Boks

Adamek szybki na tle Haumono. Ale no właśnie, na tle Haumono, lepszy rywal, przede wsystkim bardziej mobilny mógłby sprawić Góralowi problemy. Ale cieszy mnie taki powrót Adamka, mógł się pobawić 10 rund z przeciwnikiem, który nie był w stanie mu zagrozić, najlepiej by było jakby teraz skończył karierę i odszedł w dobrym stylu.
a mnie wlasnie nie bawi obijanie przez 10 rund worka kartofli, ktorego nie mogl nawet zamroczyc, ale przyznaje, ze przeszlo mi kolo nosa troche haju, bo wszysttko wytypowalem dobrze, oprocz adamka ko ;)
 
a mnie wlasnie nie bawi obijanie przez 10 rund worka kartofli, ktorego nie mogl nawet zamroczyc, ale przyznaje, ze przeszlo mi kolo nosa troche haju, bo wszysttko wytypowalem dobrze, oprocz adamka ko ;)

No nie mógł zamroczyć bo Adamek w ciężkiej to nawet Salety nie mógł położyć. ;)
 
Bardzo przyzwoita gala, takie 7/10, dwie bardzo dobre walki, zweryfikowana Brodnicka, Sulęcki przypomniał się kibicom, Adamek dał dobrą walkę, Głowacki zardzewiały (sam to przyznał, więc może i lepiej że nie walczył z mocniejszym rywalem).
 
@allan77 no nie zgadzam sie z toba, glowacki, sulecki czy adamek walczyli z mega ogorami, masternak stoi w miejscu od kilku lat niestety, brodnicka to porazka, nie wiem, janik po rekontrukcji wiezadel przednich niedawno wyszedl ze szpitala, dla mnie gala 2/10. Ale kazdy ma swoje zdanie pozdro
 
@allan77 no nie zgadzam sie z toba, glowacki, sulecki czy adamek walczyli z mega ogorami, masternak stoi w miejscu od kilku lat niestety, brodnicka to porazka, nie wiem, janik po rekontrukcji wiezadel przednich niedawno wyszedl ze szpitala, dla mnie gala 2/10. Ale kazdy ma swoje zdanie pozdro

Dla Ciebie ta gala byłaby 2/10 choćby było 8 walk jak Gatti - Ward, więc kompletnie mnie to nie dziwi.
 
no nie, po prostu walczyly placki z polakami i tyle w temacie. spoko tobie sie podobala, ciesze sie, ze sie bawiles dobrze, ja oczekuje czegos innego od gali i tyle i to nie tylko moje zdanie patrzac na media, sam garcarczyk pisal, ze sparing glowackiego za pieniadze juz powinien sie skonczyc wczesniej, placki i tyle, ja chce obejrzec dobry boks a nie wystarcza mi tylko to, ze wygra polak,
 
no nie, po prostu walczyly placki z polakami i tyle w temacie. spoko tobie sie podobala, ciesze sie, ze sie bawiles dobrze, ja oczekuje czegos innego od gali i tyle i to nie tylko moje zdanie patrzac na media, sam garcarczyk pisal, ze sparing glowackiego za pieniadze juz powinien sie skonczyc wczesniej, placki i tyle, ja chce obejrzec dobry boks a nie wystarcza mi tylko to, ze wygra polak,

Owszem, dobrze się bawił bo dostałem to czego oczekiwałem. Oczekiwałem że Sulęcki przejedzie Argentyńczyka, tak zrobił, Główka mnie zawiódł, pisałem o tym wyżej i zgadzam się z Garczarczykiem. A reszta walk spełniła moje oczekiwania, żałuję tylko że Brazylijka nie skończyła Brodnickiej.

A jak chcesz obejrzeć dobry boks, to nie oglądaj polskich gal, tyle w temacie.
 
Wrzuc do wideo z walk, bo tutaj nikt nie wejdzie nie znając wyniku.
jak sie ukaze troche lepsza wersja bo na tej jakas stopklata czasami sie pojawia
ponoc brodnica zajebala piatkowskiej po swojej walce a ta ja na paly zglosila:mamed:
edit: "Brodnicka po gali podeszła do mnie, zapytała gdzie jest mój kolega, a następnie uderzyła mnie pięścią w twarz. Zaraz potem odciągnęła ją ochrona, ale ja zgłaszam tę sprawę na policję - skomentowała zajście Piątkowska.
Moim zdaniem ona przesadziła z testosteronem i nie potrafiła zapanować nad swoją agresją - powiedziała aktualna mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej."
 
Last edited:
jak sie ukaze troche lepsza wersja bo na tej jakas stopklata czasami sie pojawia
ponoc brodnica zajebala piatkowskiej po swojej walce a ta ja na paly zglosila:mamed:
edit: "Brodnicka po gali podeszła do mnie, zapytała gdzie jest mój kolega, a następnie uderzyła mnie pięścią w twarz. Zaraz potem odciągnęła ją ochrona, ale ja zgłaszam tę sprawę na policję - skomentowała zajście Piątkowska.
Moim zdaniem ona przesadziła z testosteronem i nie potrafiła zapanować nad swoją agresją - powiedziała aktualna mistrzyni świata WBC wagi super półśredniej."
Ewa Piątkowska była wczoraj pijana. Do niczego między nami nie doszło, nie zaatakowałam jej, nie uderzyłam, jak to opisuje. To jest nagonka na mnie. Mam wrażenie, że Piątkowska stała się moją psychofanką. Ma wyraźny kompleks, który nazywa się "Brodnicka". Ona by nie istniała, gdyby nie kłótnie i konflikty ze mną. O Piątkowskiej mówi się tylko w kontekście naszych sprzeczek. Rozumiem i wyobrażam sobie jej frustrację, ale powinna sobie odpuścić, bo zwyczajnie się ośmiesza. Wpadła trollować moje ważenie... Stałam się jej obsesją, nawet w mediach społecznościowych. Zastanawiam się, czy to nie ja powinnam zgłosić tego na policję, jako stalking - powiedziała nam "Kleo".
 
Tomasz Adamek czapki z głów, 40 lat na karku a forma mega i te kapitalne kombinacje. Przyjemnie się to oglądało mimo, że rywal nie był najwyższych lotów. Czekam na kolejne występy Górala.
 
Back
Top