Boks

Helenius pod koniec roku byłby dobrym jak nie najlepszym rywalem dla braci.



Przegrał z Chisorą,ale nie było tam deklasacji więc myślę że przy swoich warunkach mógłby dać walkę 12 rundową. Arreola powinnien dostać walkę o pas, ale gdyby pokonał kogoś klasowego.
 
Chyba ty Tar nie widziałeś deklasacji ja punktowałem 118-110 dla Derecka. I chyba większość ekspertów się zgodzi.
 
Artur Szpilka będzie sparingpartnerem Władimira Kliczki - poinformował na antenie Orange Sport menedżer pięściarza, Andrzej Wasilewski.

Jeden z najlepiej zapowiadających się pięściarzy młodego pokolenia Artur Szpilka (10-0, 8 KO) otrzymał zaproszenie na sparingi od mistrza świata federacji IBF, WBO oraz WBA wagi ciężkiej Władimira Kliczko (57-3, 50 KO). Pięściarz z Wieliczki miałby pomagać Ukraińcowi w przygotowaniach do zaplanowanego na 7 lipca rewanżu z leworęcznym Amerykaninem Tonym Thompsonem.

- To prawda, dostaliśmy taką ofertę. To już niemal pewne, że z niej
skorzystamy. Artur od 10 czerwca będzie sparował z Kliczką dwa tygodnie - powiedział Andrzej Wasilewski na antenie Orange Sport.
Młodszy z braci Kliczków chciał, aby Szpilka trenował z nim miesiąc, ale na to nie zgodzili się Fiodor Łapin (trener polskiego pięściarza) i Wasilewski.

Rzeczywiście dostaliśmy taką ofertę i niemal na pewno z niej skorzystamy. Artur pojedzie do Kliczki 10 czerwca i będzie z nim sparował dwa tygodnie, a może nawet miesiąc - mówi nam promotor polskiego pięściarza, Andrzej Wasilewski.

Dla Szpilki sparingi z mistrzem świata mają być przede wszystkim cenną nauką.
 
Zaglondam tak tylko gościnnie bo na boksie się nie znam. Ale powiedzcie czy ta walka Mejłetera z Pakiao jest nadal aktualna?
 
Zaglondam tak tylko gościnnie bo na boksie się nie znam. Ale powiedzcie czy ta walka Mejłetera z Pakiao jest nadal aktualna?




Walczyli wczoraj...




Chyba ty Tar nie widziałeś deklasacji ja punktowałem 118-110 dla Derecka. I chyba większość ekspertów się zgodzi.


Na punkty wysoko wygrał Chisora, ale Henio jak na takie drewno to nie pokazał się tak źle na tle walki Chisory z Vitalijem.



Dzisiaj mamy dwie bardzo ważne walki polaków a mianowicie Abraham vs Wilczewski, Romero vs Masternak. Dla obydwu są to najmocniejsi rywale w karierze.
 
Czy dla Mastera najlepszy, no można byłoby się posprzeczać. Dla Wilka oczywiście walka o wielkie pojedynki. Zobaczymy, mój pierwszy typ to zwycięstwo Abrahama w 11 rundzie, teraz coraz bardziej się kłaniam ku Wilka, ale musi wygrać co najmniej 9,10 rund...
 
adamek będzi ewalczył 16 czerwca z Eddiem Chambersem. 30 latek stpoczył 38 walk z czego 36 wygrał 18 KO. przegrał tylko z povietkiniem i kliczką. Wydaje mi się, że w czerwcu dopisze 37 zwyciestwo do swojego rekordu.
 
Wreszcie konkretny przeciwnik. Jestem ciekawy w jakiej dyspozycyji jest Tomek, jeżeli to przegra to chyba będzie jego koniec w ciężkiej albo będzie skazany na walki z przeciwnikami typu jego ostatniego rywala.
 
ja tam adamka nie widzę dobrze w tej walce. Zawalczy z kimś konkretniejszym, chyba tylko z kliczko byl lepszym przeciwnikiem. o ile fast przygotuje się do tej walki a nie wyjdzie zapusczony i bez formy do ringu to adamka nie ma.
 
Ma 3 miesiące na konkretne przygotowania, i jak sumiennie przepracuje ten okres to jego szanse określam 60 do 40
 
Patrzcie co sie dzieje. Eddie nie podszedł do eliminacyjnej walki z Thompsonem. Jak Adamek wygra (czego jestem niemal pewny), to należy mu się walka z Władimirem?:-)
 
Nie może tego nie wygrać, nie słuchajcie Painkillera... On chcę Roya Jonesa dla Włodarczyka...







Dobra wracając do walki. Wybór rywala idealny. Chambers zawodnik bardzo szybki, ale gorszy technicznie od Górala. Nie ma jak zagrozić ciosem Polakowi. Obstawiam że Tomek wygra 8 z 12 rund i przybliży się bardzooo mocno do walki z Klitschko, po kolejną wielką wypłatę ( bo wielkich szans z Władem niestety nie ma, chyba nawet wcale). Chambers to też niepewny zawodnik, otatnie 2 walki odwoływał z Liachowiczem i Thompsonem, miejmy nadzieję jednak że tym razem nie odwoła i będziemy mieli piękny dzień ( bo Polska vs. Czechy) i piękną noc (bo Góral dopisze 46 wygraną).
 
Jak Eddie nie podejdzie do walki z Adamkiem bedzie bardzo mało wiarygodnym zawodnikiem, ale przez to, ze posucha straszna walki w szeroko pojetej czołówce bedzie dostawał.
 
Tym razem Eddie sam naciskał na tę walkę i raczej już się nie wycofie bo zwietrzył okazję, ponieważ wygrany tej walki wskoczy na 3 miejsce w HW.
 
Ja mam nadzieję, że jakimś cudem dojdzie do walki Haye vs Chisora i w tej walce upartywałbym walki roku.
 
Droni przygotowany do odchodów znaczy obchodów 10 kwietnia ? Jesteś ślepo zapatarzony w adamka. fajnie, że kibicujesz rodakowi ale czasem sprawiasz wrażenie jakby to był człowiek całkowicie pozbawiony wad. W sporcie wszystko jest możliwe ja w tej walce stawiam na Chambersa i gadaj co chcesz zdania nie zmienie.
 
Back
Top