Boks

Jesteśmy już po ważeniu, Kliczko najlżejszy od lat - 109 kg, wygląda na to że stawia na szybkość i punktowanie całą walkę a nie na dirty boxing. Joshua jak zwykle młody bóg ale 113 mięsa dźwgiać to spory wysiłek kondycyjny, może boleć jak dojdzie do późniejszych rund.
 
Ale teraz Miszkin pojechał po Culumie, ale 1000% racji. Gość nawet nie starał się atakować, a bronić to byleby jako tako.
 
Tak wygląda karta tego co jeszcze zostało:
Kubrat Pulev: 116.0 kg
Kevin Johnson: 111.35 kg

Cruiserweight – 6 Rounds:
Tervel Pulev: 90.89 kg
Jakub Wojcik: 90.35 kg

Lightweight – 8 Rounds:
Danail Stanoev: 61.7 kg
Ivaylo Boyanov: 60.6 kg

Middleweight – 6 Rounds:
Yosif Panov: 72.15 kg
Borislav Zankov: 72.9 kg
 
Tak w ogóle to Cieślak wraca. W wadze ciężkiej :joe: Ale tylko jednorazowo. Zapewne żarcia sobie nie odmawiał i tera zanim zbije do cruiser to miną dwa obozy przygotowawcze :mamed:
 
Nikt nie wie ile trwa zawieszenie :mamed:, ma walczyć w Radomiu (9 września) na tej gali co będzie walczył Zimnoch.
Chyba że Krzysiu sie dogada Ruskami i będzie walczył z Powietkinem to wtedy Cieślak w walce wieczoru.
 
Ten Wójcik już po nokdaunie w 1r. W ogóle nie atakuje, ledwo co broni. Ale gówno.

W drugiej wyprowadził z 3 ciosy :)
 
to bylo pewne :crazy: niezla beka pulev ma 2 walki i typowi graja hymn
Właśnie też mnie zdziwił ten hymn, ale Bułgarzy się cieszą to niech mają.

A Wójcik w 3 rundzie dwa razy nieźle trafił, czym wkurwił Puleva i ten go rozwalił. Po pierwszej rundzie miałem mega negatywne nastawienie, ale widać, że nie zalany, jakiś sześciopak słaby jest, ale to turysta, więc luz.
 
to beda flaki z olejem ale tez polukam
edit: johnson chyba cos przyjebal w dupsko bo za dobrze wyglada...
View attachment 6705
Rację miałeś w pełni :) Kubrat to wygrał, ale żenua ta walka i teraz to idzie po ścięcie, albo ponownie z KO, albo z Antkiem. Co do pełnej racji, to Johnson na bank coś przyjął, tylko pytanie czy to wykryją, albo czy będą chcieli wykryć.

@Grubas, patrzyłem właśnie na pół z beach socccerem, bo żal patrzeć tylko na ten pojedynek.
 
C-j1SvqXsAAmeL9.jpg
 
Jak ktoś z Was nie ma Polsatu Sport a nie chce oglądać walki na streamie to szukajcie w swoich kablówkach RTLu, też będzie live.
 
Nie znam sie za dobrze na boksie i dlatego pytam. Czy Kliczko kiedykolwiek wyglądał tak dobrze na ważeniu ? Dojebany nieźle.
 
Back
Top