Bijatyka na Ksw 35

Tam to się nikt nie lubi. Berserkerzy strasznie się podzielili.
Wszyscy "B" lub logo berserkerów wytatuowane, ale każdy z każdym zadrę ma :lol: Może moks jest problematyczny, bo najpierw miał spine z bedorfem, aż on świadomie spierdolił do ankosu, a teraz irokez, z którym jeszcze niedawno bujał się i wspólne foteczki strzelali na fb.
 
A skąd informacje o kłótni Moksa z Bedorfem i Irokezem?
Wystarczy oglądać wywiady z zawodnikami przed galami i byś wiedział że coś jest na rzeczy. Moks poproszony o komentarz na temat walki wieczoru na gali KSW w Szczecinie udawał, że nie zna człowieka z którym będzie się bił Rolles Gracie (był nim oczywiście Bedorf), natomiast Jewtuszko w wywiadzie z Dominikiem przed ostatnią galą zapytany o typ na walkę Moksa nie chciał o niej wgl rozmawiać i zakończył temat.
Ogólnie dziwne klimaty w tym Szczecinie ostatnio panują. Coraz więcej jakiś podziałów, statystyki wygranych też raczej średnie, dla mnie wielka szkoda ale raczej nie dzieje się tam dobrze...
 
Dobra, już wiem. Karol ponoś sprzedał liścia Kultiemu ,,na otrzeźwienie'' bo sapał do ludzi po pijaku, a ten się obraził i ot, tak to wygląda.
 
Oczywiście, że się stało, ale mnie to nie zaskakuje. Do MMA rzadko ciągnie ułożonych chłopców.
Cholera nie mogę się.zgodzić-MMA jest teraz jak kiedyś karate czy kick-ciągnie tam każdego chłopaka. Zwłaszcza małego i chudego.
 
Cholera nie mogę się.zgodzić-MMA jest teraz jak kiedyś karate czy kick-ciągnie tam każdego chłopaka. Zwłaszcza małego i chudego.
Teraz tak, ale obecni fighterzy i ich koledzy reprezentują jeszcze inne pokolenie.
 
Wczoraj w fakcie.
 

Attachments

  • wp_ss_20160531_0002.png
    wp_ss_20160531_0002.png
    387.2 KB · Views: 310
Jeżeli prawdą jest, że przy drugiej akcji z bójką Moks stał na czele "ekipy" - a właściciele to widzieli bo byli tam i próbowali zapanować nad sytuacją- to nie powinni już nigdy skorzystać z jego usług.
 
Miała jeszcze być bójka na zewnątrz ale ekipa moksa nie wyszła a on sam został przez ochroniarzy uzbrojonych wyprowadzony tyłem i uciekł taki z niego gangster.
 
@Grzechu a wiesz, ze miała jeszcze być bójka na zewnątrz ale ekipa moksa nie wyszła a on sam został przez ochroniarzy uzbrojonych wyprowadzony tyłem i uciekł taki z niego gangster.
 
Chodkiewicza, heh :)

Myślałem, że takich akcji jak ta na KSW więcej będzie w początkowych galach, a teraz już nie będzie takich scen. Jeszcze między sobą...Polakami.
 
Chodkiewicza, heh :)

Myślałem, że takich akcji jak ta na KSW więcej będzie w początkowych galach, a teraz już nie będzie takich scen. Jeszcze między sobą...Polakami.
Jakie to ma znaczenie kto z kim. Dla mnie to jest patologia. Człowiek nie może normalnie iść na galę bo nie wiadomo czy zaraz koło niego nie zaczną się lać jakieś patusy.
Niestety to są naleciałości po początkach MMA i powiązania zawodników, którzy byli prekursorami że światem przestępczym.
Oby to był odosobniony przypadek bo wcześniej na galach Ksw raczej nie było tego typu akcji, a na pewno nie na galach w Gdańsku.
Mam tylko nadzieję, że w miarę jak do głosu będzie dochodziło nowe pokolenie zawodników przestanie to mieć miejsce.
 
