Boks

nie sądziłem że Piątkowska będzie się bawić w takie głupoty ale i tak wypadła lepiej niż Brodnicka.
 
Dobra ochrona na ważeniu jakaś babka bez problemu se wbiła na wagę z pontonem
Z pontonem?
b118645b46fc9d5436d18060cd59
 
@marcinos Ja na serio nie mam zamiaru z Wami polemizować bo nawet nie ma o czym, w Polsce nie da się robić boksu na najwyższym poziomie, pogódźcie się z tym a nie jedziecie po Borku bo chce cokolwiek zrobić większego niż gale w Legionowie.
 
@marcinos Ja na serio nie mam zamiaru z Wami polemizować bo nawet nie ma o czym, w Polsce nie da się robić boksu na najwyższym poziomie, pogódźcie się z tym a nie jedziecie po Borku bo chce cokolwiek zrobić większego niż gale w Legionowie.
ziomek, a o co ci chodzi dokladnie? bo napisales, ze nie mozna robic gal w polsce, ktore ze sie zwroca, dostales przyklady, ze jednak takie byly, nie wiem o ci chodzi? ta gala borka jest slaba dla kibica, jesli chcesz kup ppv albo bilet, ale dla mnie jakos kibica walki dobrych bokserow z no name sa slabe i nie warte ogladania, a dla ciebie zycze duzo emocji.
 
ziomek, a o co ci chodzi dokladnie? bo napisales, ze nie mozna robic gal w polsce, ktore ze sie zwroca, dostales przyklady, ze jednak takie byly, nie wiem o ci chodzi? ta gala borka jest slaba dla kibica, jesli chcesz kup ppv albo bilet, ale dla mnie jakos kibica walki dobrych bokserow z no name sa slabe i nie warte ogladania, a dla ciebie zycze duzo emocji.

Chodzi mi o to że każdy by chciał żeby jakikolwiek promotor zorgnizował rozpiskę interesującą fana boksu. Czyli krótko mówiąc ściągnął uznane nazwiska. Czyli krótko mówiąc słono im zapłacił za gażę. A w Polsce to jest niemożliwe, ponieważ zyski z biletów/reklam/od sponsorów/PPV są na tyle niskie że wystarczyłyby na opłacenie ze dwóch dobrych zawodników. Rozpiska gali Borka pewnie byłaby mocniejsza, gdyby gala odbywała się w Anglii, sam o tym mówił, inaczej płaci się w funtach niż w złotówkach. Gala jest jaka jest i w tym roku w polskim boksie lepsze nie było i obawiam się że może nie być. Poza tym, często piszemy że walka X jest lepsza bo są dobre nazwiska a potem wychodzi taki shit jak Włodarczyk-Gevor, tego nie dało się oglądać.
 
@allan77 ja rozumiem retoryke i generalnie sie z nia zgadzam, ale jak ta gala ma sie sprzedac jak jest jaka jest, znowu bedzie minus. Albo mamy hajs robimy gale z prawdziwymi nazwiskami polskimi i POWAZNYMI przeciwnikami, albo nie mamy tyle hajsu i nie robimy gali wogole, bo po co mam patrzec jak sulecki, glowacki czy adamek obijaja ogorkow. Takie jest moje zdanie. Ja nie oczekuje karty pelnej gwiazd, ale przynajmniej jedna walke na ktora sie czeka i kupi to ppv. tu takiej nie ma.
 
@allan77 jak mozna traktowac ta gale powaznie, jak np taki sulecki, powazny bokser, walczy z typem co w ost 13 walkach walczyl 4 razy z debiutantami, ale mial tez walki z (0 1 0, 1 1 2, 0 0 1, 4 10 0, 4 3 0 czy 3 0 0), to dla mnie tragedia.
 
@allan77 przekręcili rywalke Brodnickiej? I jak frekwencja?

Ciężko powiedzieć jak frekwencja wygląda, ale nie świeci hala pustkami. Moim zdaniem słusznie Brodnicka wygrała 1 punktem, 95-94 punktowałem dla niej ale wyglądała tragicznie, ona nie potrafi boksować, mieć taką przewagę zasięgu i tego nie wykorzystać. Katastrofa.

Sulęcki z argentyńskim ogórkiem wyglądał jak milion dolarów, timing, szybkość, precyzja. Oby zrobił to co zapowiedział w wywiadzie na weszlo (swoją drogą polecam, fajny wywiad) i w końcu dostał większe wyzwania.
 
Prośba jest - oznaczcie jak będzie Góral wychodził. Będę oglądał Cage Warriors, ale z sentymentu chciałbym rzucić też okiem na Adamka. :beer:
 
Back
Top