Boks

Dopiero zauważyłem, że wrzuciłem też do link do walki z Guerrero, zamiast z Maidaną. Jak ktoś znajdzie w dobrej jakości, niech podeśle :-)
 
Chyba jedna z niewielu walk bokserskich z ostatniego czasu, którą super się oglądało. Wielki szacunek dla Maidany, robił co mógł. Wygrana Floyda była bezdyskusyjna, choć forma jakby słabsza niż przyzwyczaił. Trochę dziwią mnie te zachywyty nad pomysłem rewanżu. Może i marketingowo będzie to strzał w dziesiątkę, ale trochę walk Maidany już widziałem i zdaje mi się że był to max. tego co potrafi i jest w stanie zrobić w ringu... Jedyna osoba która może Floydowi zagrozić,ale tak na serio, to według mnie bez zmian ... Pacman :-)
 
Ja Maidanie dałem 4 rundy, 2 remisowe, 6 dla Floyda. FMJ przespał 1 połowę walki, za dużo stał przy linach i za dużo przy nich zbierał (choć i tak nie było tego za dużo).







Tak jak chyba baju napisał, Maidana próbował dosłownie wszystkiego, stąd dla wielu osób FMJ "znów" przegrał :-). Choć nie zgodzę się z tym, że Maidana nie trafiał w głowę, trafiał przy linach jakimiś overhandami, które jednak w większości przypadków były amortyzowane odchyleniami no i trochę jabów też udało mu się ulokować na środku ringu. Po za tym weszło pare sztuk na schaby, ale reszta to zapasy, ciosy w tył głowy, w nerki, lub po prostu wybronione/uniknięte przez Floyda.







FMJ poniżej oczekiwań. Rewanż może być jak się to opłaci, ale odnoszę to samo wrażenie co kolega powyżej - dla Maidany to był max, jeśli w ciągu kilku miesięcy Floyd zbytnio się nie zestarzeje, to następnym razem powinno mu pójść łatwiej, o ile czoywiście dojdzie do rewanżu.







Jeszcze do kolegi powyżej - jesteś kolejną osobą, która pisze, że od dawna w boksie nie było emocjonującej walki, ludzie wy serio mówicie, czy po prostu tego boksu nie oglądacie i tak piszecie, żeby pisać ? Bez obrazy, no chyba, że chodzi o walki w stylu Floyda, to faktycznie chyba tylko Ward i Rigo prezentują podobny poziom, choć dla laików, to przy walkach tych panów są zazwyczaj emocje jak przy gotowaniu wody :-).
 
Maidana probowal DOSLOWNIE wszystkiego zeby zrobic cos Floydowi...
Nie rozumiem jak tu wygrana mozna widziec

Maidany. znowu jakis remis z dupy, chociaz tutaj byl bardziej usprawiedliwiony niz przy Canelo. :o

Czyli od dzis boks polega na uciekaniu od ciosow, obronie i mocnej szczece ? W pierszych rundach Mayweather praktycznie w ogole nie zadaje ciosow tylko stoi przy linach dostajac solidne ciosy na korpus i na szczeke.

Ma dostawac punkty tylko za to ze wciaz stoi na nogach ? Przewaga Floyda wynosila moze ze 2-3 rundy, dla mnie to nie jest remis z dupy przy tak wielkim wydarzeniu.

Chyba jedna z niewielu walk bokserskich z ostatniego czasu, którą super się oglądało
No tak, dwa tygodnie temu byla walka Mathysse przeciwko Molinie... Zbieraja sie eksperci niczym po gali KSW.
 
martwig - nie podpalaj się tak, FMJ wygrał zasłużenie, remisu tu nie było i co ma do tego ranga wydarzenia ? Punktowanie powinno być obiektywne, czy walczy Najman z Węgrem, czy FMJ z Maidaną. Tak samo nigdy nie rozumiałem tej pojebanej zasady, że mistrza trzeba pokonać wyraźnie, która obowiązuje chyba tylko po to, żeby mistrzom ratować tyłki.







Tak jak pisałem wczesniej FMJ przespał 1 połowę walki, Maidana "skradł" kilka rund, ale to nie była nawet bardzo wyraźna przewaga. Potem walka się wyrównała, a w 2 połowie FMJ wygrał kilka rund bardzo wyraźnie, sama końcówka to znów parcie do przodu Maidany, ale więcej już było w tym zapasów, niż boksu i nic nie ugrał już do samego końca.







Co do tych solidnych ciosów Maidany i tego, że Floyd ma twardą szczękę to się zagalopowałeś, zgadza się, że Chino miał przewagę na początku, ale solidnych ciosów to tam było niewiele, a piszesz tak jakby FMJ przetrwał jakąś "nawałnicę" celnych bomb i to tylko dlatego, że ma twardy łeb.



A tak przy okazji - często czytam jak to np. Oscar, Cotto czy teraz Maidana zlali Floyda, tylko się pytam zawsze, dlaczego po FMJ niczego nie widać ? Niektórzy to tak widzą te walki jakby FMJ obrywał mnóstwo ciosów, a nadal stoi, nie słabnie kondycyjnie, jest tak samo szybki, nie ma rozcięć.
 
De La Hoya wygrał 2 -3 rundy, a Cotto 4 do wygrania to trochę za daleko.







