Boks

Gadali chwilę przed nagrywaniem Punchera (poniedziałek), a konfa była w czwartek.

A jak któraś walka wypadnie z karty to Borek mówił, że Kownacki wejdzie na zastępstwo.

BTW. Ciekawe co to za super rywal dla Głowackiego miał być, że sztab Krzyśka nie chciał walki...
Ale w następny poniedziałek(tj. 24.04) co był program z Popkiem? Bo Azor mówi na początku, że kończą "rozmowę", którą zaczęli na konferencji. A pierwsza konfa właśnie 20.04 była, czyli w czw. Chyba, że chodzi o inną konferencję.
 
Ale w następny poniedziałek(tj. 24.04) co był program z Popkiem? Bo Azor mówi na początku, że kończą "rozmowę", którą zaczęli na konferencji. A pierwsza konfa właśnie 20.04 była, czyli w czw. Chyba, że chodzi o inną konferencję.
Tak, w poniedziałek 24.04 przed Puncherem z Popkiem. A konfa 20.04 w czwartek. Sorry, nie sprecyzowałem ;)
 
jak wogole stawiacie ta walke? ja wierze w kliczke, chociaz jest tyle zmiennych, ze ciezko przewidziec co sie stanie, ale hajs poszedl na kliczko przed czasem.
 
jak wogole stawiacie ta walke? ja wierze w kliczke, chociaz jest tyle zmiennych, ze ciezko przewidziec co sie stanie, ale hajs poszedl na kliczko przed czasem.

Dla mnie właściwie jest tylko jedna niewiadoma. Presja na Anthonym, jeśli wytrzyma to wygra, na punkty jeśli będzie walczył bezpiecznie i nie będzie ryzykował wymian (nie wiadomo jak ze szczęką, Whyte go trafiał i czuł to) albo przed czasem jak zaryzykuje i czysto trafi bo Kliczko nie słynie ze szczęki.
 
Dla mnie właściwie jest tylko jedna niewiadoma. Presja na Anthonym, jeśli wytrzyma to wygra, na punkty jeśli będzie walczył bezpiecznie i nie będzie ryzykował wymian (nie wiadomo jak ze szczęką, Whyte go trafiał i czuł to) albo przed czasem jak zaryzykuje i czysto trafi bo Kliczko nie słynie ze szczęki.
no ja wlasnie troche inaczej, jesli ma wygrac joshua to tylko przez ko, nie wierze, ze wygra na pkt z tak doswiadczonym zawodnikiem, mysle, ze z kazda runda szanse kliczki beda rosly. Tak jak mowisz odczul ciosy whyte, a kliczko jest puncherem, ktory mocno bije z lewej jak i prawej, generalnie to joshua jest napewno przyszloscia wagi ciezkiej, kwestia czy nie zostal za wczesnie rzucony na taki pojedynek, bo to jednak 2 klasy wyzej od wczesniejszych przeciwnikow, ale i tak jest 100 razy lepiej prowadzony niz bum wilder.
 
Last edited:
jesli ma wygrac joshua to tylko przez ko, nie wierze, ze wygra na pkt z tak doswiadczonym zawodnikiem
Taaaa, w to, że Fury, który sam sobie sadzi podbródkowe na jape, wypunktuje Klinczko też nikt nie wierzył. Jak bambo nie da się szybko trafić mocnym 1-2 Kliczki, które nim wstrząśnie, to wygra w dowolny sposób.
 
jak wogole stawiacie ta walke? ja wierze w kliczke, chociaz jest tyle zmiennych, ze ciezko przewidziec co sie stanie, ale hajs poszedl na kliczko przed czasem.
Jeśli przed czasem to Joshua w pierwszej połowie walki, jeśli na punkty to Kliczko. Jak sobie Antek nie poradzi z dyszlem Władka to polegnie.

Taaaa, w to, że Fury, który sam sobie sadzi podbródkowe na jape, wypunktuje Klinczko też nikt nie wierzył. Jak bambo nie da się szybko trafić mocnym 1-2 Kliczki, które nim wstrząśnie, to wygra w dowolny sposób.
Tylko, że Fury walczył bardzo niekonwencjonalnie, machał łapami, prowokował - Kliczko nie wiedział jak się do niego dobrać, a Joshua ma zdecydowanie bardziej klasyczny styl. Poza tym największym rywalem Antka był do tej pory Whyte (który zresztą trochę nim wstrząsnął), więc zachwyty nad Brytolem zostawmy na później. Co jeśli Antek od 8-9 rundy będzie oddychał rękawami? Takie buły trzeba dotlenić...

Niezależnie kto wygra, mam nadzieję, że walka będzie emocjonująca. Jeżeli najgłośniejsza walka w ostatnim czasie będzie nudna jak flaki z olejem to nie będzie to najlepsza laurka dla światowego boksu.
 
Znajac zycie walka Antka nie zacznie sie wczesniej niz o polnocy. Trza nagrac sobie i lukne dzien pozniej bo w niedziele robota od rana... Chcialbym oczywiscie zeby Antek wygral przez KO i zeby nadeszla jego era w boksie... Ale dyspozycji Kliczki tez jestem ciekaw...
 
Znajac zycie walka Antka nie zacznie sie wczesniej niz o polnocy. Trza nagrac sobie i lukne dzien pozniej bo w niedziele robota od rana... Chcialbym oczywiscie zeby Antek wygral przez KO i zeby nadeszla jego era w boksie... Ale dyspozycji Kliczki tez jestem ciekaw...
polsatsport pisze, ze main event przewidziany na 23.
 
Pomysłowe... :penn:
Władimir Kliczko (64-4, 53 KO) przepowiedział, jak będzie wyglądać jego sobotnia walka z Anthonym Joshuą (18-0, 18 KO). Niczego jednak nie ujawnia. Prognoza znajduje się na pendrivie, który zostanie przyszyty do szlafroka, w którym wejdzie jutro do ringu na stadionie Wembley.

Już po pojedynku szlafrok zostanie sprzedany na aukcji charytatywnej. Dopiero szczęśliwy zwycięzca licytacji będzie mógł uruchomić pendrive'a i odtworzyć plik z nagraniem, w którym "Dr Stalowy Młot" zawarł swoje rokowania.
 
Kiedyś myślałem, że z Puleva coś będzie, a teraz już się tak nie jaram jego pojedynkami, ale obejrzę.
to beda flaki z olejem ale tez polukam
edit: johnson chyba cos przyjebal w dupsko bo za dobrze wyglada...
00661362.jpg
 
Last edited:
Back
Top