Boks

Jak to w ogóle możliwe, że Povietkin walczy o WBO International skoro go 2 w ciągu roku razy złapali na dopingu? Nie dostał żadnej banicji? Ciężko się doszukać czegoś sensownego...

W dzisiejszym boksie liczy się hajs a nie sens kolego :)
 
@dawidbebe, @yonigga ja bym zrozumiał jakby sobie walczył z Rudenką tak jak z Duhaupasem, czyli o nic, ale o pasy i to nawet o dwóch organizacji jak yonigga wspomniał? To już podchodzi pod jakieś okropne żarty z boksu. Pojebane....

Powietkin został zawieszony przez WBC i to zawieszenie obowiązuje tylko i wyłącznie w tej organizacji. Wiem, to pojebane ale co poradzisz :fjedzia:




E. 19 sierpnia Crawford z Indogo o pasy 5 organizacji :o o:
 
Powietkin został zawieszony przez WBC i to zawieszenie obowiązuje tylko i wyłącznie w tej organizacji. Wiem, to pojebane ale co poradzisz :fjedzia:




E. 19 sierpnia Crawford z Indogo o pasy 5 organizacji :o o:
Crawford - Indogo to walka dwóch niepokonanych zawodników o wszystkie pasy mistrzowskie. Takie rzeczy się w boksie nie zdarzają.
 
u turasow chyba tylko walka wieczoru bedzie ze od 21 start a gala rusza od 17 na bojcowskim klubie lub match
W Turcji jest godzina do przodu w porównaniu z naszym czasem, więc pokażą galę od 20:00. Pewnie dwie lub jedną walkę.
 
W Turcji jest godzina do przodu w porównaniu z naszym czasem, więc pokażą galę od 20:00. Pewnie dwie lub jedną walkę.
dwie ostatnie mozna luknac bo reszta to chujnia z grzybnia
I bardzo dobrze, oby coś z tego wyniknęło dobre a nie tylko pozmienia się układ siły czy będą jakieś rozłamy a dalej będą robić gówno.
oby tak bylo ale na to trzeba sporo czasu:jon:

przypomniala mi sie akcja jak grabowski robil pierwsza swoja gale co zawineli wilczewskiego, wacha i laszczyka cos sie w tej sprawie wyjasnilo?
 
Back
Top