Bez wysiłku i za darmo: ufc fightpass, rekawice z podpisami itd. czyli UFC Rewards Macro

OD

BAMMA
Flyweight
UFC Rewards Macro

Nie wiesz co to jest UFC Rewards? W takim razie najpierw zajrzyj tutaj: http://www.cohones.mmarocks.pl/thre...s-czyli-darmowy-fight-pass-i-nie-tylko.22566/
W skrócie za takie rzeczy jak wchodzenie na stronę UFC, czytanie newsów, wypełnianie krótkich ankiet itd. dostajemy punkty, które możemy wymienić na nagrody takie jak fightpass, ppv, rękawice z podpisami, czy inne nagrody rzeczowe.

Po paru dniach od założenia konta strasznie mnie zaczęło nużyć to codzienne klikanie w te wszystkie pierdoły, stwierdziłem, że to zdecydowanie nie dla mnie, dlatego napisałem macro, które robi prawie wszystko za mnie. Z czasem stwierdziłem, że dostosuje je do publicznego użytku, w ramach podziękowania, bo bez cohones nie wiedziałbym, że istnieje coś takiego ufc rewards. Poza tym powstanie Macra w dużej mierze zawdzięczacie chujowej pracy, w której jak się okazało miałem ponad 2 miesiąc okresu wypowiedzenia, podczas których mogłem się opierdalać :)

Sposób działania:
Włączam przeglądarkę internetową i klikam w zakładkę – gotowe.
Dalej już makro samo pracuję:

1) Loguje się na ufcrewards.com (+5pkt dziennie)
2) Wchodzi na ufc.com (+5pkt dziennie)
3) Wypełnia ankietę (+15pkt tygodniowo)
4) Jeśli są do dostępne ankiety w „Earn” to wchodzi na ufcrewards.com/earn je wypełnia (+50pkt za jedną)
5) Wchodzi na ufc.com/media
6) Wchodzi w pierwszy filmik (+5pkt dziennie)
7) Wchodzi w drugi filmik (+5pkt dziennie)
8) Wchodzi na ufc.com/news
9) Wchodzi w pierwszy artykuł (+5pkt dziennie)
10) Wchodzi w drugi artykuł (+5pkt dziennie)
11) Wchodzi w trzeci artykuł (+5pkt dziennie)
12) Wchodzi na UFC Fantasy i się loguje
13) Typuje walki i klika „SAVE” (+10pkt tygodniowo)
14) Zakłada ligę (+10pkt co 60 dni)
15) Wylogowuje się z UFC Fantasy
16) Wchodzi na twitter.com/ufc i loguje się
17) Podaje dalej 2 ostatnie twitty (+20pkt dziennie)
18) Jeśli są dostępne hashtagi (np. #ufc194) to twittuje. (+20pkt dziennie)
19) Wylogowuje się z twittera
20) Wylogowuje się z UFC Rewards
21) Informuje o zakończeniu pracy
22) Zamyka kartę przeglądarki (lub robi co innego)
23) (dalej zaczyna od nowa, tylko dla drugiego konta, jeśli takowe dodałeś)
Wszystkie punkty są opcjonalne, sam je wybierasz przy generowaniu makra.

Za powyższe operacje zgarniamy około 2000 punktów miesięcznie (fightpass kosztuje tylko 1000!), a do tego co miesiąc 240pkt samo nam wpada za subskrypcje twitterow i instagramów ufc oraz jakieś dodatkowe punkty za dobre wytypowanie walk itd.

Teraz przejdźmy do tego jak to ustrojstwo „zainstalować”.

Najpierw trzeba dodać dodatek iMacros do przeglądarki, zajmie to nie więcej niż minutę.

Firefox: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/imacros-for-firefox/
Chorme: https://chrome.google.com/webstore/detail/imacros-for-chrome/cplklnmnlbnpmjogncfgfijoopmnlemp
Dodatek, jest dostępny również na internet explorel, ale nie testowałem.

