Boks

Kowaliow po tym piekielnie mocnym prawym już nie istniał i dobrze, że sędzia to przerwał tylko niefortunnie złożyło się, że akurat po ciosie nieprzepisowym, który został wyprowadzony w ferworze walki. To nie był cios jak w walce Gołoty z Bowe. Na kartach punktowych Ward też prowadził do czasu przerwania pojedynku i rozkręcał się co raz bardziej, przecież gołym okiem było widać że zyskuje przewagę z rundy na rundę ale oczywiście lepiej jest pisać takie bezsensowne głupoty, ze drukowanie, że Ward to cwaniak a rusek jest najlepszy tylko znowu coś dziwnym trafem nie zagrało
W pierwszym pojedynku tez wygral przez punkty,a jak bylo, kazdy obiektywny widz widzial. Te karty punktowe tylko dowodza, ze Rusek i tak do momentu przerwania byl przekrecany, ale to jest wedlug ciebie w porzadku? Przemysl to raz jeszcze.
 
Piekny post na youtube a propos Floyda :applause:
The Curious Case of Floyd Mayweather
1) Canelo was too young for Floyd but not for cotto.
2) Cotto was too old for Floyd at 32 but not to old for Canelo at 34.
3) Floyd ducked Margarito who got koed by Mosley
4) Mosley was good when beating Margarito but too old the very next fight vs Floyd
5) Marquez was too small for Floyd but koed Manny.
6) Floyd dodged Manny until Manny got old when Floyd is 2 years older because Floyd never gets old.
7) Floyd cherry picked and beat an old Oscar while Manny didn't cherry pick an older and weight drained Oscar.
8) Oscar a cherry pick at 34, Cotto is a great fighter at 34 and Floyd is not washed up at 38.
9) Zab was not a great opponent
10) Baldomir beat Zab but Floyd cherrypicked him
11) Maidana gave Floyd a good first fight but Floyd cherry picked the rematch
12) Diego was a good victory but that was a long time ago.
13) Floyd KO'd an undefeated Hatton but manny did it quicker because hatton wasn't a shot fighter by then.
14) Sweat Pea and Ali had great defense but Floyd is a runner.
15) Floyd called out Tzu after 3 straight fights but was ducking him.
16) Gatti wasn't a good fighter
17) Floyd was 152 against a 165 Canelo but Floyd had the weight advantage due to the 152 catch weight that Canelo asked for.
18) Floyd fought 23 world champions and they all weren't good
19) Floyd didn't challenge himself at 38 yrs old because he's fought Berto but his last fight was Manny.
20) Floyd is a different 40 because he has the skill to not take much damage...and that's not a great achievement.
 
dzis i jutro na polsat fight beda pokazywane mistrzostwa europy w charkowie
  1. piatek od 13:30 i od 17 (polfinaly)
  2. sobota od 15 (final)
 
DDAasJyXYAAqpXQ.jpg
 
wogole jaka ta karta pbn wyglada hujowo to masakra i za to jeszcze chca ppv? nie wiem kto to kupi serio. Zeby byla przynajmniej jedna porzadna walka.
 
wogole jaka ta karta pbn wyglada hujowo to masakra i za to jeszcze chca ppv? nie wiem kto to kupi serio. Zeby byla przynajmniej jedna porzadna walka.
I się dziwią, ze ludzie id boksu się odwracają. Kto ma choć troche pojęcia widzi co tu jest grane. Nie wierze, ze im się to sprzeda.
 
I się dziwią, ze ludzie id boksu się odwracają. Kto ma choć troche pojęcia widzi co tu jest grane. Nie wierze, ze im się to sprzeda.

W Polscce się żadna gala bokserska nie sprzeda. Choćbyś zrobił tutaj Kliczko - Joshua, Głowacki - Usyk, Włodarczyk - Breidis, Sulęcki - Cotto, Adamek o MŚ, Masternaka z Bellew itp na jednej to organizator byłby w plecy i to gruby hajs. Dlatego są takie rozpiski jakie są. Mi się ta na papierze podoba i czekam, PPV już wykupiłem, po gali ocenię samo wydarenie pod kątem sportowym, póki co organizacyjnie jest top a to już jest wyczyn jak na polskie warunki.
 
W Polscce się żadna gala bokserska nie sprzeda. Choćbyś zrobił tutaj Kliczko - Joshua, Głowacki - Usyk, Włodarczyk - Breidis, Sulęcki - Cotto, Adamek o MŚ, Masternaka z Bellew itp na jednej to organizator byłby w plecy i to gruby hajs. Dlatego są takie rozpiski jakie są. Mi się ta na papierze podoba i czekam, PPV już wykupiłem, po gali ocenię samo wydarenie pod kątem sportowym, póki co organizacyjnie jest top a to już jest wyczyn jak na polskie warunki.
oj troche odleciales, np kliczko z adamkiem sie sprzedala.
 
oj troche odleciales, np kliczko z adamkiem sie sprzedala.

X lat temu, w prime Adamka, gdy szedł po MŚ. Walki Włodarczyka wtedy też się sprzedawały. Podobnym wydarzeniem co Adamek - Kliczko było Usyk - Głowacki. Wszyscy wiemy jak się "sprzedało".
 
najwiekszym bledem adamka bylo przyoszczedzenie na porzadnym trenerze i zamiast wziac topowego trenera to wzial taniego i hujowego rogera, ktory spierdolil wszystko jak mogl.
Na moje żaden trener nie zrobiłby z niego topowego ciężkiego. Nie jego waga i tyle. Szybkość zatracił, siły też mało i w ogóle kurdupel.
 
X lat temu, w prime Adamka, gdy szedł po MŚ. Walki Włodarczyka wtedy też się sprzedawały. Podobnym wydarzeniem co Adamek - Kliczko było Usyk - Głowacki. Wszyscy wiemy jak się "sprzedało".
Głowacki Usyk to jednak nie ta para kaloszy co Kliczko Adamek.
 
X lat temu, w prime Adamka, gdy szedł po MŚ. Walki Włodarczyka wtedy też się sprzedawały. Podobnym wydarzeniem co Adamek - Kliczko było Usyk - Głowacki. Wszyscy wiemy jak się "sprzedało".
chyba sobie jaja robisz jesli porownujesz ze soba te dwie walki, usyk mial 9 walk wszystkie na ukrainie vs glowacki, ktory tylko raz bronil pasa i jest praktycznie anonimowy dla wiekscosci fanow, z adamkiem mistrzem dwoch wag i kliczko dominatorem z 45 walkami na koncie.
 
Back
Top