Bo przecież gdy stoisz, cofasz sie brat.

Pomyślałem, że odkurze temat, choć szkoda, że ubiegłe 1,5 roku poszło z dymem. Dziś bogatszy w wiedzę o swoim ciele, myślę, że robię sukcesywnie po kroku naprzód. Zbawieniem okazały się treningi mobilności i wzmacnianie zaniedbanych przez tryb siedzący bioder, pośladków, brzucha, tylnej taśmy. Może temat trochę odzyje, swego czasu fajnie się dyskutowalo, a masy to ja chyba nigdy nie dorzucę na szybko, powolutku sylwetka mi się zmienia, a energii mam jak za nastolatka. View attachment 26646
a jednak się nie spasła świnia :penn:
 
Kolejne tygodnie systematyki i poznawania swojego ciała. Nigdy nie czułem się lepiej, czysty umysł i ciało od alkoholu już roczek, uzależnienie i przyznanie się do niego obudziło we mnie nowe życie <3
20211024_100938.jpg
 
Będę nim do końca życia, tyle, że staram się być trzeźwiejacym alkoholikiem
Naprawdę aż tak źle było ?

Jak tak przeczesać całe Cohones to sporo ludzi z różnymi poważnymi problemami mimo młodego wieku.
Ostatnio jeden w czasie ataku pisał, że jest oryginalnym czubem. Zespół kilku chorób psychicznych i dziecko patoli alkoholików ale wpisy już jego przyjaciel moderator ukrył.
 
Naprawdę aż tak źle było ?

Jak tak przeczesać całe Cohones to sporo ludzi z różnymi poważnymi problemami mimo młodego wieku.
Ostatnio jeden w czasie ataku pisał, że jest oryginalnym czubem. Zespół kilku chorób psychicznych i dziecko patoli alkoholików ale wpisy już jego przyjaciel moderator ukrył.
Który z moderatorów jest Twoim przyjacielem?
 
Panowie jako że zrzucilem 30 kg, kupiłem hantelki i robię treningi na cale ciało 5 serii po 7 ćwiczeń, jedna seria jeden obwód. Ale za jakieś 2 tygodnie chce ćwiczyć partiami. Macie jakieś przykładowe plany treningowe z hantlami w domu ?
 
Panowie jako że zrzucilem 30 kg, kupiłem hantelki i robię treningi na cale ciało 5 serii po 7 ćwiczeń, jedna seria jeden obwód. Ale za jakieś 2 tygodnie chce ćwiczyć partiami. Macie jakieś przykładowe plany treningowe z hantlami w domu ?
Podrzuce coś pod wieczór. Ja ogólnie tylko hantle, sztangi i drążek. Zero maszyn i jest petarda
 
Panowie jako że zrzucilem 30 kg, kupiłem hantelki i robię treningi na cale ciało 5 serii po 7 ćwiczeń, jedna seria jeden obwód. Ale za jakieś 2 tygodnie chce ćwiczyć partiami. Macie jakieś przykładowe plany treningowe z hantlami w domu ?
Następnym etapem był podział np. push -pull- legs czyli ćwiczenia pchane ( klatka barki tricepsy) , ciągnięte ( plecy biceps, tył barku) , nogi ALE ...
Ale ile czasu Ty robiłeś te treningi na hantlach ? Prawie nic nie wiemy o Tobie i Twoich treningach ale wydaje mi się, że jeszcze nie czas na splity.
Lugasek wrzucał tu często takie programy bardziej ukierunkowane na ogólny rozwój coś na wzór Seba Kot.
 
Następnym etapem był podział np. push -pull- legs czyli ćwiczenia pchane ( klatka barki tricepsy) , ciągnięte ( plecy biceps, tył barku) , nogi ALE ...
Ale ile czasu Ty robiłeś te treningi na hantlach ? Prawie nic nie wiemy o Tobie i Twoich treningach ale wydaje mi się, że jeszcze nie czas na splity.
Lugasek wrzucał tu często takie programy bardziej ukierunkowane na ogólny rozwój coś na wzór Seba Kot.
Hantlami ćwiczę z miesiąc i kolega który ćwiczy dużo mówił żebym zaczął robić partie. Odnośnie siłowni to od 4 lat nic, od stycznia dieta i treningi rower bardzo często i bieganie bardzo często. Rower po 60-100km bieganie ponad 10 km.
 
