Boks

Huck wraca na jedną walkę z tymczasowym mistrzem do Cruiser, ale już się szykują na rewanż z grubym Povetkinem.



Tarver ma nowego rywala więc nasz Krzysio dostanie w prezencie od WBC rewanż z Palaciosem.
 
Do Wlodarczyka nie ma co mieć pretensji o prezent w postaci Palaciosa. King zachachmęcił i Wizzard pozostał nr 1 w rankingu WBC. Mam nadzieję, ze tak jak buńczucznie zapowiada będzie chiał zniszczyć Diablo i dostanie po tym swoim portorykańskim łbie.
 
Salido nie dał się wydymać sędziom/oszustom i pokonał Lopeza po raz drugi przed czasem. Na kartach sędziowskich prowadził Lopez stosunkiem głosu 2 do remisu...
 
Szczerze mowiac to mam juz dosc tych sedziow w boksie, przeciez to byl z gory ustalony walek. Gdyby Salido nie znokautowal Lopeza to by przegral mimo tego ze deklasowal Lopeza praktycznie w kazdej rundzie. Nie wspominajac o zenujacym zachowaniu Juanma po walce, nawet tlumacz czul sie niezrecznie tlumaczac jego glupoty.
 
Skandal.Nie rozumiem tego ,kazdy widzi co Arum kombinuje i nikt sobie z tego nic nie robi.Czego jeszcze trzeba by ludzie sie odwrocili od boksu? wtedy zostalyby wymszone ,konieczne zmiany.
 
http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=29527%3Apierwszy-pogromca-michalczewskiego-zgin-w-wypadku&catid=1%3Alatest-news
 
A co można z tym zrobić? On ma kontrakty z zawodnikami, jak mu nie bedzie pasowało poblokuje ich i na tym sie skończy. Każdy promotor dba o swoich zawodników, ale cyrki od Aruma, czy Sauerlanda bija wszytsko na głowę.
 
Julio Cesar Gonzalez dostał zwycięstwo w prezencie a nie "pogromił " michalczewskiego. Nie zmienia to faktu, że szkoda człowieka
 
Po przesłuchaniu przez Brytyjska komisje bokserską Dereck Chisora został pozbawiony licencji bokserskiej na co najmniej 2 lata. Frank Warren, agent Del Boya, rozmyśla złozenie odwołania.
 
Gdyby naprawdę zależało ci na tej informacji to byś skorzystał z googli • w Las Vegas.
 
Zgadzam się z cytatem z BN dot zawieszenia Chisory.







"[...] Przez ta decyzje odebrano nam kogos kto ozywil na chwile wage ciezka."
 
W ogóle komisja bokserska powinna zajmować się tym, co dzieje się w ringu, a nie zachowaniem poza nim. Jak ktoś poczułby się poszkodowany, to wytoczył by Chrisorze proces sądowy.
 
Właśnie o tym pisałem, że Chisora może i zachowywał się jak burak, jednak to on wspólnie z Hayem, a nie bracia Kliczko ożywili królewską kategorię. Spowodowali, że ludzie znowu zaczęli rozmawiać o boksie, tego brakowało w wadze ciężkiej. Brakowało wariata, który porwie publiczność. Osoby, którą ludzie będą nienawidzili a zarazem będą chcieli ją oglądać, bo nie wiadomo jak się zachowa. Jestem przekonany, że wala czy to Hayem, czy z młodszym z Kliczków byłaby komercyjnym sukcesem. Szkoda, co nie zmienia faktu, że na walkę z Tony Thompson czekam z niecierpliwością.
 
Walka Thompsona z Kliczką będzie interesujaca z tego powdu, ze Tony bedzie w stanie spojrzeć Władimirowi w oczy z tej samej wysokosci. Wątpię żeby była jakaś szansa na to żeby potyczka była wyrównana, a na jakies zaskakujace zwroty akcji nie liczę. Już predzej Arreola może pokazać coś więcej.
 
ale debilizm z tą licencją Chisory. W końcu ktoś kto stoczył dobrą walkę z Kliczką. Widocznie, nie tak się umawiano, że go teraz udupili. Sami sobie w stopę strzelają.
 
To Chisora sobie w stope strzelił, jakby nie sprzedawał lisci i nie bawił się w wieloryba czekałyby go teraz wielkie walki i niemniejsze wypłaty.
 
ktoś napisał, że zachowaniem po za ringiem to powinna się zając jakas sąd czy coś a nie komisja bokserska. Chisora w ringu pokazał się z dobrej strony i to powinno być sprawą dla komisji bokserskiej.
 
Jak dla mnie wystarczyło to że zapłącił 100tys$+ powiedzmy prae miesięcy zawieszenia lub obowiązkowe wizytu u psychola :).A zaczynałem się pwoli znów interesować boksem....
 
fakt, że pojawił się człowiek zachowujący sie kontrowersyjnie i to zaczynało przyciągać ludzi do boksu. A tak dalej będziemy raczeni ludkami pokroju Tomasz "ćwiczę z Rodżerem" Adamek, który jest równie ciekawy jak ksiądz czytający referat z tej swojej ambony
 
Za Adamkiem przemawiaja walki, Góral nie bedzie robił idiotyzmów przed walkami, nie to usposobienie.. Winne jest to, że teraz boks to przede wszytskim polityka i biznes. Lepiej jest obić kilku mniejszych badź większych bumów jak wcześniej Adamek lub teraz Arreola i cierpliwie czekac na walke o tytuł i wypłaty liczone w milionach dolarów. Czołowka unika siebie jak ognia, bo ma za duzo do stracenia. turnieje w rodzaju "super six" powiny byc rozgrywane cały czas, non stop, nieprzerwanie. Mnie walki eliminacyjne nie zadawalają, bo często nie walcza tam Ci, którzy powinni. Wczesniej było lepiej, ciekawiej i bez zbednego pierdolenia się.
 
Andrzej Fonfara (21-2, 12KO) pokonał Byrona Mitchella (29-10-1, 22 KO) dopisując do swojego rekordu dziewiątą wygraną przed czasem. Po poddaniu zawodnika przez naroznik po 3 rundzie Polski Książę zdobył wakujacy pasek USBO i jest na najlepszej drodze do walki o pas IBO w wadze półcieżkiej.
 
Dzisiaj mamy 3 ważne walki:



Sergio Gabriel Martinez vs Mathew Macklin (UD Martinez)



Grzegorz Proksa vs Kerry Hope (KO Proksa)



Paweł Kołodziej vs Ilie (KO Kołodziej)
 
Czy ktos wie z kim i kiedy będzie walczyc Tomek Adamek??



I czy ktoś może napisać co dzieje sie z Nikołaj'em Wałujew'em, bo dawno nie walczył??
 
Back
Top