bilety na UFC Fight Night 53 w Sztokholmie

najs, wystarczy wpisac hasło i można kupować :D



tak sie zastanawiam teraz czy kupic 2 i liczyc, ze moze ktos sie ze mna skusi na trip, czy moze ktos z forumowiczow chcialby sie zgrac na wyjazd?
 
ABG dzieki chlopie! ujawnij sie na miejscu to masz flaszke!



Level B Long Side Row 1-10



6 biletow wjechalo!



AAAAAAUUUUUUUUUUUUUU!!!!!!!!!!!!
 
no to jak tyle osob juz ma to trzeba bedzie symbolicznie oebac pare buteleczek
 
@d-amian-enp ta z w-wy



btw. mam pytanie do osób co już kupiły bilet, co chcecie robić z sob, na niedziele po gali, a przed powrotem na lotnisko? :D
 
Panowie ratujcie! :)



Okazało się, że nie mogę jechać do Sztokholmu, bilety kupione, a zwrotów nie przyjmują...



Odsprzedam 2 sztuki po cenie ciut niższej niż na stronie (no i nie tracicie na przewalutowaniu) czyli 230 zł za 1 sztukę.



Level B Rest, Block B9, Row 16, Seats 27-28. Bilety w formie elektronicznej.



Pomóżcie biednemu koledze, zamiast męczyć się z ich stronką :)



Mój mail: [email protected] (po kontakcie mailowym mogę podać tel.) Poniżej wklejam bilet, żeby nie było, że ściema.



29c2l9j.jpg




Plan hali



8883-ericsson-globe-arena-end-stage.jpg
 
bilety kupione :) Section B25, Row 8, Seat 26-28



w nocy z soboty na niedziele :) mam zamiar opijać zwyciestwa Polaków i zobaczyc kawal Sztokholmu
 
po gali mozna sie napierdolic, a nawet treba, jest duzo czasu do samoloto powrotnego
 
A masz fejsa? Jesteś w tej grupie UFC Sztokholm? Bo trzeba będzie się wspólnie na lotnisku spotakać wtedy :)
 
tez macie mail do potwierdzenia, a potem mail, ze bilety pojawia sie na tydzien przed gala? w sumie pewnosci, ze sie pojawia to nie mam, a caly wyjazd drozszy z dnia na dzien.
 
baju ----- tak, ten sam mail. potwierdziłęm, i odpisali potem coś takiego:



Great thank you, We will confirm details with you this week.







Kind regards,
 
ja na poczatku dostalem pustego maila od pani Lauren, a potem:



Tickets will be collected form the Box Office- all details will be in your confirmation email 1 week prior to the event.



Thanks!



Lauren



wiec teraz nalezy widocznie czekac. slabo, bo nawet jesli chcialbym komus je przekazac to tydzien przed gala bedzie musial rezerwowac wszystko - da rade?
 
Ja dostałem jednego maila, ale nie potwierdzałem jeszcze, ze bd- czas do piątku, a jeszcze nie mam "osoby towarzyszącej" xD
 
ale jak potwierdzisz to sie nic nie stanie - bilet na 2 osoby bedzie i tak na Twoje nazwisko - tak mi sie przynajmniej wydaje.
 
Tak, mila Pani z UFC potwierdzila, ze dwa bilety beda na moje nazwisko. Do jutra szukam kogos ze slaska do towarzystwa.
 
Back
Top