Boks

Dziękuję, dobranoc ;) ale w sumie sędzia mógł jeszcze puścić.
Chociaż z drugiej strony za trzecim razem mógł już być ciężki nokaut.
 
Sdzia mógl jeszcze puścic, wida było ze Martin specjalnie czekałdo końca liczenia aby odpoczac...
 
Widać inicjały AJ w sportach walki mają pierdolnięcie.
Martin zjebał to drugie liczenie, mógł nie czekać do 9 albo mu się palce pojebały. Przeliczył się chłopak :D
 
Martin zjebał to drugie liczenie, mógł nie czekać do 9 albo mu się palce pojebały. Przeliczył się chłopak :D
No słabo wyszło z tym przerwaniem, ale prawda jest taka, że 10 sekund później znowu by padł. Może zaliczyłby bardziej spektakularną zwałe, więc trochę szkoda.

Walka tak krótka, że nawet Kostyra nie zdążył posypać złotoustymi sentencjami.
 
Ej terminator to jest moje określenie na AJ:wink: zajebiście już dawno pisałem że to może być mistrz na lata! Może teraz Szpilka z Martinem zawalczy? Następny mistrz świata z wysp brawo! Rano powtórkę luknę Pacmana szkoda mi nocki zarywać na boks teraz bo za tydzień Główka to wystarczy.
 
Kurde duzy czarnuch szybko i ladnie skonczyl rywala, a ja dalej nie moge sie boksem jarac. Chociaz naprawde dobrze wygladal Joshua. O ktorej Pacmana mozna sie spodziewac?
 
Mówiłem! :) AJ to prze chuj. Super szybkość, piekna technika i piekielnie mocny cios. Wyczekał i trafił prosto na szczękę. W takich chwilach rozpiera mnie duma :D Następna walka będzie na Wembley na bank, bilety sprzedadzą się mega szybko, skoro w O2 wyprzedane były po 90 sekundach. Btw. Joshua wygląda jak gladiator, nabity mięśniem fenomenalnie.
 
3x 116-110 dla Manny'ego, moim zdaniem ta walka była dużo bliższa mimo 2 knockdownow. No właśnie, pierwsze liczenie bardzo kontrowersyjne. Ale ogólnie świetna walka do oglądania, kto nie widział niech szybko nadrabia !
 
Walka właśnie nadrobiona na PS ale jakoś dupy nie urwała. Mam nadzieję że to już naprawdę ostatnia walka Pacmana bo i tak jest 1 z najwybitniejszych pięściarzy w historii i już nic nowego nie zwojuje. Dobra teraz dni odliczam do walki Główki!
 
Odszedł Floyd, odszedł Pacman i z interesujących zawodników pierwszej klasy to został chyba tylko GGG. Jak on skończy karierę, to poza Polakami nie będzie już zupełnie dla kogo tego boksu oglądać. Pomimo, że AJ to świetny zawodnik, to raczej klasowych rywali dla niego nie widać i nie będzie elektryzował tłumów tak jak dwóch zawodników których wspomniałem.
 
Odszedł Floyd, odszedł Pacman i z interesujących zawodników pierwszej klasy to został chyba tylko GGG. Jak on skończy karierę, to poza Polakami nie będzie już zupełnie dla kogo tego boksu oglądać. Pomimo, że AJ to świetny zawodnik, to raczej klasowych rywali dla niego nie widać i nie będzie elektryzował tłumów tak jak dwóch zawodników których wspomniałem.
Wilder, Kliczko, Fury, Ortiz, Haye, Parker, Powietkin - tak na szybko paru klasowych rywali dla Joshuy. W półciężkiej i cruiser też się robi ciekawie więc nie powiedziałbym, że nie będzie czego oglądać :)
 
Wilder, Kliczko, Fury, Ortiz, Haye, Parker, Powietkin - tak na szybko paru klasowych rywali dla Joshuy.
Z tej listy to właściwie na najbliższy czas to zostaje Ortiz, bo reszta ma walki przed sobą, a Ortiz nie tak dawno wygrał swoją walkę. No chyba, że jeszcze Jennings wróci, czy Stiverne.
 
Back
Top