BEZ NAZWY - nowa gra mma online

koles przechodzi garde do bocznej zeby wyrwac glowe, nie jestem ekspertem, ale pewnie gdzies taka technike widzialem na youtube :D
 
Pograłem wczoraj 45 minut i gra wciąga jak cholera. Napiszę kilka rzeczy, które można ulepszyć/dodać: kolana na głowe w tajskim klinczu, zamiast walkowera, słaba sztuczna inteligencja mogłaby przejąć kontrolę, bo same zwycięstwa walkowerem dziwnie wyglądają, upkicki też byłyby ciekawe. I wychwyciłem jeden błąd: będąc w parterze ujrzałem komentarz: "przeciwnik chwieje się na nogach".
 




ogolnie jeszcze bedzie to wszystko dopracowywane, niedlugo znowu uruchomie forum gdzie bedzie mozna o tym dyskutowac, sam nie jestem ekspertem :P







Salami



Ciesze sie, ze sie podoba :) Upkicki? Pewnie, czemu nie :P Tajski klincz tez bedzie. Z walkowerami jeszcze bedzie troche klopotu, ale cos napewno wymysle.
 
Ta technika jest skuteczna tylko jak masz spodnie. Koleś na dole łatwo zdobyłby dosiad, w momencie gdy ten wstaje na nogi i łączy stopy. Z dwóch mocnych punktów podparcia robi się jeden i sweep nie unikniony.
 
Pewnie masz racje, jakie mamy zatem opcje ucieczki z gilotyny? Tylko spowrotem do gardy?
 
Jeżeli mowa od gilotynie z gardy to najczęściej tak. Jeżeli gilotyna z półgardy (nie ma chyba w grze takiej opcji) to ucieczka do bocznej.



Przydałaby się jakaś dzwignia z półgardy na dole, blacha na kolano czy na ręke.



No i coś z Judo czyli balacha jak masz pozycje zza pleców.
 
Hamas



Dzieki, poprawie ta gilotyne z gardy. Dodam tez gilotyne z polgardy.



Moge tez latwo dadac balache na kolano i reke z polgardy z plecow, tylko musze wykminic jakie sa ucieczki/obrony po tych akcjach. Moze wiesz? :)



Jeszcze raz dzieki!
 
świetna robota,



wizualnie pare bledow, ktore niekoniecznie dobrze wplywaja na pierwsze wrazenia. miejscami zle dobrana czczionka - nieczytelne.







jezeli chodzi o sam silnik to odswiezanie co 10 sekund jest wkurwiajace, mysle, ze co 15sekund jest idealnie. walkowery rzeczywiscie sa meczace. nie wiem tez jaki wplyw na walke ma kondycja zawodnika. wielokrotnei da sie zauwazyc komentarze typu, ze jeden z fighterow nie ma juz tlenu, ale nie niesie to za soba jakichkolwiek konsekwencji.







bardzo fajna zabawa, swietna robota.
 
Balacha na kolano hmm... to zależy od szczęścia i od tego czy jak przeciwnik się skręci.



To samo z normalną balaszką. Generalnie w parterze z każdej pozycji jest tyle różnych możliwości. Ja np. jak walcze i łapie mnie ktoś w balaszke to przeważnie uciekam tak, że on jest w żłówiu.
 
Fajna gra, naprawdę wciąga równo.



Znalazłem taki błąd: Jak znokdaunuję przeciwnika to wyświetla się komunikat "Jest teraz w pol-gardzie przeciwnika z gory!", a faktycznie jestem dalej w stójce.
 
decyzje rzeczywiscie z dupy. trafilem pare ciosow, przeciwnik wogole i wygral.







v- u mnie z refreszami wszystko ok, aranking to normalka , wygrywasz z typem ktory jest na 10 miejscu to idziesz na 10 lub troszeczke nizej, nie widze w tym nic dziwnego
 
