Boks

Jeżeli Povietkin znokatuje Hucka, to wygra.Jeżeli zdeklasuje Hucka, to wygra przez niejednogłośną decyzję i ogłoszą rewanż.Jeżeli wygra zdecydowanie, to przegra przez niejednogłośną decyzję.Jeżeli pokona Hucka po w miarę wyrównanej walce to przegra
 
Tens :DDDCóż, Niemcy...a naszej stronniczości w MMA się samy czepiamy...Tak ludzie na świecie robią, dbają o swoją dupę i mało jest altruistów.
 
Ogladalem od 4 rundy, bardzo dobra walka. Huck jak zwykle w swoim stylu, pelno nieczystych zagran ale obaj pokazali serce do walki, zwlaszcza Povietkin w ostaniej rundzie kiedy ledwo stal na nogach ze zmeczenia i jeszcze takie bomby wylapywal. W USA bedzie jeszcze walka Maidana vs Alexander :-)
 
Szlak człowieka trafi jak ogląda takie wałki... to jest kpina z kibica przecież ewidentnie wygrał Huck do tego jeszcze ten sędzia ringowy tragedia ;/
 
Huck bił dużo z klinczu czasem w tył głowy. Povetkin 3 razy był na skraju nokautu i na koniec walki ledwo stał. Marco miał zapuchnięte jedno oko pod koniec walki. Sędzia przerywał non stop walkę i było dużo klinczu.Na kartach wygrał Povetkin ,ale wszyscy buczeli bo Huck to mógł wygrać nawet przez nokaut. Jeszcze ten uśmiech Sauerlanda po walce... Sasha w takiej formie był żałosnie słaby.
 
Adrien Boner walczy identycznie jak Floyd chyba mamy nową gwiazdę.Zaraz walka Alexander vs Marcos Rene Maidana.
 
Wladimir_Kliczko_JeanMarc_5553620.jpg
Władimir Kliczko 111 kg vs Jean Marc Mormeck 98 kg.Na jutrzejszej gali walczyć będzie jeszcze Ola Afolabi o pas WBO.
 
Back
Top