Następnie wchodzimy na http://rewardsmacro.ga i tworzymy nasze macro. Myślę, że jest to dostatecznie dobrze opisane na stronie. Utworzone macro najlepiej dodać do zakładek.

Gotowe!

Dodatkowe informację
- Jeśli macro uruchomisz w osobnym oknie przeglądarki to będziesz mógł surfować po internecie, w trakcie gdy macro będzie pracować w drugim oknie.
- Jeśli korzystasz z Chrome to prawdopodobnie będziesz musiał wyłączyć blokadę wyskakujących okien, żeby móc typować walki i zakładać ligi w UFC Fantasy, za pomocą UFCRM.
- Korzystam z paroma znajomymi z tego macra od dobrych kliku miesięcy i ani razu nie miałem problemów ze strony UFC (wspominam o tym, bo byli tacy co się bali).
- To nie jest żaden bot, który wykonuje wszystkie operacje w kilka sekund. Macro obsługuję Twoją przeglądarką. Możesz je w każdej chwili zatrzymać/wznowić lub całkiem przerwać. iMacros umożliwia wgląd w kod macra przed jego uruchomieniem, jak również w trakcie jego trwania.
- Z ciekawości zmierzyłem dziś stoperem czas wykonywania wszystkich czynności. Macro wykonało wszystkie kroki z podanej wcześniej listy, oprócz punktu 18 (nie ma aktualnie hashtagu), w tym wypełnienie 3 ankiet w „Earn”. Dla dwóch kont zajęło to łącznie 5:30, (2:45 dla jednego konta). Korzystałem z przeglądarki Chrome.
- Raz na jakiś dłuższy czas macro może chwile nie działać prawidłowo. Raz się taka sytuacja zdarzyła i była spowodowana zmianami, jakie UFC wprowadziło na stronie. Na szczęście naprawienie tego nie powinno zajmować mi dużo czasu.
- Funkcja twittowania hashtagami jest dostępna tylko dla Firefoxa.
- Przed zadaniem pytania w tym wątku, lub jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o UFCRM, zajrzyj tutaj: http://rewardsmacro.ga/omacro.php

Zgłaszajcie bugi, bo pewnie się jakieś znajdą.

Przy okazji powiedzcie mi co ile dni zgarnia się punkty za założenie ligi, bo kiedyś było 30, ale teraz jest więcej. Ustawiłem 60, ale tak tylko strzeliłem.

Niedługo nie będę miał zbyt wiele czasu, więc poszukuję zaufanych użytkowników, którym udostępnię panel administracyjny. Będą oni typowali walki, dodawali aktualne hashtagi i ankiety. To nie są zajmujące zadania, ale potrzebne są sumienne ludki, które codziennie będą wchodziły na kompa i patrzyły czy nie trzeba czegoś dodać. Fajnie jakbyśmy mieli kogoś, kto zna się na typowaniu walk, jak taki się nie trafi to będziemy po prostu typować faworytów (według ufc fantasy).

UPDATE (11.12.2015)
Dodano nową funkcję - „Wejdź na strony charytatywne”. Razem z nami pomagaj bez wysiłku!
 
Last edited by a moderator:
Coś Ty kurwa wynalazł, gościu? :o o::o o:
Tak myślałem, że na Photoshopie się Twoja wiedza nie kończy ;)
 
  • Like
Reactions: OD
Dajcie znać czy wszystko śmiga jak należy. Jakieś pytania i sugestie też tutaj piszcie, bo widzę, że już kilka Makr utworzono, a cicho :)
 
Dałoby się wyłączyć automatyczne operacje powiązane z Twitterem?
Za wszystko inne jestem bardzo wdzięczny, nawet ostatnio myślałem nad taką magiczną machiną, która wykonywałaby te wszystkie pierdoły za mnie : )
 
