Boks

@ tens



to o larrym mówiło się "najlepszy lewy prosty" w historii ciężkiej, czy błądzę, bo nie jestem na 100% pewny.
 
Larry miał 17 obron pasa wbc i 3 ibf co razem daje 20 obron ,najwięcej miał Joe Louis 25 obron
 
Bernard Hopkins bronił pas mistrz świata w wadze średniej też 20 razy.



Posiadał jako pierwszy bokser w MW wszystkie pasy WBC&WBA&IBF&WBO$The Ring.



Pasy trzymał od 1995roku do 2005 roku.W Dodatku jest obecnie najstarszym mistrzem świata w histori.



Pierwszy raz walczył o mistrzostwo świata w 1993 roku ,a w październiku tego roku będzie bronic.



Jako pierwszy pokonał Felixa Trinidada,posłał na dechy Joe Calzaghego, pokonał przez nokaut Glena Johnsona.
 
http://www.paddypower.com/bet/boxing/boxing-matches/Bernard-Hopkins-V-Chad-Dawson-2877573.html



Dla mnie Włodarczyk - Green to będzie skecz, a nie walka . Zobaczycie .
 
Zawsze podobała mi się akcja "Kata"jak wyrywa flage Portoryko i rzucia ją na ziemię.a potem wkurwieni kibice Trinidada rozpoczęli najazd na budynek, w którym była konfa. Potem Hopkins został ewakuowany z budynku helikopterem :-)
 
Włodarczyk ma szanse na to żeby choc troche szacunku zdobyc ,ale jak przegra to się nie ździwie.



Cieszę się z tego że jest pas w Polsce ,ale co innego by było gdyby ten pas miał np.Masternak.



D.Green nie jest lepszy od Palaciosa, ma znane nazwisko i jest bohaterem narodowym w Australi więc gdyby Diablo wygrał zdecydowanie to stanie się znaczniej popularniejszy za granicą.



:Jeszcze dodam ,że Cunnigham którego pokonali polacy jest obecnie nr.1 w Crusier i walczy z interim WBA Hernandezem gdzie pewnie polegnie.
 
Walka Mayweathera z Ortizem sprzedała mniej PPV niż było to podowane świeżo po gali, około 1,3 mln.
 
W sumie też chyba zacznę trochę stawiać nieco kasy w boksie. MMA dla mnie zbyt trudne, zawsze słabo typowałem, myślę, że boks poszedłby mi nieco lepiej.
 
Kolejny rywal szpilki to byc może Larry Donald ,ale to tylko domysły...w listopadzie zawalczy z niepokonanym przeciwnikiem dla "nabicia rekordu".



i jeszcze sobie wytatuował ramię i klate i zamazane ma teraz JP ;p
 
RaoulDuke - Szczerze wątpie by ktoś z tych naszych forumowych mułów trenował boks :D . Ja sam trenuję MMA, ale z Boksem nie za wiele mam wspólnego .
 
Rampage - ja zaczynałem od MMA kilka lat wstecz, ale od roku robię głównie boks i nieraz dla przypomnienia grappling. Na boks złapałem taką fazę, że dzień bez boksu to dzień stracony :D



Szkoda, że niewielka ilość ludzi z forum trenuję...







Bardzo się cieszę, że Holy będzie przeciwnikiem Povetkina z tego powodu, że na walkę o pas(ek) amerykanin pewnie się przygotuje najlepiej jak może i jest nadzieja na niespodzianke :) Szkoda, że nie ma teraz takiej wagi ciężkiej jak w latach 90'.. Strasznie brakuje Lewisa, Iron Mike'a, Holyfielda w swoim Prime, Rahmana, Brewstera, Tua, Bowe'go, Granta itd... Nie ma takich mega walk na które z niecierpliwością czeka cały świat. Słabsza obsada tej dywzji jest nadzieją dla Polaków na mistrza (Szpilka,Adamek,Wach) ;)
 
Ja trenuję Boks ale obecnie tylko dla siebie bo po takim treningu człowiek się wzmacnia ;)



Głównie dla hobby trenuje bo mi to sprawia przyjemnośc ;p
 
Ja bym chętnie spróbował boksu, bo sporty walki "kopane", że tak powiem, trochę odpadają przez kłopoty ze zdrowiem. Szkoda, że na Uniwerku nie ma takiej opcji, wśród wielu zajęć z WF (kravmaga, judo) boksu akurat chyba brakuje. Poza tym finansowo też słabo u mnie, więc ew. jak ktoś chciałby mnie za darmo pouczyć to zapraszam :P. Tylko od razu mówię, że nie interesuje mnie żadna klasyczna szkoła boksu "Papy Stamma" :P
 
W Listopadzie wraca "nadzieja" polskiej wagi ciężkiej Mariusz Wach (25-0-13KO) ,a jego rywalem będzie były mistrz świata 46 letni Oliver McCall (56-11-37KO-2NC).



Poprzednio Wiking miał się zmierzyc z Tye Fieldsem ale ten odmówił bo ma wcześniej walkę i nie zdąży się przygotowac.



Dla mnie walka będzie ciekawa i najtrudniejsza w karierze Wacha bo McCall mimo że stary to jednak jest z innej ligi niż kotlet McBride.



Walka nie jest oficjalna jeszcze na 100% ponieważ McCall ma jeszcze zaplanowaną walkę o pas IBU.



Co sądzicie o tym?
 
301065_10150315648393264_318697083263_8071482_1580424913_n.jpg




plakat promujący gale polaków
 
dziś na gali w Niemczech walczy Yoan Pablo Hernandez (brat Yoela Romero Palacio :-)) z Stevem Cunninghamem, natomiast w ME Grzesiek Proksa z Sebastianem Sylvestrem! pierwszy raz od niepamiętnych czasów będe oglądać niemiecką gale bokserską! :-)
 
Też będę oglądał, chociaż ostatnia gala Niemiecka jaką oglądałem to walka Kliczki z Adamkiem :D . Ogólnie wszystkie walki Kłyczków oglądam . Przeważnie interesują mnie też obrony tytułów przez Hucka .
 
Dziś także walka Sergio Martineza. Walczy z niejakim Darrenem Barkerem. Walka na Polsat Sport o 3:00 jakby ktoś chciał obejrzeć.
 
Saunderland jak zwykle dal popis, to jest po prostu kurwa smieszne co sie dzieje w tych Niemczech. Powinni zbanowac tam boks. Cunningham zostal ostro wyruchany.
 
Back
Top