Jakie to ma znaczenie kto z kim. Dla mnie to jest patologia. Człowiek nie może normalnie iść na galę bo nie wiadomo czy zaraz koło niego nie zaczną się lać jakieś patusy.
Niestety to są naleciałości po początkach MMA i powiązania zawodników, którzy byli prekursorami że światem przestępczym.
Oby to był odosobniony przypadek bo wcześniej na galach Ksw raczej nie było tego typu akcji, a na pewno nie na galach w Gdańsku.
Mam tylko nadzieję, że w miarę jak do głosu będzie dochodziło nowe pokolenie zawodników przestanie to mieć miejsce.
Kolego daj spokój. Przez tyle gal co organizuje się w całej Polsce jeden raz wyszła jakaś bójka i to bójka, która trwała dosłownie 20sekund a ty lamentujesz jakby 3 tysiące rannych widzów trafiło do szpitala. Nie wyolbrzymiajmy całego zajścia. Ot, zwykła sprzeczka i tyle. Więcej agresji na codzień spotyka się na ulicy, autobusie, tramwaju itd. Najlepiej z domu nie wychodzic ;)
 
Pamietam jak kiedyś naKSW stałem w przejściu i podczas przerwy mijał mnie Misiek Koterski z Jarkiem Dymkiem. Misiek naćpany i napierdolony jak szpak, coś tam krzyczy do ludzi. Nagle Dymek do niego: Ciszej Misiek, bo Cię Pan (tu wskazuje na mnie) zaraz uspokoi. Misiek bełkotliwym tonem przeprosił mnie.

Ps. Ale to tak +10 kg oraz +7 cm w bicku :(
Nie jak teraz patyczak :joe:
@TYTUS
 
Pamietam jak kiedyś naKSW stałem w przejściu i podczas przerwy mijał mnie Misiek Koterski z Jarkiem Dymkiem. Misiek naćpany i napierdolony jak szpak, coś tam krzyczy do ludzi. Nagle Dymek do niego: Ciszej Misiek, bo Cię Pan (tu wskazuje na mnie) zaraz uspokoi. Misiek bełkotliwym tonem przeprosił mnie.

Ps. Ale to tak +10 kg oraz +7 cm w bicku :(
Nie jak teraz patyczak :joe:
@TYTUS
Zaczyna się :werdum:
Uważaj bo Cię Misiek Koterski pozwie a dowodów nie masz że 10 lat temu był naćpany i komornik Ci ostatnią parę skarpetek wezmie
 
1. Co do ochrony z DSFu, to już na strefie fana, Słodziak jednego "opierdolił" trochę, pytając się go przez mikrofon ze sceny "czy mu szef płaci za pilnowanie czy siedzenie w telefonie".

2. Ten sam Słodziak chwilę później dojebywał się do każdego w koszuli/marynarce: "Ten pan mam marynarkę, pewnie na płycie siedzi". Byłem w koszuli, mnie się zapytał czy też mam miejsca na płycie - nie. Czyli trafiłeś na strefę przypadkiem - nie. Co ja mu się będę tłumaczył, kto znał moją rolę ten znał.

3. Na UFC w Zagrzebiu też były spiny na hali. Najpierw na płycie wyzywały się dwie ekipy - Chorwacja i inny kraj (jeden gośc wyglądął jak młodszy brat JDSa, ale nie było pokrewieństwa), ale po chwili usiedli.

4. Na ostatnim KSW w Krakowie jak wyszedłem na halę, to przy mnie w korytarzu też się ludzie zaczeli napierdalać, zaczęło się od jednego strzału, małolat sadził się do starszego gościa, nie pamiętam jak to wyszło.

5. Fenomen to jest zeszłoroczne KSW w Trójmieście, ggdzie nawciągana babeczka świeciła cyckami i to wzbudzało większe zainteresowanie niż walka Vegha i Reljicia. Kto widział, ten wie.
 
Back
Top