  • Like
Reactions: OD
U mnie wszystko wszystko śmiga. Nigdy wcześniej nie bawiłem się w to klikanie, także nie jestem w stanie nawet powiedzieć w jakim stopniu ułatwiło mi to życie. W każdym razie możesz oczekiwać na Nobla. Albo chociaż wysokie miejsce w Cohones Awards
 
  • Like
Reactions: OD
Dałoby się wyłączyć automatyczne operacje powiązane z Twitterem?
Za wszystko inne jestem bardzo wdzięczny, nawet ostatnio myślałem nad taką magiczną machiną, która wykonywałaby te wszystkie pierdoły za mnie : )
Parzcież przy generowaniu macra, wybierasz, które opcje chcesz. Ustaw na przykład tak:
2aBvxgA.jpg
 
Chuj Ci w dupę za PHP :lol: a tak serio - wymiatasz! :pray:

PS: Pomyśleć, że ja mam okres wypowiedzenia 2 tygodnie...
 
  • Like
Reactions: OD
@OD

jeżeli zawsze loguję się przez fb to nawet nie wiem jakie mam podać passy w tym makro? W ogóle da się ustawić jakoś hasło normalne i login na rewards?
 
@OD

jeżeli zawsze loguję się przez fb to nawet nie wiem jakie mam podać passy w tym makro? W ogóle da się ustawić jakoś hasło normalne i login na rewards?
Nie wiem jak to jest gdy się logujesz przez fb, zerknij tutaj: https://my.ufc.com/account/
Możesz po prostu ręcznie się logować za pomocą fb tak jak dotychczas, a w macro odznaczyć funkcje odpowiedzialne za logowanie i wylogowanie do UFC Rewards.
 
Dobra. Ten link od OD zadziałał i mam. Dziękuje. Zaraz wypróbuje makro.
 
Nie wiem co robie źle, ale nie działa.
wyskakuje coś takiego, ale nic się nie dzieje.
UFC Rewards Macro 1.0
Miłego korzystania :)


Uruchomiono!!

Jeśli Macro samo się nie uruchamia kliknij tutaj lub tutaj
 
Nie wiem co robie źle, ale nie działa.
wyskakuje coś takiego, ale nic się nie dzieje.
UFC Rewards Macro 1.0
Miłego korzystania :)


Uruchomiono!!

Jeśli Macro samo się nie uruchamia kliknij tutaj lub tutaj
Miałem to samo, po wpisaniu aktualnych danych do fight passa (nie ufc rewards) zaczęło hulać
 
Hula na androidzie?
Dobra robota!
Wydaje mi się, że jest iMacros dla androida, ale będę w szoku jeśli moje macro tam będzie działać. Musiałem je osobno dostosować do Firefoxa i Chroma.

Nie wiem co robie źle, ale nie działa.
wyskakuje coś takiego, ale nic się nie dzieje.
UFC Rewards Macro 1.0
Miłego korzystania :)


Uruchomiono!!

Jeśli Macro samo się nie uruchamia kliknij tutaj lub tutaj
Powiedz jakie ustawienia dałeś w macro, jaka przeglądarka i czy zainstalowałeś iMacros. Dodatkowo przed uruchomieniem macra kliknij w ikonę iMacors. Wtedy może po uruchomieniu macra pokaże Ci się jakaś informacje o błędzie.
 
Wydaje mi się, że jest iMacros dla androida, ale będę w szoku jeśli moje macro tam będzie działać. Musiałem je osobno dostosować do Firefoxa i Chroma.


Powiedz jakie ustawienia dałeś w macro, jaka przeglądarka i czy zainstalowałeś iMacros. Dodatkowo przed uruchomieniem macra kliknij w ikonę iMacors. Wtedy może po uruchomieniu macra pokaże Ci się jakaś informacje o błędzie.
Zaznaczyłem wszystko jak leci. Przeglądarka chrome, spróbuje na firefoxie.
 
Pytanie podstawowe - czy to bezpieczne?

