bilety na UFC Fight Night 53 w Sztokholmie

TheChosen1 Dzięęęęęęęki! Ciesze sie bardziej niż ta babka co chwile temu wygrała chyba pół bańki w RMF:-). Samochodu nie mam ale nie przejmuj się już to jest własciwie załatwione. Moja siostra nas zawiezie i odbierze. napiszesz mi na @ co masz już zaplanowane i jakim lotem chcesz lecieć?. [email protected] czekam na jakąś wiadomość :-) https://bluesky.tanie-loty.com.pl/passengers/index/1 ja znalazłem takie coś :)
 
No problem :) Dam Ci znac ok 11-12-stej. Teraz musze uciekac zrobic papiery w pracy, jak sie obrobie poszukam lotow i dam Ci znac.
 
@chosen wypadło mi małe zamieszanie z pracą i kasą to też się nie odzywałem bo nie wiedziałem jak to się skończy ale widzę, że już rozwiązałeś problem więc ok ;) dobrej zabawy ;)
 
Hehe baju dzięki za pamięć. Rzeczywiście mieliśmy chęć jechać, ale fortuna nie sprzyjała;). Obecne plany takie jak Comber napisał. Miłego wyjazdu dla wszystkich!
 
Krwa, właśnie zauważyłem baju, że napisałeś na mojego innego maila, którego rzadko używam. Właśnie ci odpisałem :)
 
Nie. Tylko ona nie pisala, ze do piatku da znac, ale ze do piatku trzeba potwierdzic, a szczegoly odnosnie miejscowek beda jasne do konca tyg.



PS tak sie pocieszam, bo juz wszystko oplacilem... ;)
 
Chosen pisze dobrze, na okolo tydzien od gali powinny byc ticksy, jutro jest tydzien wiec spodziewam sie maila w okolicach wlasnie soboty/niedzieli. :)
 
Mi odpisała, że w piątek dostane info, jak jej potwierdziłem przybycie, dlatego zapytałem :)



Ja bilety na samolot mam juz ogarniete, hotel płatny na miejscu, a biletow na busa jeszcze nie kupilem :P
 
Z warszawy, bilety zamówiłem 2 dni temu, więc koszt ich troche większy niż, gdy ktos bookował ze 3 tyg temu chociażby. Tam i spowrotem wyszło ok. 275 zł- lot tam w sob wizzem 159 zł (jak ktoś ma członkostwo w klubie wizza, to bilet stał po 114 zł), powrót w niedz ryanair na modlin 115 zł.







Co do kosztów za cały wyjazd, myślę, że w ok. 700 zł idzie się zamknąć, ale to mądrzejszy będę już po powrocie :)
 
Ja do niej pisałem to mi odpisała że w Piątek będa bilety wysyłane, ale narazie cisza
 
zoom, te bilety drożeją jak poyebane. Patrzyłem dziś takie same kursy jakie ty kupiłeś i wyszło ~370+zł.
 
Panowie, a bilety na busa wszyscy przez neta braliście? Da się na miejscu je brać? Czy lepiej wcześniej?
 
@Mojso można kupic na miejscu w maszynie. . . ja to sobie chyba oblicze mniej wiecej co wyjdzie taniej, karta z podówjnym przewalutowaniem czy wymiana u nas zł na korony i płatność na miejscu, dobre i kilka zł oszczędności, bo tam i tak drogo xD
 
To zalezy kiedy jedziesz. W sobote te busy zbyt czesto nie jezdza, ja bede mial z 1,5h od przylotu, do tego ktorego zamowilem przez neta (Flygbus), wiec na miejscu moze wyhaczysz cos szybciej i bedziesz sie dluzej cieszyl Sztokholmem.
 
Z tego co widziałem na ich stronie oraz, z tego co pisali ludzie na grupie na fb, te bilety nie kupuje się na konkretny kurs, tylko bilet od zakupu jest wazy iles tam czasu i kiedy chcesz, to go wykorzystujesz. Chyba, że jednak jest inaczej? :-)







Edit:



tutaj info z ich strony

Flygbussarnas° tickets are open and valid on any of the route's departures, travelling in either direction, for 3 months from the date of purchase. The 10-trip ticket is valid for 12 months from the date of purchase. The ticket is not personalised and it can be transferred. Tickets bought online are not refundable.
 
napisalem do tej kobiety kiedy mozna spodziewac sie biletow, moze sie przyda. nie wiem jak to teraz zrobic, bo chcialem przekazac bilety Harkerowi. napisalem czy dostane wersje biletow online. wie ktos jak wyglada odbior takich biletow? moze napisac po prostu dane Harkera zeby to na niego byly bilety i odbierze sobie je bez problemu?

Hi,

We will be sending final details on Monday. However I can confirm that you have tickets to the event and doors open at 17.30.

Please go to the box office at Entrance 2 to collect your tickets.

Seat selection will be allocated on arrival.

Many thanks,

Lauren Caisley
UFC Guest Services
 
odpisala mi, ze nawet nie trzeba zmieniac imienia tylko wystarczy, ze podejdzie i powie na kogo sa bilety - otrzyma koperte i git. tak w sumie to kazdy moglby teraz pojsc i wziac moje bilety znajac moje imie i nazwisko - dziwnie proste dlatego myslalem, ze bedzie trzeba cos kombinowac. :)



wersji online biletow nie dostane - jedynie fizyczna forma w kopercie do odbioru na arenie w dzien gali. nadal mnie dziwi jak to mozliwe, ze zadnych dokumentow nie trzeba, a jedynie imie i nazwisko aby otrzymac dane bilety. inna kultura chyba niz w Polsce, haha.
 
Zoom, masz racje - mozesz jechac dowolnym busem z firmy Flygbussarna, ale akurat u mnie bus z tej firmy jedzie grubo po przylocie. Jednym może pasowac ich rozkład jazdy a inni może lepiej poszukają czegoś na miejscu. Ja żałuje, że tak nie zrobiłem.
 
Tak patrze, ze mamy lądować ok 7;45. . . busy są o 8:10 (watpie, zeby na niego zdazyc) a nastepny o 9:30, wiec tez będzie trochę czekania.
 
Mam pytanie co do e-biletu na flygbussa. Kupiłem dla 2 os tam i spowrotem, też wam się podstawił plik pdf z jedną stroną do wydrukowania i na nim info, ze dla 2 osob z powrotem?



Strasznie oszczędni są, nawet na biletach polskiegobusa więcej info wrzucają i oddzielnie opisany jest bilet w jedną i drugą strone :D
 
Tak, ale to nie znaczy, ze bilet jest z powrotem, ale "powrotny", tzn obejmuje przejazdy w dwie strony dla dwoch osob.
 
ogolnie to pisze z ta kobieta, staralem sie zalatwic wersje online biletow lecz pisze mi ona, ze jest ona 'niedostepna' i tylko odbior na arenie wchodzi w gre. bardzo dziwna sytuacja IMO - jak ciezko zrobic bilety w pdfie na maila?



Harker nie moze leciec tak jak ja, czy jest ktos chetny na szwedzka gale? mozemy sie dogadac, moge 'przerobic' imie i nazwisko biletow. kontakt - [email protected].
 
Back
Top