bilety na UFC Fight Night 53 w Sztokholmie

@ thechosen1 to jak z tym biletem ? moge od Ciebie odkupić za jakąś dobrą cene. Jestem z Tychów jak co :)
 
Witam wygrałam podwójne zaproszenie na galę na MMARock.Niestety nie mogę jechać cena jaka mnie interesuje to 380 zł.Proszę o kontakt pod nr 505926021 lub [email protected]
 
No coz tak to jest z konkursami. Powinno byc, ze ten co nie jedzie nie wygrywa i tyle ;).



Pytanie z innej beczki czy tylko bus z lotniska jedzie do sztokholmu czy sa jakies pociagi i co wychodzi taniej?
 
Sleepy27 - jak dzis do konca dnia jeden ziomek sie nie odezwie to chetnie odstapie ten bilet, bez opłat, choc jeszcze Painkiller musi się wypowiedzieć, bo był pierwszy. Ja w kazdym razie jade bo niemoglbym sobie darowac.
 
mi mega glupio handlowac tym (cohonesowe), w najgorszym przypadku - napisalem do Harkera - jest od '10 i zglosil sie w sumie pierwszy, jesli nie on to atakuje Orestosa bodajze, bo tez zglaszal checi - Comber, wiesz cos?



nie dziwie sie randomom ktorzy dostali z totalnego losowania, ze je sprzedaja. konkurs jak konkurs, nagroda cos warta wiec jak mozna zrobic hajs to czemu nie - proste.
 
Wzięliśmy udział w konkursie z Orestosem, bo byliśmy chętni na wyjazd po niskich kosztach. Mimo, że nie byliśmy pewni wygranej już mieliśmy na oku hostel 4 km od hali oraz rozeznanie w lotach Ryan aira. Teraz na 10 dni przed nic nie kombinujemy, bo już mamy grafiki w pracy poustalane i zaplanowany weekend z małżonkami i dziećmi. Myśleliśmy, że w konkursie dla gwardii cohones biorą udział pewniaki, a tu psikus ;) Wiem tyle, że Orestos ma aktualnie wyjebane ;)
 
nawet jak czlowiek moze odda bilety to i tak zle. przepraszam, ze wygralem! pisalem zreszta post, nie chce mi sie juz tlumaczyc. :)



@down: haha, zapamietam. wiem, ze tak naprawde jestes zly na Mariusza Balotelli, a nie na mnie.



@Tomasz: <3
 
Nie użyłem capslocka, więc nie krzyczę ziomuś :) EOT.



Edit: Hehe, mam żal do Suareza :(
 
Nie ma co naskakiwać na zwycięzców, którzy wygrali, ale sprzedają bilety. Warunkiem udziału w konkursie nie był przymus wylotu do Szwecji. Prezentami były bilety, a co już z nimi zrobią wygrani to ich sprawa. Ja nie mam pretensji. Def na pewno też nie. Jasne, że fajnie by było gdyby większość pojechała, bo to przyjemność dla nich i dla nas, że udostępniliśmy im tę przyjemność, ale też nie ma co przesadzać.
 
Oczywiście, że reguły konkursu były jasne i nikt ze zwycięzców ich nie łamie. Po prostu mój kręgosłup zasad nie jest w stanie tego udźwignąć, a mózg zrozumieć :) Wychodzę z założenia - wiem, że nie jadę bo nie mogę, nie stać mnie, nie mam czasu to nie biorę udziału w konkursie. Kończę, bo jeszcze ktoś pomyśli, że mam ból dupska :D
 
Comber ale masz bol dupska ;). Ponawiam pytanie z tych nielicznych co jada ogarnial ktos jak jest z dojazdem z lotniska Skavsta?
 
cale nic jest tam napisane. No coz trzeba bedzie samemu to ogarnac jak wroce do domu. Grzechu Ty w ogole lecisz czy nikt Cie nei zaprosil?
 
Jak to nie jest. Postów mało, ludzie w komentarzach dyskutowali na ten temat, mapki były i inne cuda.



Ja nie lecę, nikt mnie nie zaprosił bo za dużo postów piszę :P
 
to ja albo jestem slepy albo nei wiem co bo widze tylko ze ktos cene napisal 110 zł w dwie strony nic wiecej nei widze. Kurwa prawie tyle mnie wyniesie samolot do tego lotniska :D
 
Rozwiń wszystkie komentarze w poście Bartosza z 19 sierpnia. Ponad 100 ich tam jest i coś o tym lotnisku też pisali.
 
zoom - jestem chętny dalej;)



jeśli ktoś inny szuka kompana a zoom się nie zdecyduje to ja chętnie się zgłaszam!
 
Jak coś to mogę odsprzedać za 300 zł bo już mi się nie chce chętnych szukać.Pozdrawiam
 
No zią, więc padło na Ciebie :) Pytanie podstawowe - czy masz auto? Najtaniej byłoby leciec z Krakowa w dniu gali, ale trzeba zajechac na lotnisko na ok 7:20-30, co jest niewykonalne innymi środkami komunikacji.
 
@baju, sorry, nie zauważyłem, że do mnie pisałeś. Jak możesz to daj info na maila ([email protected]), jeśli to jeszcze aktualne. Dałeś info w temacie z wygranymi, że wysłałeś maila, ale nic nie dostałem ;x
 
Back
Top