Boks

Bradley rozczarował, ale to jednak zawodnik klasę niżej od Pacquiao. Manny to nadal top wagi półśredniej i jest w stanie wygrać z Brookiem czy resztą młokosów. Z Alavarezem miałby ciężko z uwagi na styl jaki obaj prezentują, ale jak Cotto sobie radził to Pacquiao też jest w stanie.
 
Z tej listy to właściwie na najbliższy czas to zostaje Ortiz, bo reszta ma walki przed sobą, a Ortiz nie tak dawno wygrał swoją walkę. No chyba, że jeszcze Jennings wróci, czy Stiverne.

AJ nie będzie walczył z Oritzem w najbliższym czasie ;d Kubańczyk by go zdmuchnął.

Wydaje mi się, że Joshua powinien celować w Furyego, styl robi walkę myślę, że ma większe szanse z nim niż z Ortizem czy nawet Hayem.
 
Wilder, Kliczko, Fury, Ortiz, Haye, Parker, Powietkin - tak na szybko paru klasowych rywali dla Joshuy. W półciężkiej i cruiser też się robi ciekawie więc nie powiedziałbym, że nie będzie czego oglądać :)

Ciekawi, ale czy to jest pierwsza liga? Poziom Pacmana, Floyda i GGG? Joshua ma szanse być na poziomie Kliczków, którzy przez brak klasowych rywali dominowali spokojnie przez ponad 10 lat w wadze ciężkiej, ale z tej dominacji wynikało to, że z wagi ciężkiej uciekła poważna kasa.
 
Ciekawi, ale czy to jest pierwsza liga? Poziom Pacmana, Floyda i GGG? Joshua ma szanse być na poziomie Kliczków, którzy przez brak klasowych rywali dominowali spokojnie przez ponad 10 lat w wadze ciężkiej, ale z tej dominacji wynikało to, że z wagi ciężkiej uciekła poważna kasa.
Bracia Kliczko obijali przez lata przeważnie upasionych cruiserów, natomiast teraz w HW jest kilku naturalnych ciężkich. Absolutnie nie zamierzam określać mianem legendy takiego Wildera (z listy którą podałem tylko Kliczko się do takich zalicza), ale jednak mamy w tej chwili paru zawodników, którzy nie tylko są w stanie sprawić kłopoty Antkowi, a także (w mojej opinii) w kilku przypadkach Joshua wystąpiłby w roli underdoga.
 
AJ nie będzie walczył z Oritzem w najbliższym czasie ;d Kubańczyk by go zdmuchnął.

Wydaje mi się, że Joshua powinien celować w Furyego, styl robi walkę myślę, że ma większe szanse z nim niż z Ortizem czy nawet Hayem.
Nie wiem co z Hayem, a Fury przecież ma rewanż z Kliczką w lipcu. Na ten moment Ortiz najciekawsza opcja.

Właśnie doczytałem, że przez chorobę Najmana gala Boxing Night 12 przeniesiona na czerwiec.
 
Last edited:
Oritza nie wezmą za duże ryzyko, będzie pewnie jakiś średni rywal na lato i później o ile Fury wygra mogą zrobić walkę jesienią.
 
Jak ktoś będzie już wiedział o której walka Główki może być tak plus/minus to poproszę tutaj napisać. Pracuje cały weekend na rano i muszę wiedzieć ile się spóźnię:wink: no i czy na UFC wejdzie walka, oby nie.
 
Transmisja w tv amerykańskiej rusza 2;30

Trzeba pamiętać że to nie UFC i godziny poszczególnych walk są ruchome, nie raz czytając tweeta Borka, że zawodnik wyjdzie o X godzinie niestety przegapiłem całą lub pół walki
 
Kurde nie wiem, dlaczego jestem tak zawsze negatywnie nastawiony do Polakow, może nie negatywnie co za bardzo w nich nie wierze.

Jak Główka nie znokałtuje to nie wiem czy wygra na punkty z Cunninghamem.

 
Kurde nie wiem, dlaczego jestem tak zawsze negatywnie nastawiony do Polakow, może nie negatywnie co za bardzo w nich nie wierze.

Jak Główka nie znokałtuje to nie wiem czy wygra na punkty z Cunninghamem.


Wierze w Główkę, da radę i znokautuje Cunningama.
 
Ja się trochę obawiam o Główkę, bo z Huckiem zawalczył znakomicie, ale pytanie czy Krzysiek jest faktycznie taki dobry czy ostatnio miał jak to się mówi "dzień konia". Mam nadzieję, że wygra efektownie, bo strasznie lubię tego gościa. Mam nadzieję, że potwierdzi umiejętności w nocy z soboty na niedzielę.
 
Zawsze podziwiałem rzeźbę USS. Skubaniec pomimo że lata ma już swoje cały czas prezentuję się wyśmienicie:wink: cały weekend mam na rano ale oczywiście na Krzycha wstaję nie ma chuja!
 
Zawsze podziwiałem rzeźbę USS. Skubaniec pomimo że lata ma już swoje cały czas prezentuję się wyśmienicie:wink: cały weekend mam na rano ale oczywiście na Krzycha wstaję nie ma chuja!
Oni ich tam w boksie badaja na obecnosc zakazanych substancji ? Nie zebym cos sugerowal...
 
@Pat Bateman badają badają ostatnio kilku wpadło tak więc na bezczela brać nie mogą:wink: @m0nster musi być ta godzina bo już kilka źródeł podało taką godzinę( Garczarczyk, Borek, Werner) tak więc nie mogą się wszyscy mylić.
 
Oni ich tam w boksie badaja na obecnosc zakazanych substancji ? Nie zebym cos sugerowal...

Sprawdzają czy widzisz rywala

CgGNCcCWsAQTKLa.jpg


i czy nie masz nadciśnienia

CgGJmZQWEAEd5lB.jpg


Reszta jest nieważna :crazy:
 
@Pat Bateman badają badają ostatnio kilku wpadło tak więc na bezczela brać nie mogą:wink: @m0nster musi być ta godzina bo już kilka źródeł podało taką godzinę( Garczarczyk, Borek, Werner) tak więc nie mogą się wszyscy mylić.
Po Prostu Glowka nie jest w ME dlatego tak wczesnie ;) Te przedzialy co podaja dziennikarze zawsze sie sprawdzaja, miedzy 3, a 3.15 ma wychodzic.
 
Albo jest pite u Kostyry albo niesamowity rozpierdol mają przy organizacji tej gali. Kolejny update.



Irokez był pierwszy. DC

 
Back
Top