Hantlami ćwiczę z miesiąc
To nie słuchaj kolegi tylko dokup/zrób se drążek i poręcze i poćwicz jeszcze z rok całe ciało. Potem dokup/zrób se stojaki do przysiadów, sztangę, obciążenie i poćwicz z rok całe ciało.

Kolejne tygodnie systematyki i poznawania swojego ciała. Nigdy nie czułem się lepiej, czysty umysł i ciało od alkoholu już roczek, uzależnienie i przyznanie się do niego obudziło we mnie nowe życie <3 View attachment 27829
1330340445-HZfIUS.jpg
 
Panowie jako że zrzucilem 30 kg, kupiłem hantelki i robię treningi na cale ciało 5 serii po 7 ćwiczeń, jedna seria jeden obwód. Ale za jakieś 2 tygodnie chce ćwiczyć partiami. Macie jakieś przykładowe plany treningowe z hantlami w domu ?


Raczej nie ma sensu robić partii
 
Hantlami ćwiczę z miesiąc i kolega który ćwiczy dużo mówił żebym zaczął robić partie. Odnośnie siłowni to od 4 lat nic, od stycznia dieta i treningi rower bardzo często i bieganie bardzo często. Rower po 60-100km bieganie ponad 10 km.


Raczej nie ma sensu robić partii

Czyli jesteś na samym początku początku.
Nie ma mowy o typowym splicie ani splicie typu P-P-LJa bym zrobił tak.
Pewnie chcesz dzielić bo 35-40 serii na trening to zbyt duża objętość ? Robiąc też na każdym treningu to sami czujesz monotonie ?
 
Panowie jako że zrzucilem 30 kg, kupiłem hantelki i robię treningi na cale ciało 5 serii po 7 ćwiczeń, jedna seria jeden obwód. Ale za jakieś 2 tygodnie chce ćwiczyć partiami. Macie jakieś przykładowe plany treningowe z hantlami w domu ?
W 10 miesięcy zrzuciłeś 30 kg?! Wow, Graty
 
Panowie jako że zrzucilem 30 kg, kupiłem hantelki i robię treningi na cale ciało 5 serii po 7 ćwiczeń, jedna seria jeden obwód. Ale za jakieś 2 tygodnie chce ćwiczyć partiami. Macie jakieś przykładowe plany treningowe z hantlami w domu ?
Proponowalbym Ci dokupienie sobie laweczki, takiej skladanej i opcji wtedy masz multum. Ja mam wlasnie, tylko taka laweczke, dwie pary sztangielek plus dodatkowe obciazenie do nich i naprawde jest spoko. Kiedys podchodzilem do tego powazniej, obecnie robie to jako dodatek do roweru, mimo tego, ze staram sie leciec dosyc silowo. (stare nawyki ciezko wyplenic) Cos takiego jak ponizej, to tylko przyklad, pierwszy z brzegu, poszukaj innej jak chcesz. Ja mam taka co po zlozeniu zajmuje tyle miejsca co deska do prasowania. Zwroc uwage na mocowanie laweczki do tej belki co sie znajduje przy podlodze. Ta regulacja jak oparcie podnosisz to gory. Niech to bedzie jakies solidne, warto doplacic do tego troche bo jak jebnie a akurat lezysz z ciezarem to jest tak srednio bym powiedzial, przerabialem :lol: Jakis drazek do podciagania i wiecej nie trzeba bo to checi sie licza nie sprzety :smile:

 
To nie słuchaj kolegi tylko dokup/zrób se drążek i poręcze i poćwicz jeszcze z rok całe ciało. Potem dokup/zrób se stojaki do przysiadów, sztangę, obciążenie i poćwicz z rok całe ciało.


1330340445-HZfIUS.jpg
Nie mam gdzie tego postawić a na siłownię brak czasu. Mam drążek na osiedlu hantle i sztangę
 
Back
Top