Boks

Kurwa Kuźniar to traktował Adamka jak dziecko Borka, te teksty "on taki całkiem nieduży", "on tak zawsze gada" a Adamek siedzi obok i nie wie o co chodzi...
cos adamek nowego powiedzial czy te same bzdury co zawsze? bo nie chce mi sie tego shitu odpalac
 
Konferencja PBN na żywo, na zachete Brodnicka "Uwielbiam Gdańsk bo moi rodzice mnie tam poczęli" japierdole, jaka ona jest głupia #teamPiątkowska
 



C970BK6WAAAIPFA.jpg
 
Hahaha, jaki komentarz na bokser.org odnośnie tego, że nie powinni Granta już kontraktować na walki:
"Ja rozumiem ze Krzyś jest jak pieczarka, którą trzeba hodować w przyjaznym środowisko do czasu zerwania ,ale na prawdę jest tylu innych rywali którzy mogą z nim przegrać,ale są przynajmniej zdrowi..."
Sam Kostyra by się nie powstydził takiej wstawki o pieczarce :DC:
 
Hahaha, jaki komentarz na bokser.org odnośnie tego, że nie powinni Granta już kontraktować na walki:
"Ja rozumiem ze Krzyś jest jak pieczarka, którą trzeba hodować w przyjaznym środowisko do czasu zerwania ,ale na prawdę jest tylu innych rywali którzy mogą z nim przegrać,ale są przynajmniej zdrowi..."
Sam Kostyra by się nie powstydził takiej wstawki o pieczarce :DC:
A może to on napisał?:benny:
 
Borek ostatnio krytykował ostrożne prowadzenie polskich "prospektów". Patrząc po rywalu dla Balskiego to trzeba przyznać, że zaczyna z tym walczyć...


E: A Kownacki przyjedzie do Adamka na sparingi.
 
Grant nawet się nie bronił. Piękne zwycięstwo Krzysiu:no no: Że też opłaca się ściągać takie worki treningowe. Chyba cień by postawił mocniejsze warunki.

Murray - Rosado następna walka. Teraz 9/12 runda Fielding - Ryder
 
Last edited:
Szpila stracił niepowtarzalną szansę realnej walki o tytuł :) Podobno Breazeale się pojawił na horyzoncie...
 
Back
Top