1. Interfejs do poprawy zupełnie. Same przyciski "wstecz", "dalej" nie mówią gdize user idzie. Do profilu zawodnika? Do ringu? Do walki?
2. auto refresze ewidentnie nie działają wszędzie, np nie u mnie.
3. teksty poprawcie. są literówki, a hasła "otrzymuje kolano" lub "wyrywa głowę" są dość wieloznaczne
4. ranking. Koleszka z bilansem 3-5-0 ma #4 ranking niekiedy, inny z 1-1-0 ma #10... no halo
5. Punktacje są niejawne. A mogły by być.
6. Spowolnić starzenie sięzawodnika, bo to masakra jest. Nawet niech bedzie tak, że się co dzień rok zwiększa a nie że rano ma 18 lat a wieczorem 50...
7. trening wprowadźcie. Za dany rodzaj treningu dostaje się % bonus za walkę. Wieskzy za zwycięstwo, mniejszy za remis, najmniejszy za przegraną.
8. Trenerów też mozna wprowadzic
 
trojkatny



Zostaniesz trenerem? :D Aha i ja to robie sam, mozesz do mnie pisac w liczbie pojedynczej :D Zdaje sobie sprawe z masy bledow, tego mi nie musisz wypominac :D



Interfejs bedzie udoskonalany.



Refreshe sprawdzone.



Teksty poprawione.



Ranking udoskonalony.



Punktacje ujawnione i naprawione.



Starzenie poprawione.



Trening wprowadzony.







kermit



Dzieki, zanotuje :)







Gaara



Teraz wlasnie bede poprawial punktacje i od razu potem dodam trzecia runda. Przygladne sie starzeniu i poprawie najpowazniejsze bledy.











Teraz dodalem nowa podstrone, na ktorej widac kto walczy, zakonczone walki i wyzwania. Forma nie jest jeszcze ostateczna, ale na tej podstronie znajdzie sie rowniez miejsce na dyskusje miedzy graczami. Oraz miedzy graczami i mna. Podglad walk tez nie jest jeszcze wykocznony, brakuje paska energii i innych szczegolow.



Bardzo sie ciesze z zainteresowania. Pomimo braku wielu rzeczy i niedorobek rosnie. Dziekuje za pomoc!
 
Mam kolejny błąd. W pick up a fight jest ranking jednak po najechaniu na zawodnika każdy ma ranking #100
 
o dzieki, zaraz to poprawie tylko skoncze jest :D



Juz nieldugo bedzie mozna latwo zglaszac bledy bezposrednio w grze.
 
Dufia moglbys zrobic cos takiego jak "silniejsza reka" i ciosy nia zadaja wiecej obrazen np ;) taka sugestia
 
Musialem zrestartowac punkty rankingu, spodziewalem sie ze sie zapcha predzej czy pozniej i trzeba bedzie to zrobic. Zajelo to ponad 2000 walk. Wiem jak to naprawic i znajduje sie to na mojej liscie rzeczy do zrobienia :P







Mam ogromna liste rzeczy do zrobienia, dzis gra jeszcze zostaje do wieczora. Potem sciagam ja do weekendu i koncentruje sie tylko na niej. Mam nadzieje, ze jak sie uporam z tym wszystkim, bedzie juz na tyle dobrze, ze nie bedzie potrzeby wiecej jej sciagac. Narazie tak jak widac, sporo zabawy i sporo bledow :)
 
kurwa krew mnie zalewa, jak kość bjj obala mnie z dystansu nawet nic nie zdąrze zrobic i zakłada balache czy trójkąte duszenie to jest do poprawki bo bjj jest za silne jak juz mówilem oraz ktoś tam wczesnej pisał ale widze administrator nic z tym nie robi...
 
Dokladnie ja mam wysoką obrone przed obaleniami i naprawde ciężko mnie sprowadzić.Wszystko zależy od tego w co zainwestujesz punkty rozwoju:-)
 
attachment.php
 
Gra ktoś z was w K.O Champs?


Kiedys gralem, ale znudzila mi sie. Widze ze teraz troche zmian jest. KIedys 16 zawodnikow kwalifikowalo sie do turnieju i zwyciezca walczyl z mistrzem o pas. Przegralem walke o pas :)
 
@Zlatan kozak jesteś a znasz jeszcze jakieś fajny gry przeglądarkowe? może sam w coś innego teraz grasz? oprócz cagefight,i tego mma
 
Back
Top