Nie znam tego rozwiązania jak makra i boję się trochę podawać tyle swoich danych...
 
No właśnie - tak sobie pomyślałem, że w tym rozwiązaniu oddaje się dane takie jak loginy i hasła twórcy makra. Czy to jest jakoś szyfrowane?
 
Generalnie to ja nie poświęcam na te nabijanie punktów więcej niż 2 minuty dziennie. Spokojnie to macham po włączeniu komputera, od razu. Nie jest to jakoś uciążliwe. Być może skorzystam z rozwiązania autora tego tematu, niemniej muszę mieć pewność co do stabilności i bezpieczeństwa takiego wynalazku.
 
Na firefox działa. :applause:
Chciałbym naprawić buga, który wystąpił w chromie. Powinno Ci się tam pojawić takie okienko:
G4btgwS.png

Jeśli Ci się pojawia to daj mi kod z tego "Edit/View" tylko usuń swoje loginy i hasła wcześniej.

Poza tym, że twórca będzie znał Wasze hasła i inne dane, to tak :crazy:
Pytanie podstawowe - czy to bezpieczne?

Nie znam tego rozwiązania jak makra i boję się trochę podawać tyle swoich danych...
No właśnie - tak sobie pomyślałem, że w tym rozwiązaniu oddaje się dane takie jak loginy i hasła twórcy makra. Czy to jest jakoś szyfrowane?
Prosiłbym o zadawanie pytań dopiero po przeczytaniu tego: http://rewardsmacro.ga/omacro.php
W skrócie: NIE ZAPISUJĘ ŻADNYCH DANYCH NA WASZ TEMAT. Wszystkie dane są pobierane z linku, który został wygenerowany i tylko Wy go przechowujecie sobie (np. dodając do zakładek). Więcej w linku powyżej w FAQ.

Mały tutorial dla nieufnych
Jeśli nie chcecie by dane były przechowywane w linku (np. siostra może zobaczyć jakie macie hasło) to zaznaczcie tak jak sugeruje liczba 1:

Dm5Hofo.jpg

Wtedy iMacros poprosi Was o podanie danych przy każdym uruchomieniu. (pojawi się okienko po uruchomieniu)

Jeśli w ogóle nie ufacie mojej stronie ani mi to zalecam zaznaczenie opcji, którą pokazuje liczba 2.
Wtedy zostanie wygenerowany kod. Skopiujcie go i utwórzcie Wasze własne macro w iMacros. Możecie je również dodać do zakładek. Takie macro będzie zapisane na Waszym dysku i będziecie je odpalać bez udziału mojej strony. Ogranicza to trochę funkcjonalność, więcej możecie przeczytać w tym "(?)". Nie chce mi się tłumaczyć jak się tworzy macro w imacros, skorzystajcie z google to całkiem łatwe.
 
Last edited:
edit/view też sie nie otwiera
To chyba jakiś problem z Twoją przeglądarką. To trudno, ważne, że chociaż na FF Ci działa :beer:

Jakby były jakieś bugi albo coś się nie włączało to dawajcie znać i podawajcie jak najwięcej informacji.
 
Ogólnie rzecz super, ale obawiam się, że UFC może wykryć działanie jej na ich stronie. Sam piszesz, że żadnych problemów nie było, ale czas to 2:45 na wszystko znaczy, że skrypt jednak po prostu przeklikuje wszystko bez zastanowień i generuje ruch w stylu DDOS.
Dlatego najlepiej właśnie w ustawieniach wydłużyć czas z logowaniem, wczytywaniem do sensownych sekund. 10sek na film/art za mało.

Ostatnio na TT pojawił się wpis jakoby za stronę Rewards odpowiadała jedna osoba, więc nie dziwię się, że wszystko aktualnie działa. Wszystko działa oczywiście w chmurze.
 
