w wykonaniu Bakera, nie spodziewalem sie az tak dobrej walki bylego mistrza Europy.







edit:



Gdybanie panow ekspertow ze studia Polsatu o PPV w Polsce mocno mnie rozsmieszylo... I nie ma to jak nazywanie zawodnika wybitnym ktorego sie trenuje panie Andrzeju mimo iz jeszcze nikogo nie pokonal ;)
 
Dla mnie to Martinez wcale nie jest taki nieosiągalny dla czołówki kategori średniej. Jego dwa najlepsze zwycięstwa to dwójka przereklamowanych pięściarzy, czyli Williams - z którym też przegrał - i Pavlik. Do tego remis chociażby z Cintronem.
 
Kamil Łaszczyk (4-0 3KO) wygrał jednogłośną decyzją Terranca'a Roya (10-33 2KO) w Tunice, Mississippi, USA.
 
Brawo Grzesiek !!! Mamy wielkiego zawodnika :)



Z drugiej strony wieczór obrzydziło mi starcie Cunninghama z Hernandezem . Takiego wydymania w boksie dawno nie widziałem . Szkoda mi Steve'a, ale mógł to przewidzieć, walcząc w Niemczech z zawodnikiem Sauerlanda ...
 
Dla mnie to Martinez wcale nie jest taki nieosiągalny dla czołówki kategori średniej. Jego dwa najlepsze zwycięstwa to dwójka przereklamowanych pięściarzy, czyli Williams - z którym też przegrał - i Pavlik. Do tego remis chociażby z Cintronem.


Do niedawna Williams był uważany za zawodnika nie do pokonania, koleś nie mógł znaleźć sobie przeciwników bo wszyscy odrzucali oferty. Martinez w pierwszej walce go ewidentnie wypunktował a w drugiej pięknie znokautował. Williams z pewnością nie był ani nie jest przereklamowany, co do Pavlika muszę się zgodzić, hype zawdzięcza dzięki byciu białym i pokonaniu Taylora który był zmorą tej wagi. Ogólnie zawodnik który zaczyna trenować boks w wieku 20 lat i odnajduje się na takim poziome i w takich walkach zasługuję na nie lada szacunek.
 
Back
Top