BEZ NAZWY - nowa gra mma online

Odpalilem gre.



http://mma.visualmedia.info.pl/BETA/1.0/pl/start/



Dostepne sa dwa style. Jak wybiera sie style pokrewne np boks i kick-boks to umiejetnosci moga razem maksymalnie dac 3 klocki, ale wybrany bonus moze umiejetnosc podniesc do 4.



Ogolnie nie wiem jak sie teraz sprawdzi gra w walkach 2-stylowcow, ale po to sa testy :)
 
Może trochę nie na temat, ale znacie jakieś podobne gry bokserskie właśnie przez internet?
 
Fajnie ja by były jakies federacje w tej grze i każdy podczas tworzenia zawodnika musi wybrać dla której chce walczyć, 3 porażki oznaczaja wypad z danej federacji wtedy można by było przejść do innej mniejszej
 
Malymaja



Beda federacje i bedzie wszystko inne :) Jestem bardzo zadowolony, skalowanie umiejetnosci dziala lepiej niz na to liczylem. Juz teraz prosi sie o dodanie trzeciej rundy :D Jest gnp, sa poddania, sa decyzje :D



Poprawie punktowanie, dodam trzecia runde i bedzie ciekawie :D
 
Ja dodałbym taką opcje jeszcze jak " nic nie rób " dla zawodników ze słabszą kondycją. Zawodnicy czasem odpoczywają, nie zawsze tylko atakują albo próbują poddań, szczególnie w parterze by się to sprawdziło
 
Bedzie odpoczywanie w parterze, juz bylo nawet we wczesniejszych wersjach gry, ale tymczasowo wylaczylem.



Beda tez przetoczenia w parterze, juz od dawna planuje dodac nowa umiejetnosc sweepy/reversale, ale musze zrobic research z jakiej pozycji do jakiej itd, wiec narazie to odkladam na pozniej :P
 
btw. dufia co sie stalo z "teamami" i sparingami? bo w tej odslonie tego nie widzialem
 
Wracaja, jak tylko poprawie punktowanie walk(skomplikuje), to ewidentnie blad, dodatkowo w punktowaniu pomoze trzecia runda :) Wtedy tez wrosnie znaczenie kondycji. Obrona przed ciosami i poddaniami bedzie spadac wraz ze zmeczeniem. Przy ocenie balansu pomoze nowa podstrona z aktualnym wykazem "tego co sie akurat dzieje". Bedzie mozna czytac kto komu rzuca wyzwania, ogladac walki innych zawodnikow lub ogladac wyniki innych zakonczonych wlasnie walk. Juz teraz mozna ogladac walki "na zywo" wchodzac w odpowiednie id http://mma.visualmedia.info.pl/BETA/1.0/pl/start/seefight/index.php?id=912:D, jednak brakuje tam niektorych elemntow. Dojdzie tez jakies zgrabne forum(lepiej sie czyta niz czat).



W przyszlosci kazda federacja bedzie miala taka sciane z informacjami. Narazie wykorzystamy to do pracy nad balansem walki, jednoczesnie rozbudowujac gre ;)



Kluby beda mialy wplyw na szybkosc rozwoju zawodnika, jednak niewielki. Bedzie mozna w nich rowniez sparowac i testowac bez przeszkod rozne warianty walki. Bedzie tez oczywiscie miejsce do osobnej dyskusji tylko w gronie klubowiczow. Nie obejdzie sie bez rankingu klubow, bedacym suma rankingu wszystkich klubowiczow.



Ostatecznym elementem beda wlasnie federacje, rowniez posiadajace swoj wlasny ranking. Gracze beda mieli mozliwosc prowadzic wlasne fedracje i kontrakotwac zawodnikow do swoich gal. To juz bedzie temat na dluzsza wypowiedz.



Jednoczesnie nic nie bedzie mialo sensu, dopoki walka nie bedzie przynajmniej bardzo dobrze zbalansowana i rozbudowana. To jest aktualnie priorytet.



Tylko dzis stoczyliscie ponad 900 walk i najwiecej bylo prawie 40 osob online(5min+-) Dzieki za pomoc! :P
 
Gra jest dość dobra, dodałbym jeszcze tutaj lepszą wizualizacje oraz poprawił kilka widocznych błędów.



- zbalansowanie bjj,grapling,zapasy.



- błędy interpunkcyje oraz ortograficzne w niektórych odsłonach.
 
To Ty Muhammad terroryzowales mi graczy bokserem wczoraj? :D Ulatwilem troche klinczowanie i obalanie z poldystansu hehehe xD



Co sadzisz przez niezbalansowane bjj,grapling,zapasy? Daj znac jak tam jakies, orty lub inne bledy lingwistyczne wylapujesz. Przepraszam tez, ze napisalem/pisze caly komentarz do walki bez polskich znakow. To wazne i sprobuje to od teraz to zmienic :P
 
Ja chciałbym się dowiedzieć czym różni się Grappling od BJJ, bo w praktyce to jest to samo, tylko na innych zasadach dogrywki w przypadku nie rozstrzygnięcia walki przed czasem.
 
Nie rozumiem co masz na mysli poprzez "na innych zasadach dogrywki w przypadku nie rozstrzygnięcia walki przed czasem" :D



Grappling ma troche lepsze zapasy i troche gorszy parter od bjj. Oczywiscie moge w 10 sekund zmieniac umiejetnosci roznych styli, moze gdzies popelnilem bledy.
 
Mówie teraz o zasadach grapplingu i bjj, że na zawodach masz inaczej rozgrywane dogrywki, i w grapplingu nie ma podziału na pasy taka różnica.
 
Swoja droga, nic nie szkodzi, zeby w przyszlosci organizowac zawody submission fighting, walki bokserskie, czy inne. Kiedy walka uzyska odpowiednia glebie oczywiscie :P
 
Taki fakt, robie gilotyne z gardy, przeciwnik sie broni i jest w bocznej na gorze, nie mam pojecia jakim cudem. Ewentualnie moglby tylko uwolnić glowe
 
Może nie zapinasz mu nóg na plecach, a on przechodzac do bocznej jednoczesnie wyslizguje swoją głowę spod Twojej pachy.:-)
 
Wiem, napisalem tak dla zbity, przeciez klikając myszka na daną technike nie masz na nia wpływu, nawet jej nie widzisz.
 
Back
Top