  • Like
Reactions: OD
Ogólnie rzecz super, ale obawiam się, że UFC może wykryć działanie jej na ich stronie. Sam piszesz, że żadnych problemów nie było, ale czas to 2:45 na wszystko znaczy, że skrypt jednak po prostu przeklikuje wszystko bez zastanowień i generuje ruch w stylu DDOS.
Dlatego najlepiej właśnie w ustawieniach wydłużyć czas z logowaniem, wczytywaniem do sensownych sekund. 10sek na film/art za mało.

Ostatnio na TT pojawił się wpis jakoby za stronę Rewards odpowiadała jedna osoba, więc nie dziwię się, że wszystko aktualnie działa. Wszystko działa oczywiście w chmurze.
Nie zgodzę się z Tobą. Po pierwsze chyba nie wiesz o co chodzi z tym 10sek na film/art. Tyle Macro czeka na wczytanie strony z artykułem/fimem nim przejdzie do następnej strony. Nawet jak ustawisz sobie tam 30sekund, to gdy strona się załaduje w 6sec (a tak się zdarza) to po tym czasie przejdzie dalej, z resztą tak samo jak człowiek by zapewne zrobił. Nim stworzyłem macro i ręcznie robiłem wszystko, to ja nie czekałem nawet tych 10 sekund nim mi się artykuł wczyta.

Co do DDOS to na pewno nie ma na to szans. Ten scrypt operuje Twoją przeglądarką i jest od niej zależny. Czeka aż się strona załaduje nie licząc art/vid. Ataki DDOS polegają na wykonywaniu SETEK połączeń NA SEKUNDĘ. A macro wykonuje jedno połączenie na 10-30sec lub więcej.

Jedyne co macro robi szybciej od ludzi to klikanie na jakieś elementy na już załadowanej stronie (przykładowo typowanie), ale nie widzę tutaj większych szans na wykrycie. UFC musiałoby specjalny skrypt zrobić który analizuje to klikanie, a nie widzę żadnych powodów dla których mieliby to zrobić, bo na cholerę im to? Klikanie myszką w załadowaną stronę nie generuje żadnego ruchu.

Jedyne powody, dla których UFC mogłoby wykryć (prawdopodobieństwo bliskie zeru moim zdaniem) to tworzenie lig. Może ich zdziwić, że sporo ludzi Tworzy ligi z losowych cyfr/liter. I może tweetowanie hashtagami, może ich zdziwi, że sporo osób tak samo tweetuje. Ale to dla mnie trochę absurdalne rozważania szczerze mówiąc. Dla ludzi, którzy się boją - mogą te dwie funkcje wyłączyć.

Jak mimo tego co napisałem powyżej, nadal masz obawy, to polecam Ci funkcje dostępną w opcjach iMacros dla FireFoxa (Szybkość Odtwarzania).
 
No właśnie ręcznie też nikt nie czeka na kliknięcie na inny artykuł, tylko ładuje 3 niemal naraz, z wideo to samo. Właśnie nie ma tak jak w innych takich serwisach Rewards, że musisz czekać na przejście między artykułami jakieś 30s co by oznaczało, że zapoznałeś się z jednym artykułem. Nie musisz też czekać na skończenie oglądania video, bo inaczej masz np. nieaktywny przycisk zamknięcia strony itp. Dlatego też masz rację, że szanse są nikłe, choć teoretycznie możliwe.

Do DDOSa porównałem, bo wszystkie te automatyczne skrypty robiąc coś właśnie na wzór takich "ataków", choć to oczywiście brzmi gorzej niż w rzeczywistości wygląda :) Niektóre strony chyba mają zablokowane nawet przeklikiwanie co np. 5s ich przez choćby booty.

Z Macro już kiedyś korzystałem właśnie do testowania strony pod kątem właśnie szybkości działania(wejścia itp).
Z takich klikaczy to się kiedyś korzystało jak się grało w flashówki na poszkole, czy podobnych kurnikach:lol: Fajnie też można komuś żarty tym robić.
 
Back
Top