Maidana wyprowadził ponad 800 ciosów, ale nie zrobił Floydowi krzywdy poza zderzeniem głową. Chino widocznie nie bił na tyle mocno w korpus, żeby Floyd stracił siły. Mayweather może spokojnie walczyć z Cotto w wadze średniej bo Maidana wniósł tyle do ringu, a Canelo jeszcze więcej.
 
myślałem że nikt nie pobije Szpakowskiego który podczas Euro pomylił Błaszczykowskiego z Piszczkiem a jednak udało to się Kostyrze i Gmitrukowi którzy komentowali wczoraj walkę Mayweathera z Garcią :-)
 
Obejrzałem walkę FMJ z Maidaną i muszę przyznać, że Maidana pozytywnie mnie zaskoczył. Ja punktowałem 115-113 dla Floyda. Moim zdaniem nie ma mowy o żadnym wałku. Przedział od 114:114 do 116-112 jest OK. Maidana był zdecydowanie aktywniejszy, ale w sumie czyste soczyste ciosy z jego strony można policzyć na palcach jednej ręki. Ciekawe czy FMJ zaczyna się starzeć czy słabsza dyspozycja była czymś innym spowodowana...







Edyta:



Ludzia marudzą na Kostyrę, a ja kolesia uwielbiam. :-)
 
Hehe ciekawy filmik jak czysto walczył Maidana, UFC mogło by się zastanowić nad zatrudnieniem Maidany







https://www.youtube.com/watch?v=oDrUnG_umS4&feature=youtu.be
 
http://www.boxingnewsonline.net/latest/feature/18-per-cent-of-boxing-media-disagree-with-floyd-mayweather-getting-the-decision-over-marcos-maidana


Punktacja zagranicznej prasy sportowej



92 osoby wypunktowały dla FM


11 - Remis


9 - Maidana
 
- 32 miliony za 36 minut pracy. Czekam na liczby PPV, aby zgarnąć kolejne 38 milionów. Łącznie będzie 70 baniek •


Floyd na TT



http://www.bokser.org/content/2014/05/06/102907/index.jsp



Liczyłem na 45 może 50 ale nie 70 mln :-)







Makabu wycofuje się z walki z Masternakiem o tymczasowe mistrzostwo świata federacji WBA. Master również nie zawalczy na tej gali, zastępczego rywala nie będzie
 
Floyd to astronomiczne te kwoty zarabia. Dołożyć do tego całe TMT, ubrania i jakieś reklamy to w całej sportowej karierze zarobił pewnie ponad miliard dolarów. Ehhh taki to pożyje.
 
Przed walk Floyda pisałem , że przy gwarantowanych 32mln $ za walke to myśle , że kolo 50 dostanie ...



Teraz wyczytałem że możliwe jest nawet 70 mln $,



...i mln ppv sprzedanych z MIDAIANĄ . Jaja



http://boxingnews.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=38506:mayweather-zarobi-70-mln-za-walk-z-maidan&catid=1:latest-news
 
Haha genialne :D

Oficjalny pretendent do tytułu mistrza świata WBC wagi ciężkiej Deontay Wilder (31-0, 31 KO) postanowił spełnić marzenie swojego internetowego hejtera, który od trzech lat nękał go nieprzyjemnymi wiadomościami na mediach społecznościowych oraz połączeniami telefonicznymi, obrażając przy okazji jego chorą na rozszczep kręgosłupa córkę.

Piszący nieprzyjemne komentarze na temat Wildera Charlie Zelenoff wyzwał zawodowego pięściarza na pojedynek, a ten nieoczekiwanie w środę zjawił się na tej samej sali treningowej. Zelenoff próbował atakować Wildera, jednak brązowy medalista olimpijski ostudził agresję swojego przeciwnika, posyłając go kilka razy na ziemię. Nagranie z tego zdarzenia poniżej...


http://www.ringpolska.pl/boks-na-swiecie/waga-ciezka-boks/33302-wilder-znokautowal-internetowego-hejtera
 
Wyrównana runda. Jak dla mnie 10-9 Wilder. :-)



A tak serio, to czekam na pojedynek Walusia, bo na swoim fejsie też kiedyś miał jakiegoś rasowego hejtera. :-)
 
Powinno być więcej takich sparingów. Może wtedy by się buraki niektóre nauczłyy.
 
Ten idiota też sparował z Mayweatherem seniorem



https://www.youtube.com/watch?v=W5emWTGtqr8











Tak poza tym, Broner zawieszony przez WBC, WBO za wywiad po ostatniej walce. Z tego co tam pisali to domagają się publicznych przeprosin od Bronera hehe ciekawe co będzie ja jakoś nie mogę sobie tego wyobrazić :P
 
https://www.youtube.com/watch?v=Xrlv0-WVEbQ



Będą grzmoty. Ja stawiam na Stiverna jako nowego mistrza wagi ciężkiej.







Takich emocji na konferencji dawno nie było.
 
Którys z nich będzie przyszłym mistrzem świata, przykre, oby jak najkrócej.



Wolę ostatni performance w wykonaniu Wildera.
 
http://www.ringpolska.pl/andrzej-wawrzyk/33327-wawrzyk-mial-wypadek-walka-z-sosnowskim-odwolana



Dobrze,że przeżył bo szkoda by było chłopaka.
 
Po takim dzwonie Cycu wygląda świetnie, złamana noga przy tak wygądającym samochodzie to pikuś. Mnóstwooo szczęściaaa







wawrzykk.jpg




10338750_759612544078660_5762839150953998277_n.jpg
 
Back
Top