Boks

Nie wydaje mi się, będzie spora kasa na stole, a Bellew jest praktycznie bez szans na wygranie. Nie potrafię sobie wyobrazić scenariusza, w którym Haye przegrywa poza jakimś lucky punchem.

Ja potrafię, wystarczy że przyjdzie nieprzygotowany do walki a to mnie zupełnie nie zdziw. Bellew nie jest mistrzem techniki ale serca do walki nie można mu odmówić.
 
image.jpg
 

Ależ Łomaczenko to jest kocur, jego pseudonim Hi-Tech idealnie do niego pasuje. Gość tak pięknie się porusza, bije świetne kombinacje w różnych płaszczyznach, ma świetne zejścia, no po prostu kapitalny jest do oglądania. Zresztą Usyk, - który jest taką trochę większą wersją Wasyla - też mi się bardzo w ringu podoba, technikę mają naprawdę nieskazitelną. Niestety Główka nie dał rady Oleksandrowi, żaden polski zawodnik nie posiada takich technicznych umiejętności i nie ma takich nóg, żeby z nim rywalizować. Jedynym naszym bokserem, który moim zdaniem miałby szanse, jest Cieślak. Potrafi wywrzeć niesamowitą presję, którą musiałby jednak utrzymać przez pełne 12 rund, a do tego trzeba żelaznej kondycji. Ale to melodia przyszłości, póki co czeka Jeżewski, a ja nadal czekam na walkę z Sillachem. Z czasem okaże się jak daleko Cieślak zajdzie, ale mocne atuty bez wątpienia ma.
 
tego twitta co wtawiales od wasyla to pewne info czy plota?

To nie jest info, tylko informacja o tym że chce zorganizować takie starcie. Osobiście nie widzę na to szans ale Wasilewski już nie raz ogarniał walki o tytuly z dupy.
 
To nie jest info, tylko informacja o tym że chce zorganizować takie starcie. Osobiście nie widzę na to szans ale Wasilewski już nie raz ogarniał walki o tytuly z dupy.
tez mi sie tak wydaje, nawet jak bellew by zawalczyl z hayem to nie zabiora raczej pasa, podobne akcje byly z huckiem i brookiem
 
spodziewalem sie wiecej po tej walce, ale zostalo jeszcze 6 rund wiec jeszcze moze...
edit: no i chuj no i czesc jamajczyk wymiekl w 7 rundzie i sie poddal
 
w sobote zajebista gala u ruskich a w tv raczej tego nie zapodadza, moze cos w puncherze dzis powiedza
http://boxrec.com/show/740238

Lebiediew - Gasijew zapowiada się pysznie.

Ciekawe jak Czakijew zawalczy, koleś ma jedną strategię: od początku napierdalać ile wlezie, a jak się skończy paliwo, to wtedy pomyślimy :crazy:.

Rusiewicz kolejny wyjazd, ale jak zwykle może napsuć krwi.

Btw, ten BoxRec jest kurwa tak nieczytelny, że jak tylko wchodzę na tą stronę, to od razu mam ochotę z niej wyjść :crazy:.
 
Lebiediew - Gasijew zapowiada się pysznie.

Ciekawe jak Czakijew zawalczy, koleś ma jedną strategię: od początku napierdalać ile wlezie, a jak się skończy paliwo, to wtedy pomyślimy :crazy:.

Rusiewicz kolejny wyjazd, ale jak zwykle może napsuć krwi.

Btw, ten BoxRec jest kurwa tak nieczytelny, że jak tylko wchodzę na tą stronę, to od razu mam ochotę z niej wyjść :crazy:.
kisza, ze 3 tez jest ksw ale na bojcowskim klubie czy jakos tak bedzie na 100 pro
http://www.glaz.tv/online-tv/boec-tv
 
Back
Top