Boks

A, bo mi ciśnienie podniósł tym wpisem :D Może niepotrzebnie nazwałem go od debila, ale cóż, zdarza się :P
 
Ciekawe jak rozwiaże sytuacje WBC. Pierwszy jest Arreola, drugi Dimitrienko, będzie walka o pas pomiedzy nimi, czy będą jakieś eliominatory? Niech Ziggy dzwoni gdzie moze i niech załatwi Adamkowi walkę, bo jak Władimir poprosi o walke unifikacyjna to zabierze wszytskie pasy i będzie niekwestionowanym mistrzem do emerytury.
 
Witalij nie odchodzi na emeryturę ,a w walce z Chisorą miał odnowioną kontuzję i mimo wszystko wygrał 9-10 rund :D
 
Dereck Chisora (29 l.) swoim zachowaniem w Monachium zaszokował cały bokserski świat. Niewykluczone, że kolejne popisy angielskiego boksera zobaczymy na ringu... w Polsce. Promotor Andrzej Wasilewski (40 l.) chce ściągnąć skandalistę na walkę z Arturem Szpilką (23 l.). - Niech mnie spróbuje spoliczkować albo opluć, to go chyba zgwałcę - mówi wprost Polak.







Dereck Chisora przed walką najpierw spoliczkował Witalija Kliczkę (41 l.), a potem opluł jego brata Władimira (36 l.).







- To było brzydkie i niesportowe, ale... bardzo skuteczne. To był element taktyki Chisory. Po tych incydentach Kliczko był bardzo usztywniony, spięty, boksował dużo słabiej niż zwykle. Prawda jest taka, że to była jedna z dwóch czy trzech najtrudniejszych walk w jego karierze - ocenia Szpilka.







- Chisora cały czas szedł do przodu. W przeciwieństwie do wcześniejszych rywali, nie przestraszył się Ukraińca i pokazał, że można z nim wygrać. Gdyby po tym policzkowaniu i pluciu dał się znokautować w 2. czy 3. rundzie, zrobiłby z siebie błazna, jak David Haye. On jednak pokazał, że ma jaja. Nawet z tym pluciem: większość by w takiej sytuacji zrobiła to błyskawicznie i uciekła, a on pluł powoli, jak wieloryb, prosto w twarz Władimira!







Po walce Chisora wdał się w bijatykę z innym Anglikiem, byłym mistrzem świata Davidem Haye'em (32 l.).







- Nie dziwię się, że tak zareagował. Winę ponosi Haye, który przyszedł tam tylko po to, żeby prowokować Chisorę. Gdyby na moją konferencję po walce przyszedł taki Adamek i coś na mnie gadał, też bym mu jeb...! - mówi Szpilka, który za miesiąc będzie boksował w Atlantic City.







W kolejnej walce Szpilka chciałby się zmierzyć w Polsce właśnie z Dereckiem Chisorą. - Już dzwoniłem do mojego promotora Andrzeja Wasilewskiego z pytaniem, czy mógłby mi zorganizować taki pojedynek - zdradza. - To by była wielka walka dwóch łobuzów, a gorąco by było nie tylko w ringu, ale także na ważeniu i konferencjach prasowych. Niewykluczone, że byłyby z tego dwie albo i trzy walki - śmieje się Szpilka.


Źródło : boxingnews.
 
Jak ja bym chcial tej walki ech... Szpilka dostalby bombe na ten swoj wielki sagan i moze wtedy zszedlby na ziemie i zajal sie obrona bo narazie to piesciarz z niego jak z koziej dupy trabka:-)
 
Szpilka nie wie co mówi, chyba naprawdę uwierzył w to, że walczył z dobrymi przeciwnikami... Skoro Chisora stał twardo na nogach po ciosach Kliczki, to na pewno nie przeraziłby się ciosami Szpilki. Poza tym Szpilak na zawodowym ringu nigdzy nie przewalczyl 12 rund i pewnie pary by mu sie starczyło do końca, ale przypuszczam, że z taką obroną i tak by nie dotrwał do końca.
 
Nie doceniałem Chisory przed walką z Helleniusem i Kliczką. Chciałbym go zobaczyć w starciu z Adamkiem.
 
"(...)Gdyby na moją konferencję po walce przyszedł taki Adamek i coś na mnie gadał, też bym mu jeb...!(...)"
Szpilce chyba przydała by sie lekcja pokory, nie wiem moze zbyt dosłownie to odebrałem mozliwe że nie chcial aby tak wyszło ale bije w oczy
 
W jakimś wywiadzie powiedział, że więzienie nauczyło go pokory...
Chyba jednak nie.
 
Szpilka stara się rozreklamować, ale troszkę nie wychodzi, za wcześnie jeszcze na zawodników pokroju Chisory, poza tym, chyba próba ściągnięcia go dla Szpiki, tym bardziej teraz, po tak dobrej walce z Kliczko, przekracza możliwości finansowe Polskich promotorów.
 
Szpila, węz zdementuj te słowa, bo kur..nawet ja jako fan boksu od lat nie będę oglądał Twojego, ciekawiącego mnie boksu, bo po co?



Jakiś Adamek?Jakis Chisora okej, ale Adamek?Mistrz świata w dwóch wagach i uczestnik walki o trzeci, kolejny pas w innej wadze...Polak o Polaku?Pomijając sytuacje, że Tomek nigdy by do takiego poziomu się nie zniżył i walczy w ringu, nie słowem.



Nie chce wcale starcia między nimi, ale po tych słowach...chciałbym je zobaczyć. Wku*wiłem się :-/



Wciąż wierzę, że to jednak media kłamią, czekam na niepisany wywiad, a audio bądź video z padania takich słów ze strony Szpilki.
 
Polecam nowy materiał o dumie Ukrainy Witaliju Kliczko:



url








 
Back
Top